mutt 1.5.2 - en to et translation catalogue (833 entries)

en: Username at %s:
et: Kasutajanimi serveril %s:

en: Password for %s@%s:
et: %s@%s parool:

en: Exit
et: Välju

en: Del
et: Kustuta

en: Undel
et: Taasta

en: Select
et: Vali

note: __STRCAT_CHECKED__
en: Help
et: Appi

en: You have no aliases!
et: Tei pole hüüdnimesid!

en: Aliases
et: Hüüdnimed

note: add a new alias
en: Alias as:
et: Hüüdnimeks:

en: You already have an alias defined with that name!
et: Teil on juba selle nimeline hüüdnimi!

en: Warning: This alias name may not work.  Fix it?
et: Hoiatus: See hüüdnimi ei pruugi toimida. Parandan?

en: Address:
et: Aadress:

en: Personal name:
et: Isiku nimi:

en: [%s = %s] Accept?
et: [%s = %s] Nõus?

en: Save to file:
et: Salvestan faili:

en: Alias added.
et: Hüüdnimi on lisatud.

en: Can't match nametemplate, continue?
et: Nimemuster ei sobi, jätkan?

note: For now, editing requires a file, no piping
en: Mailcap compose entry requires %%s
et: Mailcap koostamise kirje nõuab %%s

en: Error running "%s"!
et: Viga "%s" käivitamisel!

en: Failure to open file to parse headers.
et: Faili avamine päiste analüüsiks ebaõnnestus.

en: Failure to open file to strip headers.
et: Faili avamine päiste eemaldamiseks ebaõnnestus.

en: No mailcap compose entry for %s, creating empty file.
et: Mailcap koostamise kirjet %s jaoks puudub, loon tühja faili.

note: For now, editing requires a file, no piping
en: Mailcap Edit entry requires %%s
et: Mailcap toimeta kirje nõuab %%s

en: No mailcap edit entry for %s
et: Mailcap toimeta kirjet %s jaoks ei ole.

en: No matching mailcap entry found.  Viewing as text.
et: Sobivat mailcap kirjet pole. Käsitlen tekstina.

en: MIME type not defined.  Cannot view attachment.
et: MIME tüüp ei ole defineeritud. Lisa ei saa vaadata.

en: Cannot create filter
et: Filtri loomine ebaõnnestus

en: Can't create filter
et: Ei õnnestu luua filtrit

en: Write fault!
et: Viga kirjutamisel!

en: I don't know how to print that!
et: Ma ei tea, kuidas seda trükkida!

en: %s is not a directory.
et: %s ei ole kataloog.

en: Mailboxes [%d]
et: Postkastid [%d]

en: Subscribed [%s], File mask: %s
et: Tellitud [%s], faili mask: %s

en: Directory [%s], File mask: %s
et: Kataloog [%s], failimask: %s

en: Can't attach a directory!
et: Kataloogi ei saa lisada!

en: No files match the file mask
et: Maskile vastavaid faile ei ole

en: Create is only supported for IMAP mailboxes
et: Luua saab ainult IMAP postkaste

en: Delete is only supported for IMAP mailboxes
et: Kustutada saab ainult IMAP postkaste

en: Really delete mailbox "%s"?
et: Kas tõesti kustutada postkast "%s"?

en: Mailbox deleted.
et: Postkast on kustutatud.

en: Mailbox not deleted.
et: Postkasti ei kustutatud.

en: Chdir to:
et: Mine kataloogi:

en: Error scanning directory.
et: Viga kataloogi skaneerimisel.

en: File Mask:
et: Failimask:

en: Reverse sort by (d)ate, (a)lpha, si(z)e or do(n)'t sort?
et: Järjestan tagurpidi (k)uup., (t)ähest., (s)uuruse järgi või (e)i järjesta?

en: Sort by (d)ate, (a)lpha, si(z)e or do(n)'t sort?
et: Järjestan (k)uup., (t)ähest., (s)uuruse järgi või (e)i järjesta?

en: dazn
et: ktse

en: New file name:
et: Uus failinimi:

en: Can't view a directory
et: Kataloogi ei saa vaadata

en: Error trying to view file
et: Viga faili vaatamisel

en: New mail in
et: Uus kiri kaustas

en: %s: color not supported by term
et: %s: terminal ei toeta värve

en: %s: no such color
et: %s. sellist värvi ei ole

en: %s: no such object
et: %s: sellist objekti ei ole

en: %s: command valid only for index object
et: %s: käsk kehtib ainult indekseeritud objektiga

en: %s: too few arguments
et: %s: liiga vähe argumente

en: Missing arguments.
et: Puuduvad argumendid.

en: color: too few arguments
et: color: liiga vähe argumente

en: mono: too few arguments
et: mono: liiga vähe argumente

en: %s: no such attribute
et: %s. sellist atribuuti pole

en: too few arguments
et: liiga vähe argumente

en: too many arguments
et: liiga palju argumente

en: default colors not supported
et: vaikimisi värve ei toetata

note: find out whether or not the verify signature
en: Verify PGP signature?
et: Kontrollin PGP allkirja?

en: Could not create temporary file!
et: Ei õnnestu luua ajutist faili!

en: Cannot create display filter
et: Filtri loomine ebaõnnestus

en: Could not copy message
et: Teadet ei õnnestu kopeerida.

en: S/MIME signature successfully verified.
et: S/MIME allkiri on edukalt kontrollitud.

en: S/MIME certificate owner does not match sender.
et: S/MIME sertifikaadi omanik ei ole kirja saatja.

en: S/MIME signature could NOT be verified.
et: S/MIME allkirja EI ÕNNESTU kontrollida.

en: PGP signature successfully verified.
et: PGP allkiri on edukalt kontrollitud.

en: PGP signature could NOT be verified.
et: PGP allkirja EI ÕNNESTU kontrollida.

en: Command:
et: Käsklus:

en: Bounce message to:
et: Peegelda teade aadressile:

en: Bounce tagged messages to:
et: Peegelda märgitud teated aadressile:

en: Error parsing address!
et: Viga aadressi analüüsimisel!

en: Bounce message to %s
et: Peegelda teade aadressile %s

en: Bounce messages to %s
et: Peegelda teated aadressile %s

en: Message bounced.
et: Teade on peegeldatud.

en: Messages bounced.
et: Teated on peegeldatud.

en: Can't create filter process
et: Filterprotsessi loomine ebaõnnestus

en: Pipe to command:
et: Toruga käsule:

en: No printing command has been defined.
et: Trükkimise käsklust ei ole defineeritud.

en: Print message?
et: Trükin teate?

en: Print tagged messages?
et: Trükin märgitud teated?

en: Message printed
et: Teade on trükitud

en: Messages printed
et: Teated on trükitud

en: Message could not be printed
et: Teadet ei saa trükkida

en: Messages could not be printed
et: Teateid ei saa trükkida

en: Shell command:
et: Käsurea käsk:

en: Decode-save%s to mailbox
et: Dekodeeri-salvesta%s postkasti

en: Decode-copy%s to mailbox
et: Dekodeeri-kopeeri%s postkasti

en: Decrypt-save%s to mailbox
et: Dekrüpti-salvesta%s postkasti

en: Decrypt-copy%s to mailbox
et: Dekrüpti-kopeeri%s postkasti

en: Save%s to mailbox
et: Salvesta%s postkasti

en: Copy%s to mailbox
et: Kopeeri%s postkasti

en:  tagged
et:  märgitud

en: Copying to %s...
et: Kopeerin kausta %s...

en: Convert to %s upon sending?
et: Teisendan saatmisel kooditabelisse %s?

en: Content-Type changed to %s.
et: Sisu tüübiks on nüüd %s.

en: Character set changed to %s; %s.
et: Kooditabeliks on nüüd %s; %s.

