galeon 1.0 - en to lt translation catalogue (940 entries)

en: %.2f%% - Downloading
lt: %.2f%% - Parsiunčiama

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
lt: %dK iš %sK baitų, greitis %sK baitų/s

en: %s (%d kB loaded)
lt: %s (%d kB įkelta)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
lt: %s (%d%% užbaigta, %d kB iš %d kB įkelta%s)

en: %s not found
lt: %s nerasta

en: %s not found
lt: %s nerasta

en: ) does not match the detected version (
lt: ) nesutampa su rasta versija (

en: ).
    
    You may experience segfaults and other oddities, please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
lt: ).
    
    Tau gali pasitaikyti segmentacijos klaidų ir kitų keistenybių, prašau išbandyti su tinkama Mozilla versija prieš pranešinant apie klaidas.
    
    Ar tęsti vistiek?

en: , %02d:%02d:%02d remaining
lt: , liko %02d:%02d:%02d

en: A GNOME browser based on Mozilla
lt: GNOME naršyklė, paremta Mozilla

en: A file was selected when a folder was expected.
lt: Buvo pasirinkta byla, nors tikėtasi katalogo.

en: A folder was selected when a file was expected.
lt: Buvo pasirinktas katalogas, nors tikėtasi bylos.

en: A_nimate images
lt: _Animuoti paveikslėlius

en: About _plugins
lt: Apie įskie_pius

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: Ac_tion
lt: V_eiksmas

en: Accept _from current server only
lt: Priimti _tik iš esamo serverio

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add URLs to a bookmarks folder
lt: Pridėti šiuos URL į žymelių aplanką

en: Add _bookmark
lt: _Pridėti žymelę

en: Add _bookmark here
lt: _Pridėti žymelę čia

en: Add _folder here
lt: Pridėti _aplanką čia

en: Add a bookmark (don't open any window)
lt: Pridėti žymelę (neatidaryti jokio lango)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
lt: Pridėti esamo tinklapio žymelę į nurodytą aplanką

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
lt: Pridėti esamo tinklapio žymelę į įprastą aplanką

en: Add alias for r_oot bookmark
lt: Pridėti pra_vardę šakninei žymelei

en: Add bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Add bookmark for frame
lt: Pridėti žymelę rėmeliui

en: Added:
lt: Pridėta:

en: Advanced
lt: Išplėstinės

en: Afrikaans (af)
lt: Afrikiečių (af)

en: Al_ways use these colors
lt: _Visada naudoti šias spalvas

en: Albanian (sq)
lt: Albanų (sq)

en: Alias
lt: Pravardė

en: All Files
lt: Visas bylas

en: Allow Java code to be executed
lt: Leisti vykdyti Java kodą

en: Allow JavaScript code to be executed
lt: Leisti vykdyti JavaScript kodą

en: Allow Java_Script
lt: Leisti Java_Script

en: Allow _Java
lt: Leisti _Java

en: Allow _Java (requires plugin)
lt: Leisti _Java (reikalauja įskiepio)

en: Allow cookies from this site
lt: Leisti sausainius iš šios svetainės

en: Allow image source
lt: Leisti paveikslėlio šaltinį

en: Allow images from %s
lt: Leisti paveikslėlius iš %s

en: Allow images from this site to be loaded
lt: Leisti įkelti paveikslėlius iš šios svetainės

en: Allow pages to create popup windows
lt: Leisti tinklapiams sukurti iššokančius langus

en: Allow statusbar _messages
lt: Leisti žinutes būsenos _juostoje

en: Allowed
lt: Leidžiamas

en: Always
lt: Visada

en: Always Use
lt: Visada naudoti

en: Always us_e these fonts
lt: Visada naudoti šiuos šrift_us

en: An error ocurred loading your bookmarks.
lt: Įvyko klaida, įkeliant tavo žymeles.

en: Animate images continuously
lt: Animuoti paveikslėlius nuolat

en: Animate images once through
lt: Animuoti paveikslėlius vieną kartą

en: Arabic
lt: Arabų

en: Arabic (IBM-864)
lt: Arabų (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
lt: Arabų (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lt: Arabų (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
lt: Arabų (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
lt: Arabų (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
lt: Arabų (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabų (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
lt: Arabų (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
lt: Armėnų (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
lt: Paklausti _paskirties katalogo kiekvieną kartą parsiunčiant

en: Ask the user
lt: Paklausti vartotojo

en: Ask user
lt: Paklausti vartotojo

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
lt: Kai kuriose vietose, tokiose kaip už kompanijų ugniasienių, tu turėsi
    naudoti proxy, kad prisijungtum prie interneto.
    
