mutt 1.3.12i - en to lt translation catalogue (722 entries)

en: Username at %s:
lt: %s vartotojo vardas:

en: Password for %s@%s:
lt: %s@%s slaptažodis:

en: Exit
lt: Išeit

en: Del
lt: Trint

en: Undel
lt: Grąžint

en: Select
lt: Pasirinkti

note: __STRCAT_CHECKED__
en: Help
lt: Pagalba

en: You have no aliases!
lt: Tu neturi aliasų!

en: Aliases
lt: Aliasai

note: add a new alias
en: Alias as:
lt: Aliase kaip:

en: You already have an alias defined with that name!
lt: Tu jau apibrėžei aliasą tokiu vardu!

en: Address:
lt: Adresas:

en: Personal name:
lt: Asmens vardas:

en: [%s = %s] Accept?
lt: [%s = %s] Tinka?

en: Save to file:
lt: Išsaugoti į bylą:

en: Alias added.
lt: Aliasas įdėtas.

en: Can't match nametemplate, continue?
lt: Negaliu rasti tinkančio vardo, tęsti?

note: For now, editing requires a file, no piping
en: Mailcap compose entry requires %%s
lt: Mailcap kūrimo įrašui reikia %%s

en: Error running "%s"!
lt: Klaida vykdant "%s"!

en: Failure to open file to parse headers.
lt: Nepavyko atidaryti bylos antraštėms nuskaityti.

en: Failure to open file to strip headers.
lt: Nepavyko atidaryti bylos antraštėms išmesti.

en: No mailcap compose entry for %s, creating empty file.
lt: Nėra mailcap kūrimo įrašo %s, sukuriu tuščią bylą.

note: For now, editing requires a file, no piping
en: Mailcap Edit entry requires %%s
lt: Mailcap Taisymo įrašui reikia %%s

en: No mailcap edit entry for %s
lt: Nėra mailcap taisymo įrašo tipui %s

en: No matching mailcap entry found.  Viewing as text.
lt: Neradau tinkamo mailcap įrašo.  Rodau kaip tekstą.

en: MIME type not defined.  Cannot view attachment.
lt: MIME tipas neapibrėžtas.  Negaliu parodyti priedo.

en: Cannot create filter
lt: Negaliu sukurti filtro

en: Can't create filter
lt: Negaliu sukurti filtro

en: Write fault!
lt: Rašymo nesėkmė!

en: I don't know how to print that!
lt: Aš nežinau, kaip tai atspausdinti!

en: Chdir
lt: Pereiti

en: Mask
lt: Kaukė

en: %s is not a directory.
lt: %s nėra katalogas.

en: Mailboxes [%d]
lt: Pašto dėžutės [%d]

en: Subscribed [%s], File mask: %s
lt: Užsakytos [%s], Bylų kaukė: %s

en: Directory [%s], File mask: %s
lt: Katalogas [%s], Bylų kaukė: %s

en: Can't attach a directory!
lt: Negaliu prisegti katalogo!

en: No files match the file mask
lt: Nė viena byla netinka bylų kaukei

en: Create is only supported for IMAP mailboxes
lt: Kol kas sukurti gali tik IMAP pašto dėžutes

en: Delete is only supported for IMAP mailboxes
lt: Kol kas ištrinti gali tik IMAP pašto dėžutes

en: Really delete mailbox "%s"?
lt: Tikrai ištrinti pašto dėžutę "%s"?

en: Mailbox deleted.
lt: Pašto dėžutė ištrinta.

en: Mailbox not deleted.
lt: Pašto dėžutė neištrinta.

en: Chdir to:
lt: Pereiti į katalogą:

en: Error scanning directory.
lt: Klaida skaitant katalogą.

en: File Mask:
lt: Bylų kaukė:

en: Reverse sort by (d)ate, (a)lpha, si(z)e or do(n)'t sort?
lt: Atvirkščiai rikiuoti pagal (d)atą, (v)ardą, d(y)dį ar (n)erikiuoti?

en: Sort by (d)ate, (a)lpha, si(z)e or do(n)'t sort?
lt: Rikiuoti pagal (d)atą, (v)ardą, d(y)dį ar (n)erikiuoti?

en: dazn
lt: dvyn

en: New file name:
lt: Naujos bylos vardas:

en: Can't view a directory
lt: Negaliu žiūrėti katalogo

en: Error trying to view file
lt: Klaida bandant žiūrėti bylą

en: %s: color not supported by term
lt: %s: spalva nepalaikoma terminalo

en: %s: no such color
lt: %s: nėra tokios spalvos

en: %s: no such object
lt: %s: nėra tokio objekto

en: %s: command valid only for index object
lt: %s: komanda teisinga tik indekso objektams

en: %s: too few arguments
lt: %s: per mažai argumentų

en: Missing arguments.
lt: Trūksta argumentų.

en: color: too few arguments
lt: color: per mažai argumentų

en: mono: too few arguments
lt: mono: per mažai argumentų

en: %s: no such attribute
lt: %s: tokio atributo nėra

en: too few arguments
lt: per mažai argumentų

en: too many arguments
lt: per daug argumentų

en: default colors not supported
lt: įprastos spalvos nepalaikomos

note: find out whether or not the verify signature
en: Verify PGP signature?
lt: Tikrinti PGP parašą?

en: Could not create temporary file!
lt: Negaliu sukurti laikinos bylos!

en: Cannot create display filter
lt: Negaliu sukurti ekrano filtro

en: Could not copy message
lt: Negalėjau kopijuoti laiško

en: PGP signature successfully verified.
lt: PGP parašas patikrintas sėkmingai.

en: PGP signature could NOT be verified.
lt: PGP parašas NEGALI būti patikrintas.

en: Command:
lt: Komanda:

en: Bounce message to:
lt: Nukreipti laišką kam:

en: Bounce tagged messages to:
lt: Nukreipti pažymėtus laiškus kam:

en: Error parsing address!
lt: Klaida nagrinėjant adresą!

en: Bounce message to %s
lt: Nukreipti laišką į %s

en: Bounce messages to %s
lt: Nukreipti laiškus į %s

en: Message bounced.
lt: Laiškas nukreiptas.

en: Messages bounced.
lt: Laiškai nukreipti.

en: Pipe to command:
lt: Filtruoti per komandą:

en: No printing command has been defined.
lt: Spausdinimo komanda nebuvo apibrėžta.

en: Print message?
lt: Spausdinti laišką?

en: Print tagged messages?
lt: Spausdinti pažymėtus laiškus?

en: Message printed
lt: Laiškas atspausdintas

en: Messages printed
lt: Laiškai atspausdinti

en: Message could not be printed
lt: Laiškas negalėjo būti atspausdintas

en: Messages could not be printed
lt: Laiškai negalėjo būti atspausdinti

en: Shell command:
lt: Shell komanda:

en:  tagged
lt:  pažymėtus

en: Copying to %s...
lt: Kopijuoju į %s...

en: Content-Type changed to %s.
lt: Content-Type pakeistas į %s.

en: There are no attachments.
lt: Nėra jokių priedų.