en: not converting
et: ei teisenda

en: converting
et: teisendan

en: There are no attachments.
et: Lisasid ei ole.

en: Send
et: Saada

en: Abort
et: Katkesta

en: Attach file
et: Lisa fail

en: Descrip
et: Kirjeldus

en: Sign, Encrypt
et: Allkirjasta, krüpti

en: Encrypt
et: Krüpti

en: Sign
et: Allkirjasta

en: Clear
et: Puhas

en:  sign as:
et:  allkirjasta kui:

en: <default>
et: <vaikimisi>

en: Encrypt with:
et: Krüpti kasutades:

en: %s [#%d] no longer exists!
et: %s [#%d] ei eksisteeri!

en: %s [#%d] modified. Update encoding?
et: %s [#%d] muudeti. Uuendan kodeerimist?

en: -- Attachments
et: -- Lisad

en: You may not delete the only attachment.
et: Ainukest lisa ei saa kustutada.

en: Attaching selected files...
et: Lisan valitud failid...

en: Unable to attach %s!
et: %s ei õnnestu lisada!

en: Open mailbox to attach message from
et: Avage postkast, millest lisada teade

en: No messages in that folder.
et: Selles kaustas ei ole teateid.

en: Tag the messages you want to attach!
et: Märkige teada, mida soovite lisada!

en: Unable to attach!
et: Ei õnnestu lisada!

en: Recoding only affects text attachments.
et: Ümberkodeerimine puudutab ainult tekstilisasid.

en: The current attachment won't be converted.
et: Käesolevat lisa ei teisendata.

en: The current attachment will be converted.
et: Käesolev lisa teisendatakse.

en: Invalid encoding.
et: Vigane kodeering.

en: Save a copy of this message?
et: Salvestan sellest teatest koopia?

en: Rename to:
et: Uus nimi:

en: Can't stat %s: %s
et: Ei saa lugeda %s atribuute: %s

en: New file:
et: Uus fail:

en: Content-Type is of the form base/sub
et: Content-Type on kujul baas/alam

en: Unknown Content-Type %s
et: Tundmatu Content-Type %s

en: Can't create file %s
et: Faili %s ei saa luua

en: What we have here is a failure to make an attachment
et: See mis siin nüüd on, on viga lisa loomisel

en: Postpone this message?
et: Panen teate postitusootele?

en: Write message to mailbox
et: Kirjuta teade postkasti

en: Writing message to %s ...
et: Kirjutan teate faili %s ...

en: Message written.
et: Teade on kirjutatud.

en: S/MIME already selected. Clear & continue ?
et: S/MIME on juba valitud. Puhasta ja jätka ?

en: PGP already selected. Clear & continue ?
et: PGP on juba valitud. Puhasta ja jätka ?

en: [-- BEGIN PGP MESSAGE --]
et: [-- PGP TEATE ALGUS --]

en: [-- BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
et: [-- PGP AVALIKU VÕTME BLOKI ALGUS --]

en: [-- BEGIN PGP SIGNED MESSAGE --]
et: [-- PGP ALLKIRJASTATUD TEATE ALGUS --]

en: [-- END PGP MESSAGE --]
et: [-- PGP TEATE LÕPP --]

en: [-- END PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
et: [-- PGP AVALIKU VÕTME BLOKI LÕPP --]

en: [-- END PGP SIGNED MESSAGE --]
et: [-- PGP ALLKIRJASTATUD TEATE LÕPP --]

en: [-- Error: could not find beginning of PGP message! --]
et: [-- Viga: ei suuda leida PGP teate algust! --]

en: [-- Error: malformed PGP/MIME message! --]
et: [-- Viga: vigane PGP/MIME teade! --]

en: [-- Error: could not create temporary file! --]
et: [-- Viga: ajutise faili loomine ebaõnnestus! --]

en: [-- The following data is PGP/MIME encrypted --]
et: [-- Järgneb PGP/MIME krüptitud info --]

en: [-- End of PGP/MIME encrypted data --]
et: [-- PGP/MIME krüptitud info lõpp --]

en: Can't create temporary file
et: Ei õnnestu avada ajutist faili

en: Key ID: 0x%s
et: Võtme ID: 0x%s

en: Exit
et: Välju

note: __STRCAT_CHECKED__
en: Select
et: Vali

note: __STRCAT_CHECKED__
en: Check key
et: Võtme kontroll

en: This key can't be used: expired/disabled/revoked.
et: Seda võtit ei saa kasutada: aegunud/blokeeritud/tühistatud.

en: ID is expired/disabled/revoked.
et: ID on aegunud/blokeeritud/tühistatud.

en: ID has undefined validity.
et: ID kehtivuse väärtus ei ole defineeritud.

en: ID is not valid.
et: ID ei ole kehtiv.

en: ID is only marginally valid.
et: ID on ainult osaliselt kehtiv.

en: %s Do you really want to use the key?
et: %s Kas te soovite seda võtit tõesti kasutada?

en: Looking for keys matching "%s"...
et: Otsin võtmeid, mis sisaldavad "%s"...

en: Use keyID = "%s" for %s?
et: Kasutan kasutajat = "%s" teatel %s?

en: Enter keyID for %s:
et: Sisestage kasutaja teatele %s:

note: sign (a)s unset_option(OPTCRYPTCHECKTRUST);
en: Sign as:
et: Allkirjasta kui:

en:  (current time: %c)
et:  (praegune aeg: %c)

en: [-- %s output follows%s --]
et: [-- järgneb %s väljund%s --]

en: Passphrase(s) forgotten.
et: Parool(id) on unustatud.

note: they really want to send it inline... go for it
en: Invoking PGP...
et: Käivitan PGP...

note: abort
en: Mail not sent.
et: Kirja ei saadetud.

en: S/MIME messages with no hints on content are unsupported.
et: Sisu vihjeta S/MIME teateid ei toetata.

en: Trying to extract PGP keys...
et: Proovin eraldada PGP võtmed...

en: Trying to extract S/MIME certificates...
et: Proovin eraldada S/MIME sertifikaadid...

en: [-- Error: Inconsistent multipart/signed structure! --]
et: [-- Viga: Vigane multipart/signed struktuur! --]

en: [-- Error: Unknown multipart/signed protocol %s! --]
et: [-- Viga: Tundmatu multipart/signed protokoll %s! --]

en: [-- Warning: We can't verify %s/%s signatures. --]
et: [-- Hoiatus: Me ai saa kontrollida %s/%s allkirju. --]

note: Now display the signed body
en: [-- The following data is signed --]
et: [-- Järgnev info on allkirjastatud --]

en: [-- Warning: Can't find any signatures. --]
et: [-- Hoiatus: Ei leia ühtegi allkirja. --]

en: 
    [-- End of signed data --]
et: 
    [-- Allkirjastatud info lõpp --]

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

note: restore blocking operation
en: Exit Mutt?
et: Väljuda Muttist?

en: unknown error
et: tundmatu viga

en: Press any key to continue...
et: Jätkamiseks vajutage klahvi...

en:  ('?' for list):
et:  ('?' annab loendi):

en: No mailbox is open.
et: Avatud postkaste pole.

en: There are no messages.
et: Teateid ei ole.

en: Mailbox is read-only.
et: Postkast on ainult lugemiseks.

en: Function not permitted in attach-message mode.
et: Funktsioon ei ole teate lisamise moodis lubatud.

en: No visible messages.
et: Nähtavaid teateid pole.

en: Cannot toggle write on a readonly mailbox!
et: Ainult lugemiseks postkastil ei saa kirjutamist lülitada!

en: Changes to folder will be written on folder exit.
et: Muudatused kaustas salvestatakse kaustast väljumisel.

en: Changes to folder will not be written.
et: Muudatusi kaustas ei kirjutata.