    Jei tu nežinai nuostatų, paklausk savo sistemų administratoriaus.
    
    Jei tu nežinai, ar tavo darbo vietai reikalingas proxy, gali bandyti
    be jo, palikdamas šiuos laukus tuščius, ir nurodyti proxy vėliau,
    Galeon nuostatose.

en: At the _bottom of each folder
lt: Kiekvieno aplanko _apačioje

en: At the _top of each folder
lt: Kiekvieno aplanko _viršuje

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
lt: Bandyti įkelti URL esamame Galeon lange

en: AutoBookmarks
lt: AutoŽymelės

en: AutoFill Anonymous
lt: Savaime užpildyti anonimiškai

en: Autoconfigure _URL:
lt: Automatinio konfigūravimo _URL:

en: Autodetec_t
lt: Atpažin_ti savaime

en: Automatically
lt: Automatiškai

en: Azerbaidjani (az)
lt: Azerbaidžaniečių (az)

en: Back
lt: Atgal

en: Back history
lt: Atgal istorija

en: Baltic
lt: Baltų

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltų (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lt: Baltų (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lt: Baltų (Windows-1257)

en: Basque (eu)
lt: Baskų (eu)

en: Block cookies from this site
lt: Blokuoti sausainius iš šios svetainės

en: Block image source
lt: Blokuoti paveikslėlio šaltinį

en: Block images from %s
lt: Blokuoti paveikslėlius iš %s

en: Block images from this site from being loaded
lt: Blokuoti paveikslėlius iš šios svetainės, kad jie nebūtų rodomi

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Bookmarks successfully exported
lt: Žymelės sėkmingai eksportuotos

en: Bookmarks successfully imported/merged
lt: Žymelės sėkmingai importuotos/sulietos

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Breton (br)
lt: Bretonų (br)

en: Browsing
lt: Naršymas

en: Bulgarian (bg)
lt: Bulgarų (bg)

en: Byelorussian (be)
lt: Baltarusių (be)

en: Bypass cache
lt: Praleisti cache

en: Bypass cache and proxy
lt: Praleisti cache ir proxy

en: Bypass proxy
lt: Praleisti proxy

en: C_ut
lt: _Iškirpti

en: Cache
lt: Kešas

en: Catalan (ca)
lt: Katalonų (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Central European (IBM-852)
lt: Centrinės Europos (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
lt: Centrinės Europos (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
lt: Centrinės Europos (Windows-1250)

en: Charsets
lt: Kodų lentelės

en: Chinese
lt: Kinų

en: Chinese (zh)
lt: Kinų (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
lt: Kinų supaprastinta (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinų supaprastinta (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
lt: Kinų supaprastinta (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
lt: Kinų supaprastinta (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinų tradicinė (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
lt: Kinų tradicinė (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
lt: Kinų tradicinė (EUC-TW)

en: Choose a file to print to
lt: Pasirink bylą, į kurią spausdinti

en: Choose destination folder
lt: Pasirink paskirties aplanką

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear _Disk Cache
lt: Išvalyti _disko kešą

en: Clear _Memory Cache
lt: Išvalyti at_minties kešą

en: Clear location
lt: Išvalyti vietą

en: Clear the location entry field
lt: Išvalyti vietos įvesties lauką

en: Close all Galeon windows
lt: Uždaryti visus Galeon langus

en: Close dock
lt: Uždaryti doką

en: Close the current tab or window
lt: Uždaryti esamą kortelę ar langą

en: Colors
lt: Spalvos

en: Completions
lt: Pabaiginėjimas

en: Configure Internet Connection
lt: Konfigūruoti interneto jungtį

en: Configure the application
lt: Konfigūruoti programą

en: Context Menus
lt: Kontekstiniai meniu

en: Control how proxies should be used
lt: Kontroliuoti, kaip turėtų būti naudojami "proxy"