en: Send
lt: Siųsti

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Attach file
lt: Prisegti bylą

en: Descrip
lt: Apraš

en: Sign, Encrypt
lt: Pasirašyti, Užšifruoti

en: Encrypt
lt: Užšifruoti

en: Sign
lt: Pasirašyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en:  sign as:
lt:  pasirašyti kaip:

en: <default>
lt: <įprastas>

en: %s [#%d] no longer exists!
lt: %s [#%d] nebeegzistuoja!

en: %s [#%d] modified. Update encoding?
lt: %s [#%d] pasikeitė. Atnaujinti koduotę?

en: -- Attachments
lt: -- Priedai

en: You may not delete the only attachment.
lt: Tu negali ištrinti vienintelio priedo.

en: Attaching selected files...
lt: Prisegu parinktas bylas...

en: Unable to attach %s!
lt: Negaliu prisegti %s!

en: Open mailbox to attach message from
lt: Atidaryti dėžutę, iš kurios prisegti laišką

en: No messages in that folder.
lt: Nėra laiškų tame aplanke.

en: Tag the messages you want to attach!
lt: Pažymėk laiškus, kuriuos nori prisegti!

en: Unable to attach!
lt: Negaliu prisegti!

en: Recoding only affects text attachments.
lt: Perkodavimas keičia tik tekstinius priedus.

en: The current attachment won't be converted.
lt: Esamas priedas nebus konvertuotas.

en: The current attachment will be converted.
lt: Esamas priedas bus konvertuotas.

en: Invalid encoding.
lt: Bloga koduotė.

en: Save a copy of this message?
lt: Išsaugoti šio laiško kopiją?

en: Rename to:
lt: Pervadinti į:

en: New file:
lt: Nauja byla:

en: Content-Type is of the form base/sub
lt: Content-Type pavidalas yra rūšis/porūšis

en: Unknown Content-Type %s
lt: Nežinomas Content-Type %s

en: Can't create file %s
lt: Negaliu sukurti bylos %s

en: What we have here is a failure to make an attachment
lt: Čia turėtų būti priedas, tačiau jo nepavyko padaryti

en: Postpone this message?
lt: Atidėti šį laišką?

en: Write message to mailbox
lt: Įrašyti laišką į dėžutę

en: Writing message to %s ...
lt: Rašau laišką į %s ...

en: Message written.
lt: Laiškas įrašytas.

en: [-- BEGIN PGP MESSAGE --]
lt: [-- PGP LAIŠKO PRADŽIA --]

en: [-- BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
lt: [-- PGP VIEŠO RAKTO BLOKO PRADŽIA --]

en: [-- BEGIN PGP SIGNED MESSAGE --]
lt: [-- PGP PASIRAŠYTO LAIŠKO PRADŽIA --]

en: [-- END PGP PUBLIC KEY BLOCK --]
lt: [-- PGP VIEŠO RAKTO BLOKO PABAIGA --]

en: [-- Error: could not find beginning of PGP message! --]
lt: [-- Klaida: neradau PGP laiško pradžios! --]

en: [-- Error: malformed PGP/MIME message! --]
lt: [-- Klaida: blogai suformuotas PGP/MIME laiškas! --]

en: [-- Error: could not create temporary file! --]
lt: [-- Klaida: negalėjau sukurti laikinos bylos! --]

en: [-- The following data is PGP/MIME encrypted --]
lt: [-- Toliau einantys duomenys yra užšifruoti su PGP/MIME --]

en: Can't create temporary file
lt: Negaliu sukurti laikinos bylos

en: Key ID: 0x%s
lt: Rakto ID: ox%s

en: Exit
lt: Išeiti

note: __STRCAT_CHECKED__
en: Select
lt: Pasirink

note: __STRCAT_CHECKED__
en: Check key
lt: Tikrinti raktą

en: This key can't be used: expired/disabled/revoked.
lt: Šis raktas negali būti naudojamas: jis pasenęs/uždraustas/atšauktas.

en: Looking for keys matching "%s"...
lt: Ieškau raktų, tenkinančių "%s"...

en: Use keyID = "%s" for %s?
lt: Naudoti rakto ID = "%s", skirtą %s?

en: Enter keyID for %s:
lt: Įvesk rakto ID, skirtą %s:

note: sign (a)s unset_option(OPTCRYPTCHECKTRUST);
en: Sign as:
lt: Pasirašyti kaip:

note: they really want to send it inline... go for it
en: Invoking PGP...
lt: Kviečiu PGP...

note: abort
en: Mail not sent.
lt: Laiškas neišsiųstas.

en: [-- Error: Inconsistent multipart/signed structure! --]
lt: [-- Klaida: Neteisinga multipart/signed struktūra! --]

en: [-- Error: Unknown multipart/signed protocol %s! --]
lt: [-- Klaida: Nežinomas multipart/signed protokolas %s! --]

en: [-- Warning: We can't verify %s/%s signatures. --]
lt: [-- Dėmesio: Negaliu patikrinti %s/%s parašo. --]

en: [-- Warning: Can't find any signatures. --]
lt: [-- Dėmesio: Negaliu rasti jokių parašų --]

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

note: restore blocking operation
en: Exit Mutt?
lt: Išeiti iš Mutt?

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

en: Press any key to continue...
lt: Spausk bet kokį klavišą...

en:  ('?' for list):
lt: ('?' parodo sąrašą):

en: No mailbox is open.
lt: Jokia dėžutė neatidaryta.

en: There are no messages.
lt: Ten nėra laiškų.

en: Mailbox is read-only.
lt: Dėžutė yra tik skaitoma.

en: Function not permitted in attach-message mode.
lt: Funkcija neleistina laiško prisegimo režime.

en: Cannot toggle write on a readonly mailbox!
lt: Negaliu perjungti tik skaitomos dėžutės rašomumo!

en: Changes to folder will be written on folder exit.
lt: Aplanko pakeitimai bus įrašyti išeinant iš aplanko.

en: Changes to folder will not be written.
lt: Aplanko pakeitimai nebus įrašyti.

en: Quit
lt: Išeit

en: Save
lt: Saugoti

en: Mail
lt: Rašyt

en: Reply
lt: Atsakyt

en: Group
lt: Grupei

en: Mailbox was externally modified.  Flags may be wrong.
lt: Dėžutė buvo išoriškai pakeista.  Flagai gali būti neteisingi.

en: New mail in this mailbox.
lt: Naujas paštas šioje dėžutėje.

en: No tagged messages.
lt: Nėra pažymėtų laiškų.

en: Jump to message:
lt: Šokti į laišką:

en: Argument must be a message number.
lt: Argumentas turi būti laiško numeris.

en: That message is not visible.
lt: Tas laiškas yra nematomas.

en: Invalid message number.
lt: Blogas laiško numeris.

en: Delete messages matching:
lt: Ištrinti laiškus, tenkinančius:

en: No limit pattern is in effect.
lt: Joks ribojimo pattern'as nėra naudojamas.

note: i18n: ask for a limit to apply
en: Limit: %s
lt: Riba: %s

en: Limit to messages matching:
lt: Riboti iki laiškų, tenkinančių:

en: Quit Mutt?
lt: Išeiti iš Mutt?