en: Quit
et: Välju

en: Save
et: Salvesta

en: Mail
et: Kiri

en: Reply
et: Vasta

en: Group
et: Grupp

en: Mailbox was externally modified.  Flags may be wrong.
et: Postkasti on väliselt muudetud. Lipud võivad olla valed.

en: New mail in this mailbox.
et: Selles postkastis on uus kiri.

en: Mailbox was externally modified.
et: Postkasti on väliselt muudetud.

en: No tagged messages.
et: Märgitud teateid pole.

en: Jump to message:
et: Hüppa teatele:

en: Argument must be a message number.
et: Argument peab olema teate number.

en: That message is not visible.
et: See teate ei ole nähtav.

en: Invalid message number.
et: Vigane teate number.

en: Delete messages matching:
et: Kustuta teated mustriga:

en: No limit pattern is in effect.
et: Kehtivat piirangumustrit ei ole.

note: i18n: ask for a limit to apply
en: Limit: %s
et: Piirang: %s

en: Limit to messages matching:
et: Piirdu teadetega mustriga:

en: Quit Mutt?
et: Väljun Muttist?

en: Tag messages matching:
et: Märgi teated mustriga:

en: Undelete messages matching:
et: Taasta teated mustriga:

en: Untag messages matching:
et: Võta märk teadetelt mustriga:

en: Open mailbox in read-only mode
et: Avan postkasti ainult lugemiseks

en: Open mailbox
et: Avan postkasti

en: %s is not a mailbox.
et: %s ei ole postkast.

en: Exit Mutt without saving?
et: Väljun Muttist salvestamata?

en: Threading is not enabled.
et: Teemad ei ole lubatud.

en: You are on the last message.
et: Te olete viimasel teatel.

en: No undeleted messages.
et: Kustutamata teateid pole.

en: You are on the first message.
et: Te olete esimesel teatel.

en: Search wrapped to top.
et: Otsing pööras algusest tagasi.

en: Search wrapped to bottom.
et: Otsing pööras lõpust tagasi.

en: No new messages
et: Uusi teateid pole

en: No unread messages
et: Lugemata teateid pole

en:  in this limited view
et:  selles piiratud vaates

en: No more threads.
et: Rohkem teemasid pole.

en: You are on the first thread.
et: Te olete esimesel teemal.

en: Thread contains unread messages.
et: Teema sisaldab lugemata teateid.

en: %d: invalid message number.
et: %d: vigane teate number.

en: (End message with a . on a line by itself)
et: (Teate lõpetab rida, milles on ainult .)

en: No mailbox.
et: Postkasti pole.

en: Message contains:
et: Teade sisaldab:

en: (continue)
et: (jätka)

en: missing filename.
et: failinimi puudub.

en: No lines in message.
et: Teates pole ridu.

en: %s: unknown editor command (~? for help)
et: %s: tundmatu toimeti käsk (~? annab abiinfot)

en: could not create temporary folder: %s
et: ajutise kausta loomine ebaõnnestus: %s

en: could not write temporary mail folder: %s
et: ei õnnestu kirjutada ajutisse kausta: %s

en: could not truncate temporary mail folder: %s
et: ajutist kausta ei õnnestu lühendada: %s

en: Message file is empty!
et: Teate fail on tühi!

en: Message not modified!
et: Teadet ei muudetud!

en: Can't open message file: %s
et: Teate faili ei saa avada: %s

en: Can't append to folder: %s
et: Kausta ei saa lisada: %s

en: Error. Preserving temporary file: %s
et: Viga. Säilitan ajutise faili: %s

en: Set flag
et: Sea lipp

en: Clear flag
et: Eemalda lipp

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative! --]
et: [-- Viga:  Multipart/Alternative osasid ei saa näidata! --]

en: [-- Attachment #%d
et: [-- Lisa #%d

en: [-- Type: %s/%s, Encoding: %s, Size: %s --]
et: [-- Tüüp: %s/%s, Kodeering: %s, Maht: %s --]

en: [-- Autoview using %s --]
et: [-- Autovaade kasutades %s --]

en: Invoking autoview command: %s
et: Käivitan autovaate käskluse: %s

en: [-- Can't run %s. --]
et: [-- %s ei saa käivitada.--]

en: [-- Autoview stderr of %s --]
et: [-- Autovaate %s stderr --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
et: [-- Viga: message/external-body juurdepääsu parameeter puudub --]

en: [-- This %s/%s attachment
et: [-- See %s/%s lisa

en: (size %s bytes)
et: (maht %s baiti)

en: has been deleted --]
et: on kustutatud --]

en: [-- on %s --]
et: [-- %s --]

en: [-- name: %s --]
et: [-- nimi: %s --]

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
et: [-- Seda %s/%s lisa ei ole kaasatud, --]

en: [-- and the indicated external source has --]
    [-- expired. --]
et: [-- ja näidatud väline allikas on aegunud --]

en: [-- and the indicated access-type %s is unsupported --]
et: [-- ja näidatud juurdepääsu tüüpi %s ei toetata --]

en: Error: multipart/signed has no protocol.
et: Viga: multipart/signed teatel puudub protokoll.

en: Error: multipart/encrypted has no protocol parameter!
et: Viga: multipart/encrypted teatel puudub protokolli parameeter!

en: Unable to open temporary file!
et: Ajutise faili avamine ebaõnnestus!

en: [-- %s/%s is unsupported
et: [-- %s/%s ei toetata

en: (use '%s' to view this part)
et: (selle osa vaatamiseks kasutage '%s')

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
et: ('view-attachments' peab olema klahviga seotud!)

en: %s: unable to attach file
et: %s: faili lisamine ebaõnnestus

en: ERROR: please report this bug
et: VIGA: Palun teatage sellest veast

en: <UNKNOWN>
et: <TUNDMATU>

en: 
    Generic bindings:
et: 
    Üldised seosed:

en: 
    Unbound functions:
et: 
    Sidumata funktsioonid:

en: Help for %s
et: %s abiinfo

en: unhook: Can't do unhook * from within a hook.
et: unhook: seose sees ei saa unhook * kasutada.

en: unhook: unknown hook type: %s
et: unhook: tundmatu seose tüüp: %s

en: unhook: Can't delete a %s from within a %s.
et: unhook: %s ei saa %s seest kustutada.

en: No authenticators available
et: Autentikaatoreid pole

en: Authenticating (anonymous)...
et: Autentimine (anonüümne)...

en: Anonymous authentication failed.
et: Anonüümne autentimine ebaõnnestus.

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
et: Autentimine (CRAM-MD5)...

en: CRAM-MD5 authentication failed.
et: CRAM-MD5 autentimine ebaõnnestus.

note: now begin login
en: Authenticating (GSSAPI)...
et: Autentimine (GSSAPI)...

en: GSSAPI authentication failed.
et: GSSAPI autentimine ebaõnnestus.

en: LOGIN disabled on this server.
et: LOGIN on sellel serveril blokeeritud.

en: Logging in...
et: Meldin...

en: Login failed.
et: Meldimine ebaõnnestus.

en: SASL authentication failed.
et: SASL autentimine ebaõnnestus.

en: %s is an invalid IMAP path
et: %s on vigane IMAP tee

en: Getting namespaces...
et: Laen nimeruumid...

en: Getting folder list...
et: Laen kaustade nimekirja...

en: No such folder
et: Sellist värvi ei ole

en: Create mailbox:
et: Loon postkasti:

en: Mailbox must have a name.
et: Postkastil peab olema nimi.

en: Mailbox created.
et: Postkast on loodud.

en: Mailbox closed
et: Postkast on suletud

en: Closing connection to %s...
et: Sulen ühendust serveriga %s...

en: This IMAP server is ancient. Mutt does not work with it.
et: See IMAP server on iganenud. Mutt ei tööta sellega.

en: Secure connection with TLS?
et: Turvan ühenduse TLS protokolliga?

en: Could not negotiate TLS connection
et: TLS ühendust ei õnnestu kokku leppida

en: Selecting %s...
et: Valin %s...

en: Error opening mailbox
et: Viga postkasti avamisel!

en: Create %s?
et: Loon %s?

en: Marking %d messages deleted...
et: märgin %d teadet kustutatuks...

en: Expunge failed
et: Kustutamine ebaõnnestus.

en: Expunging messages from server...
et: Kustutan serveril teateid...

en: imap_sync_mailbox: EXPUNGE failed
et: imap_sync_mailbox: EXPUNGE ebaõnnestus

en: Bad mailbox name
et: Halb nimi postkastile

en: Subscribing to %s...
et: Tellin %s...

note: Unable to fetch headers for lower versions
en: Unable to fetch headers from this IMAP server version.
et: Sellest IMAP serverist ei saa päiseid laadida.

en: Could not create temporary file %s
et: Ajutise faili %s loomine ebaõnnestus

en: Fetching message...
et: Laen teadet...