en: Control whether images are animated
lt: Kontroliuoti, ar paveikslėliai animuojami

en: Control whether images are displayed
lt: Kontroliuoti, ar rodomi paveikslėliai

en: Coo_kie Sites
lt: S_ausainių svetainės

en: Cookie Information
lt: Sausainio informacija

en: Cookie Name
lt: Sausainio vardas

en: Cookie _Sites...
lt: Sau_sainių svetainės...

en: Cookie management
lt: Sausainių tvarkymas

en: Cookies
lt: Sausainiai

en: Cookies that are being stored
lt: Įrašomi sausainiai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy frame location
lt: Kopijuoti rėmelio adresą

en: Copy image location
lt: Kopijuoti paveikslėlio adresą

en: Copy link location
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti pažymėjimą

en: Could not create a temporary file
lt: Negalėjau sukurti laikinos bylos

en: Could not open file: %s
lt: Negalėjau atidaryti bylos: %s

en: Couldn't load session from %s
lt: Negalėjau įkelti sesijos iš %s

en: Crash Recovery
lt: Nulūžimo atstatymas

en: Create a new alias
lt: Sukurti naują pravardę

en: Create a new bookmark
lt: Sukurti naują žymelę

en: Create a new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Create a new separator
lt: Sukurti naują skyriklį

en: Create a new tab
lt: Sukurti naują kortelę

en: Create a new window
lt: Sukurti naują langą

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
lt: Sukurti pradinį langą su nurodyta geometrija.
    Žr. X(1) apie GEOMETRIJA formatą

en: Croatian (MacCroatian)
lt: Kroatų (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
lt: Kroatų (hr)

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut the selection
lt: Iškirpti pažymėjimą

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic (IBM-855)
lt: Kirilica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lt: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lt: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
lt: Kirilica (MacCyrrilic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
lt: Kirilica/Rusų (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lt: Kirilica/Ukrainiečių (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
lt: Kirilica/Ukrainiečių (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
lt: Čekų (cs)

en: D_ebian Packages
lt: D_ebian paketai

en: Danish (da)
lt: Danų (da)

en: Default
lt: Įprastas

en: Default (recommended)
lt: Įprastas (rekomenduojama)

en: Default Window Layout
lt: Įprastas lango išdėstymas

en: Default entry _width
lt: Įprastas įrašo pl_otis

en: Detach dock
lt: Atkabinti doką

en: Detailed proxy configuration
lt: Detalus proxy nustatymas

en: Dictionary
lt: Žodynas

en: Dis_k cache
lt: Dis_ko kešas

en: Display the latest content of the current page
lt: Rodyti naujausią esamo tinklapio turinį

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
lt: Neiškelti lango, kai atidaromas tinklapis esamame Galeon procese

en: Dock
lt: Dokas

en: Does nothing
lt: Nieko nedaro

en: Don't ask me again
lt: Kitą kartą nebeklausti

en: Don't load any images
lt: Neįkelti jokių paveikslėlių

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
lt: Neatidaryti naujų langų; tiesiog veikti kaip serveris naujų Galeon greitam paleidimui

en: Don't save
lt: Nesaugoti

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Down
lt: Žemyn

en: Download Paused
lt: Parsiuntimas sustabdytas

en: Download link
lt: Parsiųsti nuorodą

en: Downloading
lt: Parsiuntimas

en: Drag handle
lt: Vilkimo rankena

en: Drag page location from here
lt: Tempk tinklapio adresą iš čia

en: Duplicate Page
lt: Dublikuoti tinklapį

en: Dutch (nl)
lt: Olandų (nl)

en: E_xit
lt: I_šeiti

en: East asian
lt: Rytų Azijos

en: Edit
lt: Keisti

en: Enable smart bookmarks _history
lt: Leisti gudrių žymelių _istoriją

en: English (US-ASCII)
lt: Anglų (US-ASCII)