en: Tag messages matching:
lt: Pažymėti laiškus, tenkinančius:

en: Undelete messages matching:
lt: Sugrąžinti laiškus, tenkinančius:

en: Untag messages matching:
lt: Atžymėti laiškus, tenkinančius:

en: Open mailbox in read-only mode
lt: Atidaryti dėžutę tik skaitymo režimu.

en: Open mailbox
lt: Atidaryti dėžutę

en: %s is not a mailbox.
lt: %s nėra pašto dėžutė.

en: Exit Mutt without saving?
lt: Išeiti iš Mutt neišsaugojus pakeitimų?

en: Threading is not enabled.
lt: Skirstymas gijomis neleidžiamas.

en: You are on the last message.
lt: Tu esi ties paskutiniu laišku.

en: No undeleted messages.
lt: Nėra ištrintų laiškų.

en: You are on the first message.
lt: Tu esi ties pirmu laišku.

en: Search wrapped to top.
lt: Paieška peršoko į viršų.

en: Search wrapped to bottom.
lt: Paieška peršoko į apačią.

en: No new messages
lt: Nėra naujų laiškų

en: No unread messages
lt: Nėra neskaitytų laiškų

en:  in this limited view
lt:  šiame apribotame vaizde

en: No more threads.
lt: Daugiau gijų nėra.

en: You are on the first thread.
lt: Tu esi ties pirma gija.

en: Thread contains unread messages.
lt: Gijoje yra neskaitytų laiškų.

en: %d: invalid message number.
lt: %d: blogas laiško numeris.

en: (End message with a . on a line by itself)
lt: (Užbaik laišką vieninteliu tašku eilutėje)

en: No mailbox.
lt: Nėra dėžutės.

en: Message contains:
lt: Laiške yra:

en: (continue)
lt: (tęsti)

en: missing filename.
lt: trūksta bylos vardo.

en: No lines in message.
lt: Laiške nėra eilučių.

en: %s: unknown editor command (~? for help)
lt: %s: nežinoma redaktoriaus komanda (~? suteiks pagalbą)

en: could not create temporary folder: %s
lt: negalėjau sukurti laikino aplanko: %s

en: could not write temporary mail folder: %s
lt: negalėjau įrašyti laikino pašto aplanko: %s

en: Message file is empty!
lt: Laiškų byla yra tuščia!

en: Message not modified!
lt: Laiškas nepakeistas!

en: Can't open message file: %s
lt: Negaliu atidaryti laiško bylos: %s

en: Can't append to folder: %s
lt: Negaliu pridurti laiško prie aplanko: %s

en: Error. Preserving temporary file: %s
lt: Klaida. Išsaugau laikiną bylą: %s

en: Set flag
lt: Uždėti flagą

en: Clear flag
lt: Išvalyti flagą

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative! --]
lt: [-- Klaida:  Nepavyko parodyti nė vienos Multipart/Alternative dalies! --]

en: [-- Attachment #%d
lt: [-- Priedas #%d

en: [-- Type: %s/%s, Encoding: %s, Size: %s --]
lt: [-- Tipas: %s/%s, Koduotė: %s, Dydis: %s --]

en: [-- Autoview using %s --]
lt: [-- Automatinė peržiūra su %s --]

en: Invoking autoview command: %s
lt: Kviečiu autom. peržiūros komandą: %s

en: [-- Autoview stderr of %s --]
lt: [-- Automatinės peržiūros %s klaidos --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
lt: [-- Klaida: message/external-body dalis neturi access-type parametro --]

en: [-- This %s/%s attachment
lt: [-- Šis %s/%s priedas

en: (size %s bytes)
lt: (dydis %s baitų)

en: has been deleted --]
lt: buvo ištrintas --]

en: [-- on %s --]
lt: [-- %s --]

en: [-- name: %s --]
lt: [-- vardas: %s --]

en: Error: multipart/signed has no protocol.
lt: Klaida: multipart/signed neturi protokolo.

en: Error: multipart/encrypted has no protocol parameter!
lt: Klaida: multipart/encrypted neturi protocol parametro!

en: Unable to open temporary file!
lt: Negaliu atidaryti laikinos bylos!

en: [-- %s/%s is unsupported
lt: [-- %s/%s yra nepalaikomas

en: (use '%s' to view this part)
lt: (naudok '%s' šiai daliai peržiūrėti)

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
lt: ('view-attachments' turi būti susietas su klavišu!)

en: %s: unable to attach file
lt: %s: negalėjau prisegti bylos

en: ERROR: please report this bug
lt: KLAIDA: prašau pranešti šią klaidą

en: <UNKNOWN>
lt: <NEŽINOMAS>

en: 
    Generic bindings:
lt: 
    Bendri susiejimai:

en: 
    Unbound functions:
lt: 
    Nesusietos funkcijos:

en: Help for %s
lt: Pagalba apie %s

en: unhook: unknown hook type: %s
lt: unhook: nežinomas hook tipas: %s

en: Authenticating (anonymous)...
lt: Autentikuojuosi (anoniminė)...

en: Anonymous authentication failed.
lt: Anoniminė autentikacija nepavyko.

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
lt: Autentikuojuosi (CRAM-MD5)...

en: CRAM-MD5 authentication failed.
lt: CRAM-MD5 autentikacija nepavyko.

note: now begin login
en: Authenticating (GSSAPI)...
lt: Autentikuojuosi (GSSAPI)...

en: GSSAPI authentication failed.
lt: GSSAPI autentikacija nepavyko.

en: LOGIN disabled on this server.
lt: LOGIN išjungtas šiame serveryje.

en: Logging in...
lt: Pasisveikinu...

en: Login failed.
lt: Nepavyko pasisveikinti.

en: SASL authentication failed.
lt: SASL autentikacija nepavyko.

en: Getting namespaces...
lt: Gaunu vardų erdves...

en: Getting folder list...
lt: Gaunu aplankų sąrašą...

en: Create mailbox:
lt: Sukurti dėžutę:

en: Mailbox created.
lt: Dėžutė sukurta.

en: Closing connection to %s...
lt: Uždarau jungtį su %s...

en: This IMAP server is ancient. Mutt does not work with it.
lt: Šis IMAP serveris yra senoviškas. Mutt su juo neveikia.

en: Selecting %s...
lt: Parenku %s...

en: Create %s?
lt: Sukurti %s?

en: Marking %d messages deleted...
lt: Pažymiu %d laiškus ištrintais...

en: Expunging messages from server...
lt: Ištuštinu laiškus iš serverio...

en: Subscribing to %s...
lt: Užsakau %s...

note: Unable to fetch headers for lower versions
en: Unable to fetch headers from this IMAP server version.
lt: Negaliu paimti antraščių iš šios IMAP serverio versijos.

en: Fetching message...
lt: Paimu laišką...