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
et: Teadete indeks on vigane. Proovige postkasti uuesti avada.

en: Copying %d messages to %s...
et: Kopeerin %d teadet kausta %s...

en: Copying message %d to %s...
et: Kopeerin teadet %d kausta %s...

en: Continue?
et: Jätkan?

en: Not available in this menu.
et: Ei ole selles menüüs kasutatav.

en: alias: no address
et: alias: aadress puudub

en: invalid header field
et: vigane päiseväli

en: %s: unknown sorting method
et: %s: tundmatu järjestamise meetod

en: mutt_restore_default(%s): error in regexp: %s
et: mutt_restore_default(%s): vigane regexp: %s

en: %s: unknown variable
et: %s: tundmatu muutuja

en: prefix is illegal with reset
et: reset käsuga ei ole prefiks lubatud

en: value is illegal with reset
et: reset käsuga ei ole väärtus lubatud

en: %s is set
et: %s on seatud

en: %s is unset
et: %s ei ole seatud

en: %s: invalid mailbox type
et: %s: vigane postkasti tüüp

en: %s: invalid value
et: %s: vigane väärtus

en: %s: unknown type
et: %s: tundmatu tüüp

en: Error in %s, line %d: %s
et: Viga failis %s, real %d: %s

note: the muttrc source keyword
en: source: errors in %s
et: source: vead failis %s

en: source: reading aborted due too many errors in %s
et: source: lugemine katkestati, kuna %s on liialt vigane

en: source: error at %s
et: source: viga kohal %s

en: source: too many arguments
et: source: liiga palju argumente

en: %s: unknown command
et: %s: tundmatu käsk

en: Error in command line: %s
et: Viga käsureal: %s

en: unable to determine home directory
et: ei leia kodukataloogi

en: unable to determine username
et: ei suuda tuvastada kasutajanime

en: Macro loop detected.
et: Tuvastasin makros tsükli.

en: Key is not bound.
et: Klahv ei ole seotud.

en: Key is not bound.  Press '%s' for help.
et: Klahv ei ole seotud. Abiinfo saamiseks vajutage '%s'.

en: push: too many arguments
et: push: liiga palju argumente

en: %s: no such menu
et: %s: sellist menüüd ei ole

en: null key sequence
et: tühi klahvijärjend

en: bind: too many arguments
et: bind: iiga palju argumente

en: %s: no such function in map
et: %s: sellist funktsiooni tabelis ei ole

en: macro: empty key sequence
et: makro: tühi klahvijärjend

en: macro: too many arguments
et: makro: liiga palju argumente

en: exec: no arguments
et: exec: argumente pole

en: %s: no such function
et: %s: sellist funktsiooni pole

en: null operation
et: tühi operatsioon

en: force viewing of attachment using mailcap
et: vaata lisa mailcap vahendusel

en: view attachment as text
et: vaata lisa tekstina

en: Toggle display of subparts
et: Lülita osade näitamist

en: move to the bottom of the page
et: liigu lehe lõppu

en: remail a message to another user
et: saada teade edasi teisele kasutajale

en: select a new file in this directory
et: valige sellest kataloogist uus fail

en: view file
et: vaata faili

en: display the currently selected file's name
et: näita praegu valitud faili nime

en: subscribe to current mailbox (IMAP only)
et: telli jooksev postkast (ainult IMAP)

en: toggle view all/subscribed mailboxes (IMAP only)
et: lülita kõikide/tellitud kaustade vaatamine (ainult IMAP)

en: list mailboxes with new mail
et: näita uute teadetega postkaste

en: change directories
et: vaheta kataloogi

en: check mailboxes for new mail
et: kontrolli uusi kirju postkastides

en: attach message(s) to this message
et: lisa sellele teatele teateid

en: edit the BCC list
et: toimeta BCC nimekirja

en: edit the CC list
et: toimeta CC nimekirja

en: edit attachment description
et: toimeta lisa kirjeldust

en: edit attachment transfer-encoding
et: toimeta lisa kodeeringut

en: enter a file to save a copy of this message in
et: sisestage failinimi, kuhu salvestada selle teate koopia

en: edit the file to be attached
et: toimeta lisatavat faili

en: edit the from field
et: toimeta from välja

en: edit the message with headers
et: toimeta teadet koos päisega

en: edit the message
et: toimeta teadet

en: edit attachment using mailcap entry
et: toimeta lisa kasutades mailcap kirjet

en: edit the Reply-To field
et: toimeta Reply-To välja

en: edit the subject of this message
et: toimeta selle teate teemat

en: edit the TO list
et: toimeta TO nimekirja

en: create a new mailbox (IMAP only)
et: loo uus postkast (ainult IMAP)

en: edit attachment content type
et: muuda lisa sisu tüüpi

en: get a temporary copy of an attachment
et: loo lisast ajutine koopia

en: run ispell on the message
et: käivita teatel ispell

en: compose new attachment using mailcap entry
et: loo mailcap kirjet kasutades uus lisa

en: toggle recoding of this attachment
et: lülita selle lisa ümberkodeerimine

en: save this message to send later
et: salvesta teade hilisemaks saatmiseks

en: rename/move an attached file
et: tõsta/nimeta lisatud fail ümber

en: send the message
et: saada teade

en: toggle disposition between inline/attachment
et: lülita paigutust kehasse/lisasse

en: toggle whether to delete file after sending it
et: lülita faili kustutamist peale saatmist

en: update an attachment's encoding info
et: uuenda teate kodeerimise infot

en: write the message to a folder
et: kirjuta teade kausta

en: copy a message to a file/mailbox
et: koleeri teade faili/postkasti

en: create an alias from a message sender
et: loo teate saatjale alias

en: move entry to bottom of screen
et: liiguta kirje ekraanil alla

en: move entry to middle of screen
et: liiguta kirje ekraanil keskele

en: move entry to top of screen
et: liiguta kirje ekraanil üles

en: make decoded (text/plain) copy
et: tee avatud (text/plain) koopia

en: make decoded copy (text/plain) and delete
et: tee avatud (text/plain) koopia ja kustuta

en: delete the current entry
et: kustuta jooksev kirje

en: delete the current mailbox (IMAP only)
et: kustuta jooksev postkast (ainult IMAP)

en: delete all messages in subthread
et: kustuta kõik teated alamteemas

en: delete all messages in thread
et: kustuta kõik teated teemas

en: display full address of sender
et: esita saatja täielik aadress

en: display message and toggle header weeding
et: näita teadet ja lülita päise näitamist

en: display a message
et: näita teadet

en: edit the raw message
et: toimeta kogu teadet

en: delete the char in front of the cursor
et: kustuta sümbol kursori eest

en: move the cursor one character to the left
et: liiguta kursorit sümbol vasakule