en: English (en)
lt: Anglų (en)

en: Enter the URL of the location to open:
lt: Įvesk norimo atidaryti adreso URL:

en: Entry width:
lt: Įrašo plotis:

en: Error
lt: Klaida

en: Estonian (et)
lt: Estų (et)

en: Every time
lt: Kiekvieną kartą

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

en: Exit the program, saving the current session
lt: Išeiti iš programos, išsaugant esamą sesiją

en: Exit with _session
lt: Išeiti išsaugant _sesiją

en: Export bookmarks in X_BEL...
lt: Eksportuoti žymeles į X_BEL...

en: Export in XBEL as...
lt: Eksportuoti į XBEL kaip...

en: Export to Mo_zilla bookmarks...
lt: Eksportuoti į Mo_zilla žymeles...

en: Export to Net_scape bookmarks...
lt: Eksportuoti į Net_scape žymeles...

en: Export to o_ther location...
lt: Eksportuoti į ki_tą vietą...

en: Export to...
lt: Eksportuoti į...

en: Exporting bookmarks failed
lt: Nepavyko eksportuoti žymelių

en: FTP download sites
lt: FTP parsiuntimo svetainės

en: F_ile
lt: B_yla

en: Faeroese (fo)
lt: Farerų (fo)

en: Failed due to connection timeout.
lt: Nepavyko, nes baigėsi jungties laiko riba.

en: Failed to connect to site.
lt: Nepavyko prisijungti prie svetainės.

en: Failed to execute download command:
    "%s"
lt: Nepavyko paleisti parsiuntimo komandos:
    "%s"

en: False
lt: Ne

en: Fetch bookmark _icon
lt: Par_siųsti žymelės ikoną

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
lt: Parsiųsti žymelės ikoną iš svetainės (jei pateikta)

en: File
lt: Byla

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
lt: Byla %s bus užrašyta ant viršaus.
    (%li baitų, taisyta %s)
    Jei atsakysi taip, jos turinys bus prarastas.
    
    Ar nori tęsti?

en: File transfer
lt: Bylų siuntimas

en: Filtering
lt: Filtravimas

en: Find bookmarks
lt: Rasti žymeles

en: Find bookmarks whose
lt: Rasti žymeles, kurių

en: Find entry
lt: Paieškos įvestis

en: Find in page
lt: Rasti puslapyje

en: Find text or regular expression:
lt: Rasti tekstą ar reguliarią išraišką:

en: Find text...
lt: Rasti tekstą...

en: Find:
lt: Rasti:

en: Finnish (fi)
lt: Suomių (fi)

en: First visited
lt: Pirmąkart aplankyta

en: Folder
lt: Aplankas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Fonts/Colors
lt: Šriftai/Spalvos

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Forward history
lt: Pirmyn istorija

en: Fr_om first page
lt: _Iš pirmo puslapio

en: French (fr)
lt: Prancūzų (fr)

en: Fro_m last page
lt: _Iš paskutinio puslapio

en: Full screen
lt: Visas ekranas

en: Fullscreen
lt: Visame ekrane

en: GConf error:
      %s
lt: GConf klaida:
     %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
lt: GConf klaida:
     %s
    Sekančius klaidų pranešimus rodys tik terminale

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: GNOME Help Index
lt: GNOME Pagalbos rodyklė

en: GNOME Integration
lt: GNOME integracija

en: GNOME User's Guide
lt: GNOME vartotojo vadovas

en: GNOME default
lt: GNOME įprastas

en: GNOME help
lt: GNOME pagalba

en: Galeon Bookmarks Editor
lt: Galeon žymelių redaktorius

en: Galeon New User
lt: Naujas Galeon vartotojas

en: Galeon Web Browser
lt: Galeon web naršyklė

en: Galeon _home page
lt: Galeon _namų svetainė

en: Galeon _manual
lt: _Galeon žinynas

en: Galeon already running, using existing process
lt: Galeon jau veikia, naudoju esantį procesą

en: Galeon appears to have crashed or been killed last time it was run
    
    Would you like to recover the state of your last browsing session?
lt: Atrodo, kad Galeon nulūžo arba buvo nužudytas naudojant jį praeitą kartą
    
    Ar norėtum atstatyti praeitos naršymo sesijos būseną?