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
lt: Laiškų indeksas yra neteisingas. Bandyk iš naujo atidaryti dėžutę.

en: Copying %d messages to %s...
lt: Kopijuoju %d laiškus į %s...

en: Copying message %d to %s...
lt: Kopijuoju laišką %d į %s...

en: Continue?
lt: Tęsti?

en: Not available in this menu.
lt: Neprieinama šiame meniu.

en: alias: no address
lt: alias: nėra adreso

en: invalid header field
lt: blogas antraštės laukas

en: %s: unknown sorting method
lt: %s: nežinomas rikiavimo metodas

en: mutt_restore_default(%s): error in regexp: %s
lt: mutt_restore_default(%s): klaida regexp'e: %s

en: %s: unknown variable
lt: %s: nežinomas kintamasis

en: prefix is illegal with reset
lt: negalima vartoti priešdėlio su reset

en: value is illegal with reset
lt: reikšmė neleistina reset komandoje

en: %s is set
lt: %s yra įjungtas

en: %s is unset
lt: %s yra išjungtas

en: %s: invalid mailbox type
lt: %s: blogas pašto dėžutės tipas

en: %s: invalid value
lt: %s: bloga reikšmė

en: %s: unknown type
lt: %s: nežinomas tipas

en: Error in %s, line %d: %s
lt: Klaida %s, eilutė %d: %s

note: the muttrc source keyword
en: source: errors in %s
lt: source: klaidos %s

en: source: reading aborted due too many errors in %s
lt: source: skaitymas nutrauktas, nes %s yra per daug klaidų.

en: source: error at %s
lt: source: klaida %s

en: source: too many arguments
lt: source: per daug argumentų

en: %s: unknown command
lt: %s: nežinoma komanda

en: Error in command line: %s
lt: Klaida komandinėje eilutėje: %s

en: unable to determine home directory
lt: negaliu nustatyti namų katalogo

en: unable to determine username
lt: negaliu nustatyti vartotojo vardo

en: Macro loop detected.
lt: Rastas ciklas makrokomandoje.

en: Key is not bound.
lt: Klavišas nėra susietas.

en: Key is not bound.  Press '%s' for help.
lt: Klavišas nėra susietas.  Spausk '%s' dėl pagalbos.

en: push: too many arguments
lt: push: per daug argumentų

en: %s: no such menu
lt: %s: nėra tokio meniu

en: null key sequence
lt: nulinė klavišų seka

en: bind: too many arguments
lt: bind: per daug argumentų

en: %s: no such function in map
lt: %s: čia nėra tokios funkcijos

en: macro: empty key sequence
lt: macro: tuščia klavišų seka

en: macro: too many arguments
lt: macro: per daug argumentų

en: null operation
lt: nulinė operacija

en: force viewing of attachment using mailcap
lt: priverstinai rodyti priedą naudojant mailcap įrašą

en: view attachment as text
lt: žiūrėti priedą kaip tekstą

en: move to the bottom of the page
lt: eiti į puslapio apačią

en: remail a message to another user
lt: vėl siųsti laišką kitam vartotojui

en: select a new file in this directory
lt: pasirink naują bylą šiame kataloge

en: view file
lt: žiūrėti bylą

en: display the currently selected file's name
lt: parodyti dabar pažymėtos bylos vardą

en: subscribe to current mailbox (IMAP only)
lt: užsakyti esamą aplanką (tik IMAP)

en: toggle view all/subscribed mailboxes (IMAP only)
lt: perjungti visų/užsakytų dėžučių rodymą (tik IMAP)

en: change directories
lt: keisti katalogus

en: check mailboxes for new mail
lt: tikrinti, ar dėžutėse yra naujo pašto

en: attach message(s) to this message
lt: prisegti bylą(as) prie šio laiško

en: edit the BCC list
lt: taisyti BCC sąrašą

en: edit the CC list
lt: taisyti CC sąrašą

en: edit attachment description
lt: taisyti priedo aprašymą

en: edit attachment transfer-encoding
lt: taisyti priedo Transfer-Encoding

en: enter a file to save a copy of this message in
lt: įvesk bylą, į kurią išsaugoti šio laiško kopiją

en: edit the file to be attached
lt: taisyti bylą, skirtą prisegimui

en: edit the from field
lt: taisyti From lauką

en: edit the message with headers
lt: taisyti laišką su antraštėmis

en: edit the message
lt: taisyti laišką

en: edit attachment using mailcap entry
lt: taisyti priedą naudojant mailcap įrašą

en: edit the Reply-To field
lt: taisyti Reply-To lauką

en: edit the subject of this message
lt: taisyti šio laiško temą

en: edit the TO list
lt: taisyti To sąrašą

en: create a new mailbox (IMAP only)
lt: sukurti naują dėžutę (tik IMAP)

en: edit attachment content type
lt: keisti priedo Content-Type

en: get a temporary copy of an attachment
lt: gauti laikiną priedo kopiją

en: run ispell on the message
lt: paleisti ispell laiškui

en: compose new attachment using mailcap entry
lt: sukurti naują priedą naudojant mailcap įrašą

en: toggle recoding of this attachment
lt: perjungti šio priedo perkodavimą

en: save this message to send later
lt: išsaugoti šį laišką vėlesniam siuntimui

en: rename/move an attached file
lt: pervadinti/perkelti prisegtą bylą

en: send the message
lt: siųsti laišką

en: toggle disposition between inline/attachment
lt: perjungti, ar siųsti laiške, ar priede

en: toggle whether to delete file after sending it
lt: perjungti, ar ištrinti bylą, ją išsiuntus

en: update an attachment's encoding info
lt: atnaujinti priedo koduotės info.

en: write the message to a folder
lt: įrašyti laišką į aplanką

en: copy a message to a file/mailbox
lt: kopijuoti laišką į bylą/dėžutę

en: create an alias from a message sender
lt: sukurti aliasą laiško siuntėjui

en: move entry to bottom of screen
lt: rodyti įrašą į ekrano apačioje

en: move entry to middle of screen
lt: rodyti įrašą į ekrano viduryje

en: move entry to top of screen
lt: rodyti įrašą į ekrano viršuje

en: make decoded (text/plain) copy
lt: padaryti iškoduotą (text/plain) kopiją

en: make decoded copy (text/plain) and delete
lt: padaryti iškoduotą (text/plain) kopiją ir ištrinti

en: delete the current entry
lt: ištrinti esamą įrašą

en: delete the current mailbox (IMAP only)
lt: ištrinti esamą dėžutę (tik IMAP)

en: delete all messages in subthread
lt: ištrinti visus laiškus subgijoje

en: delete all messages in thread
lt: ištrinti visus laiškus gijoje

en: display full address of sender
lt: rodyti pilną siuntėjo adresą

en: display message and toggle header weeding
lt: rodyti laišką ir perjungti antraščių rodymą

en: display a message
lt: rodyti laišką

en: edit the raw message
lt: taisyti gryną laišką

en: delete the char in front of the cursor
lt: ištrinti simbolį prieš žymeklį

en: move the cursor one character to the left
lt: perkelti žymeklį vienu simboliu kairėn

en: move the cursor to the beginning of the word
lt: perkelti žymeklį į žodžio pradžią

en: jump to the beginning of the line
lt: peršokti į eilutės pradžią

en: cycle among incoming mailboxes
lt: eiti ratu per gaunamo pašto dėžutes

en: complete filename or alias
lt: užbaigti bylos vardą ar aliasą

en: complete address with query
lt: užbaigti adresą su užklausa

en: delete the char under the cursor
lt: ištrinti simbolį po žymekliu

en: jump to the end of the line
lt: peršokti į eilutės galą

en: move the cursor one character to the right
lt: perkelti žymeklį vienu simboliu dešinėn