en: move the cursor to the beginning of the word
et: tõsta kursor sõna algusse

en: jump to the beginning of the line
et: hüppa rea algusse

en: cycle among incoming mailboxes
et: vaheta sissetulevaid postkaste

en: complete filename or alias
et: täienda failinime või aliast

en: complete address with query
et: täienda aadressi päringuga

en: delete the char under the cursor
et: kustuta sümbol kursori alt

en: jump to the end of the line
et: hüppa realõppu

en: move the cursor one character to the right
et: liiguta kursorit sümbol paremale

en: move the cursor to the end of the word
et: tõsta kursor sõna lõppu

en: scroll down through the history list
et: keri ajaloos alla

en: scroll up through the history list
et: keri ajaloos üles

en: delete chars from cursor to end of line
et: kustuta sümbolid kursorist realõpuni

en: delete chars from the cursor to the end of the word
et: kustuta sümbolid kursorist sõna lõpuni

en: delete all chars on the line
et: kustuta real kõik sümbolid

en: delete the word in front of the cursor
et: kustuta sõna kursori eest

en: quote the next typed key
et: kvoodi järgmine klahvivajutus

en: transpose character under cursor with previous
et: vaheta kursori all olev sümbol kursorile eelnevaga

en: capitalize the word
et: sõna algab suurtähega

en: convert the word to lower case
et: teisenda tähed sõnas väiketähtedeks

en: convert the word to upper case
et: teisenda tähed sõnas suurtähtedeks

en: enter a muttrc command
et: sisestage muttrc käsk

en: enter a file mask
et: sisestage faili mask

en: exit this menu
et: välju sellest menüüst

en: filter attachment through a shell command
et: filtreeri lisa läbi väliskäsu

en: move to the first entry
et: liigu esimesele kirjele

en: toggle a message's 'important' flag
et: lülita teate 'tähtsuse' lippu

en: forward a message with comments
et: edasta teade kommentaaridega

en: select the current entry
et: vali jooksev kirje

en: reply to all recipients
et: vasta kõikidele

en: scroll down 1/2 page
et: keri pool lehekülge alla

en: scroll up 1/2 page
et: keri pool lehekülge üles

en: this screen
et: see ekraan

en: jump to an index number
et: hüppa indeksi numbrile

en: move to the last entry
et: liigu viimasele kirjele

en: reply to specified mailing list
et: vasta määratud postiloendile

en: execute a macro
et: käivita makro

en: compose a new mail message
et: koosta uus e-posti teade

en: open a different folder
et: ava teine kaust

en: open a different folder in read only mode
et: ava teine kaust ainult lugemiseks

en: clear a status flag from a message
et: puhasta teate olekulipp

en: delete messages matching a pattern
et: kustuta mustrile vastavad teated

en: force retrieval of mail from IMAP server
et: lae kiri IMAP serverilt

en: retrieve mail from POP server
et: lae kiri POP serverilt

en: move to the first message
et: liigu esimesele teatele

en: move to the last message
et: liigu viimasele teatele

en: show only messages matching a pattern
et: näita ainult mustrile vastavaid teateid

en: jump to the next new message
et: hüppa järgmisele uuele teatele

en: jump to the next subthread
et: hüppa järgmisele alamteemale

en: jump to the next thread
et: hüppa järgmisele teemale

en: move to the next undeleted message
et: liigu järgmisele kustutamata teatele

en: jump to the next unread message
et: hüppa järgmisele lugemata teatele

en: jump to parent message in thread
et: hüppa teema vanemteatele

en: jump to previous thread
et: hüppa eelmisele teemale

en: jump to previous subthread
et: hüppa eelmisele alamteemale

en: move to the previous undeleted message
et: liigu eelmisele kustutamata teatele

en: jump to the previous new message
et: hüppa eelmisele uuele teatele

en: jump to the previous unread message
et: hüppa eelmisele lugemata teatele

en: mark the current thread as read
et: märgi jooksev teema loetuks

en: mark the current subthread as read
et: märgi jooksev alamteema loetuks

en: set a status flag on a message
et: sea teate olekulipp

en: save changes to mailbox
et: salvesta postkasti muutused

en: tag messages matching a pattern
et: märgi mustrile vastavad teated

en: undelete messages matching a pattern
et: taasta mustrile vastavad teated

en: untag messages matching a pattern
et: eemalda märk mustrile vastavatelt teadetelt

en: move to the middle of the page
et: liigu lehe keskele

en: move to the next entry
et: liigu järgmisele kirjele

en: scroll down one line
et: keri üks rida alla

en: move to the next page
et: liigu järgmisele lehele

en: jump to the bottom of the message
et: hüppa teate lõppu

en: toggle display of quoted text
et: lülita tsiteeritud teksti näitamist

en: skip beyond quoted text
et: liigu tsiteeritud teksti lõppu

en: jump to the top of the message
et: hüppa teate algusse

en: pipe message/attachment to a shell command
et: saada teade/lisa käsu sisendisse

en: move to the previous entry
et: liigu eelmisele kirjele

en: scroll up one line
et: keri üks rida üles

en: move to the previous page
et: liigu eelmisele lehele

en: print the current entry
et: trüki jooksev kirje

en: query external program for addresses
et: otsi aadresse välise programmiga

en: append new query results to current results
et: lisa uue päringu tulemused olemasolevatele

en: save changes to mailbox and quit
et: salvesta postkasti muutused ja välju

en: recall a postponed message
et: võta postitusootel teade

en: clear and redraw the screen
et: puhasta ja joonista ekraan uuesti

en: {internal}
et: {sisemine}

en: reply to a message
et: vasta teatele

en: use the current message as a template for a new one
et: võta teade aluseks uuele

en: save message/attachment to a file
et: salvesta teade/lisa faili

en: search for a regular expression
et: otsi regulaaravaldist

en: search backwards for a regular expression
et: otsi regulaaravaldist tagaspidi

en: search for next match
et: otsi järgmist

en: search for next match in opposite direction
et: otsi järgmist vastasuunas

en: toggle search pattern coloring
et: lülita otsingumustri värvimine

en: invoke a command in a subshell
et: käivita käsk käsuinterpretaatoris

en: sort messages
et: järjesta teated

en: sort messages in reverse order
et: järjesta teated tagurpidi

en: tag the current entry
et: märgi jooksev kirje

en: apply next function to tagged messages
et: kasuta funktsiooni märgitud teadetel

en: tag the current subthread
et: märgi jooksev alamteema

en: tag the current thread
et: märgi jooksev teema

en: toggle a message's 'new' flag
et: lülita teate 'värskuse' lippu

en: toggle whether the mailbox will be rewritten
et: lülita postkasti ülekirjutatamist

en: toggle whether to browse mailboxes or all files
et: lülita kas brausida ainult postkaste või kõiki faile

en: move to the top of the page
et: liigu lehe algusse

en: undelete the current entry
et: taasta jooksev kirje

en: undelete all messages in thread
et: taasta kõik teema teated

en: undelete all messages in subthread
et: taasta kõik alamteema teated

en: show the Mutt version number and date
et: näita Mutti versiooni ja kuupäeva

en: view attachment using mailcap entry if necessary
et: vaata lisa kasutades vajadusel mailcap kirjet

en: show MIME attachments
et: näita MIME lisasid

en: show currently active limit pattern
et: näita praegu kehtivat piirangu mustrit

en: collapse/uncollapse current thread
et: ava/sule jooksev teema

en: collapse/uncollapse all threads
et: ava/sule kõik teemad

en: attach a PGP public key
et: lisa PGP avalik võti

en: show PGP options
et: näita PGP võtmeid

en: mail a PGP public key
et: saada PGP avalik võti

en: verify a PGP public key
et: kontrolli PGP avalikku võtit

en: view the key's user id
et: vaata võtme kasutaja identifikaatorit

en: Accept the chain constructed
et: Aktsepteeri koostatud ahelaga

en: Append a remailer to the chain
et: Lisa edasisaatja ahela lõppu

en: Insert a remailer into the chain
et: Lisa edasisaatja ahelasse

en: Delete a remailer from the chain
et: Eemalda edasisaatja ahelast

en: Select the previous element of the chain
et: Vali ahela eelmine element

en: Select the next element of the chain
et: Vali ahela järgmine element

en: send the message through a mixmaster remailer chain
et: saada teade läbi mixmaster vahendajate ahela

en: make decrypted copy and delete
et: loo avateksti koopia ja kustuta

en: make decrypted copy
et: loo avateksti koopia

en: wipe passphrase(s) from memory
et: eemalda parool(id) mälust

en: extract supported public keys
et: eralda toetatud avalikud võtmed

en: show S/MIME options
et: näita S/MIME võtmeid

en: Out of memory!
et: Mälu on otsas!

en: 
    Compile options:
et: 
    Kompileerimise võtmed:

en: Error initializing terminal.
et: Viga terminali initsialiseerimisel.

en: Debugging at level %d.
et: Silumise tase %d.

en: DEBUG was not defined during compilation.  Ignored.
et: DEBUG ei ole kompileerimise ajal defineeritud. Ignoreerin.

en: %s does not exist. Create it?
et: %s ei ole. Loon selle?

en: Can't create %s: %s.
et: %s ei saa luua: %s.

en: No recipients specified.
et: Saajaid ei ole määratud.

en: %s: unable to attach file.
et: %s: faili ei saa lisada.

en: No mailbox with new mail.
et: Uute teadetega postkaste ei ole.

en: No incoming mailboxes defined.
et: Sissetulevate kirjade postkaste ei ole määratud.

en: Mailbox is empty.
et: Postkast on tühi.

en: Reading %s...
et: Loen %s...

en: Mailbox is corrupt!
et: Postkast on riknenud!

en: Mailbox was corrupted!
et: Postkast oli riknenud!

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
et: Fataalne viga! Postkasti ei õnnestu uuesti avada!

en: Unable to lock mailbox!
et: Postkasti ei saa lukustada!

note: this means ctx->changed or ctx->deleted was set, but no * messages were found to be changed or deleted.  This should * never happen, is we presume it is a bug in mutt.
en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
et: sync: mbox on muudetud, aga muudetud teateid ei ole! (teatage sellest veast)

en: Writing %s...
et: Kirjutan %s...

note: copy the temp mailbox back into place starting at the first * change/deleted message
en: Committing changes...
et: Kinnitan muutused...

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
et: Kirjutamine ebaõnnestus! Osaline postkast salvestatud faili %s

en: Could not reopen mailbox!
et: Postkasti ei õnnestu uuesti avada!

en: Reopening mailbox...
et: Avan postkasti uuesti...

en: Jump to:
et: Hüppa:

en: Invalid index number.
et: Vigane indeksi number.

en: No entries.
et: Kirjeid pole.

en: You cannot scroll down farther.
et: Enam allapoole ei saa kerida.

en: You cannot scroll up farther.
et: Enam ülespoole ei saa kerida.

en: You are on the first page.
et: Te olete esimesel lehel.

en: You are on the last page.
et: Te olete viimasel lehel.

en: You are on the last entry.
et: Te olete viimasel kirjel.

en: You are on the first entry.
et: Te olete esimesel kirjel.

en: Search for:
et: Otsi:

en: Reverse search for:
et: Otsi tagurpidi:

en: No search pattern.
et: Otsingumuster puudub.

en: Not found.
et: Ei leitud.

en: No tagged entries.
et: Märgitud kirjeid pole.

en: Search is not implemented for this menu.
et: Selles menüüs ei ole otsimist realiseeritud.

en: Jumping is not implemented for dialogs.
et: hüppamine ei ole dialoogidele realiseeritud.

en: Tagging is not supported.
et: Märkimist ei toetata.

en: maildir_commit_message(): unable to set time on file
et: maildir_commit_message(): ei õnnestu seada faili aegu

en: Connection to %s closed
et: Ühendus serveriga %s suleti

en: SSL is unavailable.
et: SSL ei ole kasutatav.

en: Preconnect command failed.
et: Preconnect käsklus ebaõnnestus

en: Error talking to %s (%s)
et: Viga serveriga %s suhtlemisel (%s)

en: Looking up %s...
et: Otsin serverit %s...

en: Could not find the host "%s"
et: Ei leia masina "%s" aadressi

en: Connecting to %s...
et: Ühendus serverisse %s...

en: Could not connect to %s (%s).
et: Serveriga %s ei õnnestu ühendust luua (%s).

en: Failed to find enough entropy on your system
et: Teie süsteemis ei ole piisavalt entroopiat

en: Filling entropy pool: %s...
et: Kogun entroopiat: %s...

en: %s has insecure permissions!
et: %s omab ebaturvalisi õigusi!

en: SSL disabled due the lack of entropy
et: Entroopia nappuse tõttu on SSL kasutamine blokeeritud

en: I/O error
et: S/V viga

en: SSL failed: %s
et: SSL ebaõnnestus: %s

en: Unable to get certificate from peer
et: Ei õnnestu saada partneri sertifikaati

en: SSL connection using %s (%s)
et: SSL ühendus kasutades %s (%s)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: [unable to calculate]
et: [arvutamine ei õnnestu]

en: [invalid date]
et: [vigane kuupäev]

en: Server certificate is not yet valid
et: Serveri sertifikaat ei ole veel kehtiv

en: Server certificate has expired
et: Serveri sertifikaat on aegunud

en: This certificate belongs to:
et: Selle serveri omanik on:

en: This certificate was issued by:
et: Selle sertifikaadi väljastas:

en: This certificate is valid
et: See sertifikaat on kehtiv

en:    from %s
et:    alates %s

en:      to %s
et:      kuni %s

en: Fingerprint: %s
et: Sõrmejälg: %s

en: SSL Certificate check
et: SSL Sertifikaadi kontroll

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
et: (k)eeldu, (n)õustu korra, nõustu (a)alati

en: roa
et: kna

en: (r)eject, accept (o)nce
et: (k)eeldu, (n)õustu korra

en: ro
et: kn

en: Warning: Couldn't save certificate
et: Hoiatus: Sertifikaati ei saa salvestada

en: Certificate saved
et: Sertifikaat on salvestatud

en: File is a directory, save under it?
et: Fail on kataloog, salvestan sinna?

en: File under directory:
et: Fail kataloogis:

en: File exists, (o)verwrite, (a)ppend, or (c)ancel?
et: Fail on olemas, (k)irjutan üle, (l)isan või ka(t)kestan?

en: oac
et: klt

en: Can't save message to POP mailbox.
et: Teadet ei saa POP postkasti salvestada.

en: Append messages to %s?
et: Lisan teated kausta %s?

en: %s is not a mailbox!
et: %s ei ole postkast!

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
et: Lukustamise arv on ületatud, eemaldan %s lukufaili?

en: Can't dotlock %s.
et: %s punktfailiga lukustamine ei õnnestu.