en: move the cursor to the end of the word
lt: perkelti žymeklį į žodžio pabaigą

en: scroll up through the history list
lt: slinktis aukštyn istorijos sąraše

en: delete chars from cursor to end of line
lt: ištrinti simbolius nuo žymeklio iki eilutės galo

en: delete chars from the cursor to the end of the word
lt: ištrinti simbolius nuo žymeklio iki žodžio galo

en: delete all chars on the line
lt: ištrinti visus simbolius eilutėje

en: delete the word in front of the cursor
lt: ištrinti žodį prieš žymeklį

en: quote the next typed key
lt: cituoti sekantį nuspaustą klavišą

en: transpose character under cursor with previous
lt: sukeisti simbolį po žymekliu su praeitu

en: capitalize the word
lt: pradėti žodį didžiąja raide

en: convert the word to lower case
lt: perrašyti žodį mažosiomis raidėmis

en: convert the word to upper case
lt: perrašyti žodį didžiosiomis raidėmis

en: enter a muttrc command
lt: įvesti muttrc komandą

en: enter a file mask
lt: įvesti bylų kaukę

en: exit this menu
lt: išeiti iš šio meniu

en: filter attachment through a shell command
lt: filtruoti priedą per shell komandą

en: move to the first entry
lt: eiti į pirmą užrašą

en: toggle a message's 'important' flag
lt: perjungti laiško 'svarbumo' flagą

en: forward a message with comments
lt: persiųsti laišką su komentarais

en: select the current entry
lt: pažymėti esamą įrašą

en: reply to all recipients
lt: atsakyti visiems gavėjams

en: scroll down 1/2 page
lt: slinktis žemyn per 1/2 puslapio

en: scroll up 1/2 page
lt: slinktis aukštyn per 1/2 puslapio

en: this screen
lt: šis ekranas

en: jump to an index number
lt: šokti į indekso numerį

en: move to the last entry
lt: eiti į paskutinį įrašą

en: reply to specified mailing list
lt: atsakyti nurodytai konferencijai

en: execute a macro
lt: įvykdyti macro

en: compose a new mail message
lt: sukurti naują laišką

en: open a different folder
lt: atidaryti kitą aplanką

en: open a different folder in read only mode
lt: atidaryti kitą aplanką tik skaitymo režimu

en: clear a status flag from a message
lt: išvalyti laiško būsenos flagą

en: delete messages matching a pattern
lt: ištrinti laiškus, tenkinančius pattern'ą

en: retrieve mail from POP server
lt: parsiųsti paštą iš POP serverio

en: move to the first message
lt: eiti į pirmą laišką

en: move to the last message
lt: eiti į paskutinį laišką

en: show only messages matching a pattern
lt: rodyti tik laiškus, tenkinančius pattern'ą

en: jump to the next new message
lt: šokti į kitą naują laišką

en: jump to the next subthread
lt: šokti į kitą subgiją

en: jump to the next thread
lt: šokti į kitą giją

en: move to the next undeleted message
lt: eiti į kitą neištrintą laišką

en: jump to the next unread message
lt: šokti į kitą neskaitytą laišką

en: jump to parent message in thread
lt: šokti į tėvinį laišką gijoje

en: jump to previous thread
lt: šokti į praeitą giją

en: jump to previous subthread
lt: šokti į praeitą subgiją

en: move to the previous undeleted message
lt: eiti į praeitą neištrintą laišką

en: jump to the previous new message
lt: šokti į praeitą naują laišką

en: jump to the previous unread message
lt: šokti į praeitą neskaitytą laišką

en: mark the current thread as read
lt: pažymėti esamą giją skaityta

en: mark the current subthread as read
lt: pažymėti esamą subgiją skaityta

en: set a status flag on a message
lt: uždėti būsenos flagą laiškui

en: save changes to mailbox
lt: išsaugoti dėžutės pakeitimus

en: tag messages matching a pattern
lt: pažymėti laiškus, tenkinančius pattern'ą

en: undelete messages matching a pattern
lt: sugrąžinti laiškus, tenkinančius pattern'ą

en: untag messages matching a pattern
lt: atžymėti laiškus, tenkinančius pattern'ą

en: move to the middle of the page
lt: eiti į puslapio vidurį

en: move to the next entry
lt: eiti į kitą įrašą

en: scroll down one line
lt: slinktis viena eilute žemyn

en: move to the next page
lt: eiti į kitą puslapį

en: jump to the bottom of the message
lt: šokti į laiško apačią

en: toggle display of quoted text
lt: perjungti cituojamo teksto rodymą

en: skip beyond quoted text
lt: praleisti cituojamą tekstą

en: jump to the top of the message
lt: šokti į laiško viršų

en: pipe message/attachment to a shell command
lt: filtruoti laišką/priedą per shell komandą

en: move to the previous entry
lt: eiti į praeitą įrašą

en: scroll up one line
lt: slinktis viena eilute aukštyn

en: move to the previous page
lt: eiti į praeitą puslapį

en: print the current entry
lt: spausdinti esamą įrašą

en: query external program for addresses
lt: užklausti išorinę programą adresams rasti

en: append new query results to current results
lt: pridurti naujos užklausos rezultatus prie esamų

en: save changes to mailbox and quit
lt: išsaugoti dėžutės pakeitimus ir išeiti

en: recall a postponed message
lt: tęsti atidėtą laišką

en: clear and redraw the screen
lt: išvalyti ir perpiešti ekraną

en: {internal}
lt: {vidinė}

en: reply to a message
lt: atsakyti į laišką

en: use the current message as a template for a new one
lt: naudoti esamą laišką kaip šabloną naujam

en: save message/attachment to a file
lt: išsaugoti laišką/priedą į bylą

en: search for a regular expression
lt: ieškoti reguliarios išraiškos

en: search backwards for a regular expression
lt: ieškoti reguliarios išraiškos atgal

en: search for next match
lt: ieškoti kito tinkamo

en: search for next match in opposite direction
lt: ieškoti kito tinkamo priešinga kryptimi

en: toggle search pattern coloring
lt: perjungti paieškos pattern'o spalvojimą

en: invoke a command in a subshell
lt: kviesti komandą subshell'e

en: sort messages
lt: rikiuoti laiškus

en: sort messages in reverse order
lt: rikiuoti laiškus atvirkščia tvarka

en: tag the current entry
lt: pažymėti esamą įrašą

en: apply next function to tagged messages
lt: pritaikyti kitą funkciją pažymėtiems laiškams

en: tag the current subthread
lt: pažymėti esamą subgiją

en: tag the current thread
lt: pažymėti esamą giją

en: toggle a message's 'new' flag
lt: perjungti laiško 'naujumo' flagą

en: toggle whether the mailbox will be rewritten
lt: perjungti, ar dėžutė bus perrašoma

en: toggle whether to browse mailboxes or all files
lt: perjungti, ar naršyti pašto dėžutes, ar visas bylas