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
et: fcntl luku seadmine aegus!

en: Waiting for fcntl lock... %d
et: Ootan fcntl lukku... %d

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
et: flock luku seadmine aegus!

en: Waiting for flock attempt... %d
et: Ootan flock lukku... %d

en: Couldn't lock %s
et: %s ei saa lukustada

en: Could not synchronize mailbox %s!
et: Postkasti %s ei õnnestu sünkroniseerida!

en: Move read messages to %s?
et: Tõstan loetud teated postkasti %s?

en: Purge %d deleted message?
et: Eemaldan %d kustutatud teate?

en: Purge %d deleted messages?
et: Eemaldan %d kustutatud teadet?

en: Moving read messages to %s...
et: Tõstan loetud teated kausta %s...

en: Mailbox is unchanged.
et: Postkasti ei muudetud.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
et: %d säilitatud, %d tõstetud, %d kustutatud.

en: %d kept, %d deleted.
et: %d säilitatud, %d kustutatud.

en:  Press '%s' to toggle write
et: Kirjutamise lülitamiseks vajutage '%s'

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
et: Kirjutamise uuesti lubamiseks kasutage 'toggle-write'!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
et: Postkast on märgitud mittekirjutatavaks. %s

en: Mailbox checkpointed.
et: Postkast on kontrollitud.

en: Can't write message
et: Teadet ei õnnestu kirjutada

en: PrevPg
et: EelmLk

en: NextPg
et: JärgmLm

en: View Attachm.
et: Vaata lisa

en: Next
et: Järgm.

note: emulate "less -q" and don't go on to the next message.
en: Bottom of message is shown.
et: Teate lõpp on näidatud.

en: Top of message is shown.
et: Teate algus on näidatud.

en: Reverse search:
et: tagurpidi otsing:

en: Search:
et: Otsing:

en: Help is currently being shown.
et: Te loete praegu abiinfot.

en: No more quoted text.
et: Rohkem tsiteetitud teksti pole.

en: No more unquoted text after quoted text.
et: Tsiteeritud teksiti järel rohkem teksti ei ole.

en: multipart message has no boundary parameter!
et: mitmeosalisel teatel puudub eraldaja!

en: Error in expression: %s
et: Viga avaldises: %s

en: Invalid day of month: %s
et: Vigane kuupäev: %s

en: Invalid month: %s
et: Vigane kuu: %s

note: getDate has its own error message, don't overwrite it here
en: Invalid relative date: %s
et: Vigane suhteline kuupäev: %s

en: error in expression
et: viga avaldises

en: error in pattern at: %s
et: viga mustris: %s

en: %c: invalid command
et: %c: vigane käsklus

en: %c: not supported in this mode
et: %c: ei toetata selles moodis

en: missing parameter
et: parameeter puudub

en: mismatched parenthesis: %s
et: sulud ei klapi: %s

en: empty pattern
et: tühi muster

en: error: unknown op %d (report this error).
et: viga: tundmatu op %d (teatage sellest veast).

en: Compiling search pattern...
et: Kompileerin otsingumustrit...

en: Executing command on matching messages...
et: Käivitan leitud teadetel käsu...

en: No messages matched criteria.
et: Ühtegi mustrile vastavat teadet ei leitud.

en: Search hit bottom without finding match
et: Otsing jõudis midagi leidmata lõppu

en: Search hit top without finding match
et: Otsing jõudis midagi leidmata algusse

en: Search interrupted.
et: Otsing katkestati.

en: Enter PGP passphrase:
et: Sisestage PGP parool:

en: PGP passphrase forgotten.
et: PGP parool on unustatud.

en: [-- Error: unable to create PGP subprocess! --]
et: [-- Viga: ei õnnestu luua PGP alamprotsessi! --]

en: [-- End of PGP output --]
et: [-- PGP väljundi lõpp --]

en: [-- Error: could not create a PGP subprocess! --]
et: [-- Viga: PGP alamprotsessi loomine ei õnnestu! --]

en: Can't open PGP subprocess!
et: PGP protsessi loomine ebaõnnestus!

en: Can't invoke PGP
et: PGP käivitamine ei õnnestu

en: Fetching PGP key...
et: Laen PGP võtit...

en: PGP keys matching <%s>.
et: PGP võtmed, mis sisaldavad <%s>.

en: PGP keys matching "%s".
et: PGP võtmed, mis sisaldavad "%s".

en: Can't open /dev/null
et: /dev/null ei saa avada

en: Please enter the key ID:
et: Palun sisestage võtme ID:

en: PGP Key %s.
et: PGP Võti %s.

en: Command TOP is not supported by server.
et: Server ei toeta käsklust TOP.

en: Can't write header to temporary file!
et: Päist ei õnnestu ajutissse faili kirjutada!

en: Command UIDL is not supported by server.
et: Server ei toeta UIDL käsklust.

en: %s is an invalid POP path
et: %s on vigane POP tee

en: Fetching list of messages...
et: Laen teadete nimekirja...

en: Can't write message to temporary file!
et: Teadet ei õnnestu ajutisse faili kirjutada!

en: Checking for new messages...
et: Kontrollin, kas on uusi teateid...

en: POP host is not defined.
et: POP serverit ei ole määratud.

en: No new mail in POP mailbox.
et: Uusi teateid POP postkastis pole.

en: Delete messages from server?
et: Kustutan teated serverist?

en: Reading new messages (%d bytes)...
et: Loen uusi teateid (%d baiti)...

en: Error while writing mailbox!
et: Viga postkasti kirjutamisel!

en: %s [%d of %d messages read]
et: %s [%d/%d teadet loetud]

en: Server closed connection!
et: Server sulges ühenduse!

en: Authenticating (SASL)...
et: Autentimine (SASL)...

en: Authenticating (APOP)...
et: Autentimine (APOP)...

en: APOP authentication failed.
et: APOP autentimine ebaõnnestus.

en: Command USER is not supported by server.
et: Server ei toeta käsklust USER.

en: Unable to leave messages on server.
et: Teateid ei õnnestu sererile jätta.

en: Error connecting to server: %s
et: Viga serveriga ühenduse loomisel: %s

en: Closing connection to POP server...
et: Sulen ühenduse POP serveriga...

en: Verifying message indexes...
et: Kontrollin teadete indekseid ...

en: Connection lost. Reconnect to POP server?
et: Ühendus katkes. Taastan ühenduse POP serveriga?

en: Postponed Messages
et: Postitusootel teated

en: No postponed messages.
et: Postitusootel teateid pole

en: Illegal S/MIME header
et: Vigane S/MIME päis

en: Decryption failed.
et: Dekrüptimine ebaõnnestus.

en: New Query
et: Uus päring

en: Make Alias
et: Loo alias

en: Search
et: Otsi

en: Waiting for response...
et: Ootan vastust...

en: Query command not defined.
et: Päringukäsku ei ole defineeritud.

en: Query
et: Päring

note: Prompt for Query
en: Query:
et: Päring:

en: Query '%s'
et: Päring '%s'

en: Pipe
et: Toru

en: Print
et: Trüki

en: Saving...
et: Salvestan...

en: Attachment saved.
et: Lisa on salvestatud.

en: WARNING!  You are about to overwrite %s, continue?
et: HOIATUS: Te olete üle kirjutamas faili %s, jätkan?

en: Attachment filtered.
et: Lisa on filtreeritud.

en: Filter through:
et: Filtreeri läbi:

en: Pipe to:
et: Toru käsule:

en: I dont know how to print %s attachments!
et: Ma ei tea, kuidas trükkida %s lisasid!

en: Print tagged attachment(s)?
et: Trükin märgitud lisa(d)?

en: Print attachment?
et: Trükin lisa?

en: Can't decrypt encrypted message!
et: Krüpteeritud teadet ei õnnestu lahti krüpteerida!

en: Attachments
et: Lisad

en: There are no subparts to show!
et: Osasid, mida näidata, ei ole!

en: Can't delete attachment from POP server.
et: Lisasid ei saa POP serverilt kustutada.

en: Deletion of attachments from encrypted messages is unsupported.
et: Krüpteeritud teadetest ei saa lisasid eemaldada.

en: Only deletion of multipart attachments is supported.
et: Kustutada saab ainult mitmeosalise teate lisasid.

en: You may only bounce message/rfc822 parts.
et: Peegeldada saab ainult message/rfc822 osi.

en: Can't open temporary file %s.
et: Ajutist faili %s ei saa avada.

en: Forward as attachments?
et: Edasta lisadena?

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-forward the others?
et: Kõiki märgitud lisasid ei saa dekodeerida. Edastan ülejäänud MIME formaadis?

en: Forward MIME encapsulated?
et: Edastan MIME pakina?

en: Can't create %s.
et: %s loomine ebaõnnestus.

en: Can't find any tagged messages.
et: Ei leia ühtegi märgitud teadet.

en: No mailing lists found!
et: Postiloendeid pole!

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-encapsulate the others?
et: Kõiki märgitud lisasid ei saa dekodeerida. Kapseldan ülejäänud MIME formaati?

en: Append
et: Lõppu

en: Insert
et: Lisa

en: Delete
et: Kustuta

en: Can't get mixmaster's type2.list!
et: Mixmaster type2.list laadimine ei õnnestu!

en: Select a remailer chain.
et: Valige vahendajate ahel.

en: Error: %s can't be used as the final remailer of a chain.
et: Viga: %s ei saa ahela viimase vahendajana kasutada.

en: Mixmaster chains are limited to %d elements.
et: Mixmaster ahelad on piiratud %d lüliga.

en: The remailer chain is already empty.
et: Vahendajate ahel on juba tühi.

en: You already have the first chain element selected.
et: Te olete ahela esimese lüli juba valinud.

en: You already have the last chain element selected.
et: Te olete ahela viimase lüli juba valinud.

en: Mixmaster doesn't accept Cc or Bcc headers.
et: Mixmaster ei toeta Cc või Bcc päiseid.

en: Please set the hostname variable to a proper value when using mixmaster!
et: Mixmaster kasutamisel omistage palun hostname muutujale korrektne väärtus!

en: Error sending message, child exited %d.
et: Viga teate saatmisel, alamprotsess lõpetas koodiga %d.

en: Error sending message.
et: Viga teate saatmisel.

en: Improperly formated entry for type %s in "%s" line %d
et: Vigaselt formaaditud kirje tüübile %s faili "%s" real %d

en: No mailcap path specified
et: Mailcap tee ei ole määratud

en: mailcap entry for type %s not found
et: Tüübil %s puudub mailcap kirje

en: score: too few arguments
et: score: liiga vähe argumente

en: score: too many arguments
et: score: liiga palju argumente

en: No subject, abort?
et: Teema puudub, katkestan?

en: No subject, aborting.
et: Teema puudub, katkestan.

note: There are quite a few mailing lists which set the Reply-To: * header field to the list address, which makes it quite impossible * to send a message to only the sender of the message.  This * provides a way to do that.
en: Reply to %s%s?
et: Vastan aadressile %s%s?

en: Follow-up to %s%s?
et: Vastus aadressile %s%s?

note: This could happen if the user tagged some messages and then did * a limit such that none of the tagged message are visible.
en: No tagged messages are visible!
et: Märgitud teateid ei ole näha!

en: Include message in reply?
et: Kaasan vastuses teate?

en: Including quoted message...
et: Tsiteerin teadet...

en: Could not include all requested messages!
et: Kõiki soovitud teateid ei õnnestu kaasata!

en: Forward as attachment?
et: Edasta lisadena?

en: Preparing forwarded message...
et: Valmistan edastatavat teadet...

note: If the user is composing a new message, check to see if there * are any postponed messages first.
en: Recall postponed message?
et: Laen postitusootel teate?

en: Edit forwarded message?
et: Toimetan edastatavat teadet?

en: Abort unmodified message?
et: Katkestan muutmata teate?

en: Aborted unmodified message.
et: Katkestasin muutmata teate saatmise.

en: Message postponed.
et: Teade jäeti postitusootele.

en: No recipients are specified!
et: Kirja saajaid pole määratud!

en: No recipients were specified.
et: Kirja saajaid ei määratud!

en: No subject, abort sending?
et: Teema puudub, katkestan saatmise?

en: No subject specified.
et: Teema puudub.

en: Sending message...
et: Saadan teadet...

en: Could not send the message.
et: Teadet ei õnnestu saata.

en: Mail sent.
et: Teade on saadetud.

en: Sending in background.
et: Saadan taustal.

en: No boundary parameter found! [report this error]
et: Eraldaja puudub! [teatage sellest veast]

en: %s no longer exists!
et: %s ei ole enam!

en: %s isn't a regular file.
et: %s ei ole tavaline fail.

en: Could not open %s
et: %s ei saa avada

en: Error sending message, child exited %d (%s).
et: Viga teate saatmisel, alamprotsess lõpetas %d (%s).

en: Output of the delivery process
et: Väljund saatmise protsessist

en: %s...  Exiting.
et: %s...  Väljun.

en: Caught %s...  Exiting.
et: Sain %s...  Väljun.

en: Caught signal %d...  Exiting.
et: Sain signaali %d...  Väljun.

en: Enter S/MIME passphrase:
et: Sisestage S/MIME parool:

en: Trusted
et: Usaldatud

en: Verified
et: Kontrollitud

en: Unverified
et: Kontrollimata

en: Expired
et: Aegunud

en: Revoked
et: Tühistatud

en: Invalid
et: Vigane

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Enter keyID:
et: Sisestage võtme ID:

en: S/MIME certificates matching "%s".
et: S/MIME sertifikaadid, mis sisaldavad "%s".

en: ID %s is unverified. Do you want to use it for %s ?
et: ID %s pole kontrollitud. Kas soovite seda ikka %s jaoks kasutada ?

en: Use (untrusted!) ID %s for %s ?
et: Kasutan (mitteusaldatavat!) ID %s %s jaoks?

en: Use ID %s for %s ?
et: Kasutan ID %s %s jaoks?

en: Warning: You have not yet decided to trust ID %s. (any key to continue)
et: Hoiatus: Te pole veel otsustanud usaldada ID %s. (jätkamiseks suvaline klahv)

en: No (valid) certificate found for %s.
et: %s jaoks puudub kehtiv sertifikaat.

en: Error: unable to create OpenSSL subprocess!
et: Viga: ei õnnestu luua OpenSSL alamprotsessi!

en: no certfile
et: sertifikaadi faili pole

en: no mbox
et: pole postkast

note: fatal error while trying to encrypt message
en: No output from OpenSSL..
et: OpenSSL väljundit pole...

en: Warning: Intermediate certificate not found.
et: Hoiatus: vahepealset sertifikaati pole.

en: Can't open OpenSSL subprocess!
et: OpenSSL protsessi avamine ebaõnnestus!

en: No output from OpenSSL...
et: OpenSSL väljundit pole...

en: [-- End of OpenSSL output --]
et: [-- OpenSSL väljundi lõpp --]

en: [-- Error: unable to create OpenSSL subprocess! --]
et: [-- Viga: ei õnnestu luua OpenSSL alamprotsessi! --]

en: [-- The following data is S/MIME encrypted --]
et: [-- Järgneb S/MIME krüptitud info --]

en: [-- The following data is S/MIME signed --]
et: [-- Järgneb S/MIME allkirjastatud info --]

en: 
    [-- End of S/MIME encrypted data. --]
et: 
    [-- S/MIME krüptitud info lõpp --]

en: 
    [-- End of S/MIME signed data. --]
et: 
    [-- S/MIME Allkirjastatud info lõpp --]

en: Sorting mailbox...
et: Järjestan teateid...

en: Could not find sorting function! [report this bug]
et: Ei leia järjestamisfunktsiooni! [teatage sellest veast]

en: (no mailbox)
et: (pole postkast)

en: Parent message is not visible in this limited view.
et: Vanem teade ei ole selles piiratud vaates nähtav.

en: Parent message is not available.
et: Vanem teade ei ole kättesaadav.