en: move to the top of the page
lt: eiti į puslapio viršų

en: undelete the current entry
lt: sugrąžinti esamą įrašą

en: undelete all messages in thread
lt: sugrąžinti visus laiškus gijoje

en: undelete all messages in subthread
lt: sugrąžinti visus laiškus subgijoje

en: show the Mutt version number and date
lt: parodyti Mutt versijos numerį ir datą

en: view attachment using mailcap entry if necessary
lt: rodyti priedą naudojant mailcap įrašą, jei reikia

en: show MIME attachments
lt: rodyti MIME priedus

en: show currently active limit pattern
lt: parodyti dabar aktyvų ribojimo pattern'ą

en: collapse/uncollapse current thread
lt: sutraukti/išskleisti esamą giją

en: collapse/uncollapse all threads
lt: sutraukti/išskleisti visas gijas

en: attach a PGP public key
lt: prisegti PGP viešą raktą

en: show PGP options
lt: rodyti PGP parinktis

en: mail a PGP public key
lt: siųsti PGP viešą raktą

en: verify a PGP public key
lt: patikrinti PGP viešą raktą

en: view the key's user id
lt: žiūrėti rakto vartotojo id

en: Accept the chain constructed
lt: Priimti sukonstruotą grandinę

en: Append a remailer to the chain
lt: Pridėti persiuntėją į grandinę

en: Insert a remailer into the chain
lt: Įterpti persiuntėją į grandinę

en: Delete a remailer from the chain
lt: Pašalinti persiuntėją iš grandinės

en: Select the previous element of the chain
lt: Pasirinkti ankstesnį elementą grandinėje

en: Select the next element of the chain
lt: Pasirinkti tolesnį elementą grandinėje

en: send the message through a mixmaster remailer chain
lt: pasiųsti pranešimą per mixmaster persiuntėjų grandinę

en: make decrypted copy and delete
lt: padaryti iššifruotą kopiją ir ištrinti

en: make decrypted copy
lt: padaryti iššifruotą kopiją

en: Out of memory!
lt: Baigėsi atmintis!

en: 
    Compile options:
lt: 
    Kompiliavimo parinktys:

en: Error initializing terminal.
lt: Klaida inicializuojant terminalą.

en: Debugging at level %d.
lt: Derinimo lygis %d.

en: DEBUG was not defined during compilation.  Ignored.
lt: DEBUG nebuvo apibrėžtas kompiliavimo metu.  Ignoruoju.

en: %s does not exist. Create it?
lt: %s neegzistuoja. Sukurti ją?

en: Can't create %s: %s.
lt: Negaliu sukurti %s: %s.

en: No recipients specified.
lt: Nenurodyti jokie gavėjai.

en: %s: unable to attach file.
lt: %s: negaliu prisegti bylos.

en: No mailbox with new mail.
lt: Nėra dėžutės su nauju paštu.

en: No incoming mailboxes defined.
lt: Neapibrėžta nė viena paštą gaunanti dėžutė.

en: Mailbox is empty.
lt: Dėžutė yra tuščia.

en: Reading %s...
lt: Skaitau %s...

en: Mailbox is corrupt!
lt: Dėžutė yra sugadinta!

en: Mailbox was corrupted!
lt: Dėžutė buvo sugadinta!

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
lt: Baisi klaida!  Negaliu vėl atidaryti dėžutės!

en: Unable to lock mailbox!
lt: Negaliu užrakinti dėžutės!

note: this means ctx->changed or ctx->deleted was set, but no * messages were found to be changed or deleted.  This should * never happen, is we presume it is a bug in mutt.
en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
lt: sync: mbox pakeista, bet nėra pakeistų laiškų! (pranešk šią klaidą)

en: Writing %s...
lt: Rašau %s...

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
lt: Įrašyti nepavyko!  Dėžutė dalinai išsaugota į %s

en: Could not reopen mailbox!
lt: Negaliu vėl atidaryti dėžutės!

en: Reopening mailbox...
lt: Vėl atidarau dėžutę...

en: Jump to:
lt: Šokti į:

en: Invalid index number.
lt: Blogas indekso numeris.

en: No entries.
lt: Nėra įrašų.

en: You cannot scroll down farther.
lt: Tu negali slinkti žemyn daugiau.

en: You cannot scroll up farther.
lt: Tu negali slinkti aukštyn daugiau.

en: You are on the first page.
lt: Tu esi pirmame puslapyje.

en: You are on the last page.
lt: Tu esi paskutiniame puslapyje.

en: You are on the last entry.
lt: Tu esi ties paskutiniu įrašu.

en: You are on the first entry.
lt: Tu esi ties pirmu įrašu.

en: Search for:
lt: Ieškoti ko:

en: Reverse search for:
lt: Atgal ieškoti ko:

en: No search pattern.
lt: Jokio paieškos pattern'o.

en: Not found.
lt: Nerasta.

en: No tagged entries.
lt: Nėra pažymėtų įrašų.

en: Search is not implemented for this menu.
lt: Paieška šiam meniu neįgyvendinta.

en: Jumping is not implemented for dialogs.
lt: Šokinėjimas dialoguose neįgyvendintas.

en: Tagging is not supported.
lt: Žymėjimas nepalaikomas.

en: SSL is unavailable.
lt: SSL nepasiekiamas.

en: Preconnect command failed.
lt: Nepavyko komanda prieš jungimąsi

en: Looking up %s...
lt: Ieškau %s...

en: Could not find the host "%s"
lt: Negalėjau rasti hosto "%s"

en: Connecting to %s...
lt: Jungiuosi prie %s...

en: Could not connect to %s (%s).
lt: Negalėjau prisijungti prie %s (%s).

en: Failed to find enough entropy on your system
lt: Nepavyko rasti pakankamai entropijos tavo sistemoje

en: Filling entropy pool: %s...
lt: Pildau entropijos tvenkinį: %s...

en: %s has insecure permissions!
lt: %s teisės nesaugios!

en: SSL disabled due the lack of entropy
lt: SSL uždraustas dėl entropijos trūkumo

en: Unable to get certificate from peer
lt: Nepavyko gauti sertifikato iš peer'o

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: [unable to calculate]
lt: [negaliu suskaičiuoti]

en: [invalid date]
lt: [bloga data]

en: Server certificate is not yet valid
lt: Serverio sertifikatas dar negalioja

en: Server certificate has expired
lt: Serverio sertifikatas paseno

en: This certificate belongs to:
lt: Šis sertifikatas priklauso:

en: This certificate was issued by:
lt: Šis sertifikatas buvo išduotas:

en: This certificate is valid
lt: Šis sertifikatas galioja

en:    from %s
lt:     nuo %s

en:      to %s
lt:     iki %s

en: Fingerprint: %s
lt: Pirštų antspaudas: %s

en: SSL Certificate check
lt: SSL sertifikato patikrinimas

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart, (v)isada priimti

en: roa
lt: apv

en: (r)eject, accept (o)nce
lt: (a)tmesti, (p)riimti šįkart

en: ro
lt: ap

en: Warning: Couldn't save certificate
lt: Įspėju: Negalėjau išsaugoti sertifikato

en: Certificate saved
lt: Sertifikatas išsaugotas

en: File is a directory, save under it?
lt: Byla yra katalogas, saugoti joje?

en: File under directory:
lt: Byla kataloge:

en: File exists, (o)verwrite, (a)ppend, or (c)ancel?
lt: Byla egzistuoja, (u)žrašyti, (p)ridurti, arba (n)utraukti?

en: oac
lt: upn

en: Can't save message to POP mailbox.
lt: Negaliu išsaugoti laiško į POP dėžutę.

en: Append messages to %s?
lt: Pridurti laiškus prie %s?

en: %s is not a mailbox!
lt: %s nėra pašto dėžutė!

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
lt: Užraktų skaičius viršytas, pašalinti užraktą nuo %s?

en: Can't dotlock %s.
lt: Negaliu tašku užrakinti %s.

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
lt: Viršytas leistinas laikas siekiant fcntl užrakto!

en: Waiting for fcntl lock... %d
lt: Laukiu fcntl užrakto... %d

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
lt: Viršytas leistinas laikas siekiant flock užrakto!

en: Waiting for flock attempt... %d
lt: Laukiu fcntl užrakto... %d

en: Couldn't lock %s
lt: Nepavyko užrakinti %s

en: Could not synchronize mailbox %s!
lt: Nepavyko sinchronizuoti dėžutės %s!

en: Move read messages to %s?
lt: Perkelti skaitytus laiškus į %s?

en: Purge %d deleted message?
lt: Sunaikinti %d ištrintą laišką?

en: Purge %d deleted messages?
lt: Sunaikinti %d ištrintus laiškus?

en: Moving read messages to %s...
lt: Perkeliu skaitytus laiškus į %s...

en: Mailbox is unchanged.
lt: Dėžutė yra nepakeista.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
lt: %d palikti, %d perkelti, %d ištrinti.

en: %d kept, %d deleted.
lt: %d palikti, %d ištrinti.

en:  Press '%s' to toggle write
lt: Spausk '%s', kad perjungtum rašymą

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
lt: Naudok 'toggle-write', kad vėl galėtum rašyti!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
lt: Dėžutė yra padaryta neįrašoma. %s

en: Mailbox checkpointed.
lt: Dėžutė sutikrinta.

en: Can't write message
lt: Negaliu įrašyti laiško

en: PrevPg
lt: PraPsl

en: NextPg
lt: KitPsl

en: View Attachm.
lt: Priedai

en: Next
lt: Kitas

note: emulate "less -q" and don't go on to the next message.
en: Bottom of message is shown.
lt: Rodoma laiško apačia.

en: Top of message is shown.
lt: Rodomas laiško viršus.

en: Reverse search:
lt: Atvirkščia paieška:

en: Search:
lt: Paieška:

en: Help is currently being shown.
lt: Šiuo metu rodoma pagalba.

en: No more quoted text.
lt: Cituojamo teksto nebėra.

en: No more unquoted text after quoted text.
lt: Nėra daugiau necituojamo teksto už cituojamo.

en: multipart message has no boundary parameter!
lt: kelių dalių laiškas neturi boundary parametro!

en: Error in expression: %s
lt: Klaida išraiškoje: %s

en: Invalid day of month: %s
lt: Bloga mėnesio diena: %s

en: Invalid month: %s
lt: Blogas mėnuo: %s

en: error in expression
lt: klaida išraiškoje

en: error in pattern at: %s
lt: klaida pattern'e: %s

en: %c: invalid command
lt: %c: bloga komanda

en: %c: not supported in this mode
lt: %c: nepalaikomas šiame režime

en: missing parameter
lt: trūksta parametro

en: mismatched parenthesis: %s
lt: trūkstami skliausteliai: %s

en: empty pattern
lt: tuščias pattern'as

en: error: unknown op %d (report this error).
lt: klaida: nežinoma operacija %d (praneškite šią klaidą).

en: Compiling search pattern...
lt: Kompiliuoju paieškos pattern'ą...

en: Executing command on matching messages...
lt: Vykdau komandą tinkantiems laiškams...

en: No messages matched criteria.
lt: Jokie laiškai netenkina kriterijaus.

en: Search hit bottom without finding match
lt: Paieška pasiekė apačią nieko neradusi

en: Search hit top without finding match
lt: Paieška pasiekė viršų nieko neradusi

en: Search interrupted.
lt: Paieška pertraukta.

en: Enter PGP passphrase:
lt: Įvesk slaptą PGP frazę:

en: PGP passphrase forgotten.
lt: PGP slapta frazė pamiršta.

en: [-- Error: unable to create PGP subprocess! --]
lt: [-- Klaida: negaliu sukurti PGP subproceso! --]

en: [-- End of PGP output --]
lt: [-- PGP išvesties pabaiga --]

en: [-- Error: could not create a PGP subprocess! --]
lt: [-- Klaida: negalėjau sukurti PGP subproceso! --]

en: Can't open PGP subprocess!
lt: Negaliu atidaryti PGP vaikinio proceso!

en: Can't invoke PGP
lt: Negaliu kviesti PGP

en: Fetching PGP key...
lt: Paimu PGP raktą...

en: PGP keys matching <%s>.
lt: PGP raktai, tenkinantys <%s>.

en: PGP keys matching "%s".
lt: PGP raktai, tenkinantys "%s".

en: Can't open /dev/null
lt: Negaliu atidaryti /dev/null

en: Please enter the key ID:
lt: Prašau, įvesk rakto ID:

en: PGP Key %s.
lt: PGP raktas %s.

en: Command TOP is not supported by server.
lt: Serveris nepalaiko komandos TOP.

en: Can't write header to temporary file!
lt: Negaliu įrašyti antraštės į laikiną bylą!

en: Command UIDL is not supported by server.
lt: Serveris nepalaiko komandos UIDL.

en: Fetching list of messages...
lt: Paimu laiškų sąrašą...

en: Can't write message to temporary file!
lt: Negaliu įrašyti laiško į laikiną bylą!

en: Checking for new messages...
lt: Tikrinu, ar yra naujų laiškų...

en: POP host is not defined.
lt: POP hostas nenurodytas.

en: No new mail in POP mailbox.
lt: Nėra naujų laiškų POP dėžutėje.

en: Delete messages from server?
lt: Ištrinti laiškus iš serverio?

en: Reading new messages (%d bytes)...
lt: Skaitau naujus laiškus (%d baitų)...

en: Error while writing mailbox!
lt: Klaida rašant į pašto dėžutę!

en: %s [%d of %d messages read]
lt: %s [%d iš %d laiškų perskaityti]

en: Server closed connection!
lt: Serveris uždarė jungtį!

en: Authenticating (SASL)...
lt: Autentikuojuosi (SASL)...

en: Authenticating (APOP)...
lt: Autentikuojuosi (APOP)...

en: APOP authentication failed.
lt: APOP autentikacija nepavyko.

en: Command USER is not supported by server.
lt: Serveris nepalaiko komandos USER.

en: Unable to leave messages on server.
lt: Negaliu palikti laiškų serveryje.

en: Error connecting to server: %s
lt: Klaida jungiantis prie IMAP serverio: %s

en: Closing connection to POP server...
lt: Uždarau jungtį su POP serveriu...

en: Verifying message indexes...
lt: Tikrinu laiškų indeksus...

en: Connection lost. Reconnect to POP server?
lt: Jungtis prarasta. Vėl prisijungti prie POP serverio?

en: Postponed Messages
lt: Atidėti laiškai

en: No postponed messages.
lt: Nėra atidėtų laiškų.

en: New Query
lt: Nauja užklausa

en: Make Alias
lt: Padaryti aliasą

en: Search
lt: Ieškoti

en: Waiting for response...
lt: Laukiu atsakymo...

en: Query command not defined.
lt: Užklausos komanda nenurodyta.

en: Query
lt: Užklausa

note: Prompt for Query
en: Query:
lt: Užklausa:

en: Query '%s'
lt: Užklausa '%s''

en: Print
lt: Spausdinti

en: Saving...
lt: Išsaugau...

en: Attachment saved.
lt: Priedas išsaugotas.

en: WARNING!  You are about to overwrite %s, continue?
lt: DĖMESIO!  Tu žadi užrašyti ant seno %s, tęsti

en: Attachment filtered.
lt: Priedas perfiltruotas.

en: Filter through:
lt: Filtruoti per:

en: Pipe to:
lt: Pipe į:

en: I dont know how to print %s attachments!
lt: Aš nežinau kaip spausdinti %s priedus!

en: Print tagged attachment(s)?
lt: Spausdinti pažymėtus priedus?

en: Print attachment?
lt: Spausdinti priedą?

en: Attachments
lt: Priedai

en: Can't delete attachment from POP server.
lt: Negaliu ištrinti priedo iš POP serverio.

en: Only deletion of multipart attachments is supported.
lt: Palaikomas trynimas tik iš keleto dalių priedų.

en: You may only bounce message/rfc822 parts.
lt: Tu gali nukreipti tik message/rfc822 priedus.

en: Can't open temporary file %s.
lt: Negaliu atidaryti laikinos bylos %s.

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-forward the others?
lt: Negaliu dekoduoti visų pažymėtų priedų.  Persiųsti kitus MIME formatu?

en: Forward MIME encapsulated?
lt: Persiųsti MIME enkapsuliuotą?

en: Can't create %s.
lt: Negaliu sukurti %s.

en: Can't find any tagged messages.
lt: Negaliu rasti nė vieno pažymėto laiško.

en: No mailing lists found!
lt: Nerasta jokia konferencija!

en: Can't decode all tagged attachments.  MIME-encapsulate the others?
lt: Negaliu dekoduoti visų pažymėtų priedų.  Enkapsuliuoti kitus MIME formatu?

en: Append
lt: Pridurti

en: Insert
lt: Įterpti

en: Delete
lt: Trinti

en: OK
lt: Gerai

en: Can't get mixmaster's type2.list!
lt: Negaliu gauti mixmaster'io type2.list!

en: Select a remailer chain.
lt: Pasirink persiuntėjų grandinę.

en: Error: %s can't be used as the final remailer of a chain.
lt: Klaida: %s negali būti naudojamas kaip galutinis persiuntėjas grandinėje.

en: Mixmaster chains are limited to %d elements.
lt: Mixmaster'io grandinės turi būti ne ilgesnės nei %d elementų.

en: The remailer chain is already empty.
lt: Persiuntėjų grandinė jau tuščia.

en: You already have the first chain element selected.
lt: Tu jau pasirinkai pirmą grandinės elementą.

en: You already have the last chain element selected.
lt: Tu jau pasirinkai paskutinį grandinės elementą.

en: Mixmaster doesn't accept Cc or Bcc headers.
lt: Mixmaster'is nepriima Cc bei Bcc antraščių.

en: Please set the hostname variable to a proper value when using mixmaster!
lt: Teisingai nustatyk hostname kintamąjį, kai naudoji mixmaster'į!

en: Error sending message, child exited %d.
lt: Klaida siunčiant laišką, klaidos kodas %d.

en: Error sending message.
lt: Klaida siunčiant laišką.

en: Improperly formated entry for type %s in "%s" line %d
lt: Blogai suformuotas tipo %s įrašas "%s" %d eilutėje

en: No mailcap path specified
lt: Nenurodytas mailcap kelias!

en: mailcap entry for type %s not found
lt: mailcap įrašas tipui %s nerastas

en: score: too few arguments
lt: score: per mažai argumentų

en: score: too many arguments
lt: score: per daug argumentų

en: No subject, abort?
lt: Nėra temos, nutraukti?

en: No subject, aborting.
lt: Nėra temos, nutraukiu.

note: There are quite a few mailing lists which set the Reply-To: * header field to the list address, which makes it quite impossible * to send a message to only the sender of the message.  This * provides a way to do that.
en: Reply to %s%s?
lt: Atsakyti %s%s?

en: Follow-up to %s%s?
lt: Pratęsti-į %s%s?

note: This could happen if the user tagged some messages and then did * a limit such that none of the tagged message are visible.
en: No tagged messages are visible!
lt: Nė vienas pažymėtas laiškas nėra matomas!

en: Include message in reply?
lt: Įtraukti laišką į atsakymą?

en: Including quoted message...
lt: Įtraukiu cituojamą laišką...

en: Could not include all requested messages!
lt: Negalėjau įtraukti visų prašytų laiškų!

en: Preparing forwarded message...
lt: Paruošiu persiunčiamą laišką...

note: If the user is composing a new message, check to see if there * are any postponed messages first.
en: Recall postponed message?
lt: Tęsti atidėtą laišką?

en: Abort unmodified message?
lt: Nutraukti nepakeistą laišką?

en: Aborted unmodified message.
lt: Nutrauktas nepakeistas laiškas.

en: Message postponed.
lt: Laiškas atidėtas.

en: No recipients are specified!
lt: Nenurodyti jokie gavėjai!

en: No recipients were specified.
lt: Nebuvo nurodyti jokie gavėjai.

en: No subject, abort sending?
lt: Nėra temos, nutraukti siuntimą?

en: No subject specified.
lt: Nenurodyta jokia tema.

en: Sending message...
lt: Siunčiu laišką...

en: Could not send the message.
lt: Negalėjau išsiųsti laiško.

en: Mail sent.
lt: Laiškas išsiųstas.

en: Sending in background.
lt: Siunčiu fone.

en: No boundary parameter found! [report this error]
lt: Trūksta boundary parametro! [pranešk šią klaidą]

en: %s no longer exists!
lt: %s nebeegzistuoja!

en: Could not open %s
lt: Negalėjau atidaryti %s

en: Error sending message, child exited %d (%s).
lt: Klaida siunčiant laišką, klaidos kodas %d (%s).

en: Output of the delivery process
lt: Pristatymo proceso išvestis

en: %s...  Exiting.
lt: %s...  Išeinu.

en: Caught %s...  Exiting.
lt: Sugavau %s...  Išeinu.

en: Caught signal %d...  Exiting.
lt: Sugavau signalą %d...  Išeinu.

en: Sorting mailbox...
lt: Rikiuoju dėžutę...

en: Could not find sorting function! [report this bug]
lt: Negalėjau rasti rikiavimo funkcijos! [pranešk šią klaidą]

en: (no mailbox)
lt: (nėra dėžutės)

en: Parent message is not available.
lt: Nėra prieinamo tėvinio laiško.