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
lt: Galeon gali būti tavo įprastine naršykle, iškviečiama iš GNOME programų.
    
    Kuriuos protokolus norėtum peržiūrėti su Galeon?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
lt: Galeon gali importuoti žymeles iš Netscape arba Mozilla.
    Jis taip pat gali importuoti kai kurias Netscape nuostatas.
    
    Ką norėtum daryti?

en: Galeon object already active, server registration failed
lt: Galeon objektas jau aktyvus, serverio registracija nepavyko

en: Galeon question
lt: Galeon klausimas

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
lt: Galeon konfigūravimas jau baigtas!
    
    
    Galeon gali būti daug konfigūruojamas; yra labai daug
    parinkčių, kurias gali keisti iš Nuostatų meniu.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
lt: Galeon naudoja "Gudrias žymeles" paieškai tinkle palengvinti.
    
    Mes galim iškart sukurti įrankinę, kurioje yra keletas naudingų
    paieškų (vėliau galėsi tai pakeisti per žymelių redaktorių)

en: Galician (gl)
lt: Galų (gl)

en: General
lt: Esmė

en: German (de)
lt: Vokiečių (de)

en: Get icon
lt: Gauti ikoną

en: Gif Image
lt: Gif paveikslėlis

en: Go
lt: Eiti

en: Go To Selected URL
lt: Eiti į pažymėtą URL

en: Go back - Right button: History
lt: Eiti atgal - Dešinys mygtukas: Istorija

en: Go back in history
lt: Eiti atgal istorijoje

en: Go back several pages
lt: Eiti atgal per kelis tinklapius

en: Go forward - Right button: History
lt: Eiti pirmyn - Dešinys mygtukas: Istorija

en: Go forward in history
lt: Eiti pirmyn istorijoje

en: Go forward several pages
lt: Eiti pirmyn per kelis tinklapius

en: Go to specified location
lt: Eiti į nurodytą vietą

en: Go to the Galeon homepage
lt: Eiti į Galeon namų svetainę

en: Go to your home page
lt: Eiti į tavo namų svetainę

en: Go up a level from the current location
lt: Eiti vienu lygiu aukščiau esamos vietos

en: Google G_roups
lt: Google g_rupės

en: Google I_mages
lt: Google _paveikslėliai

en: Graphic arts:
lt: Grafikos menas:

en: Greek
lt: Graikų

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikų (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
lt: Graikų (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
lt: Graikų (Windows-1253)

en: Greek (el)
lt: Graikų (el)

en: Group by host
lt: Grupuoti pagal hostą

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
lt: Turkų (MacTurkish)

en: HTML Files
lt: HTML bylos

en: HTML GNOME Documents
lt: HTML GNOME dokumentai

en: HTTP _version
lt: HTTP _versija

en: H_ome page
lt: _Namų svetainė

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew (IBM-862)
lt: Hebrajų (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
lt: Hebrajų (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
lt: Hebrajų (he)

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide toolbar
lt: Paslėpti įrankinę

en: History
lt: Istorija

en: Home
lt: Namai

en: Home Page
lt: Namų svetainė

en: Hungarian (hu)
lt: Bulgarų (hu)

en: I_mport / Export
lt: I_mportuoti / Eksportuoti

en: I_nformation
lt: I_nformacija

en: Icelandic (MacIcelandic)
lt: Islandų (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
lt: Islandų (is)

en: Icons only
lt: Tik ikonos

en: Identif_y as
lt: Prisistat_yti kaip

en: Ignored
lt: Ignoruojami

en: Image Loading
lt: Paveikslėlių įkėlimas

en: Image blocking management
lt: Paveikslėlių blokavimo tvarkymas

en: Import Netscape _preferences
lt: Importuoti Netscape n_uostatas

en: Import bookmarks from _Mozilla
lt: Importuoti žymeles iš _Mozilla

en: Import bookmarks from _Netscape
lt: Importuoti žymeles iš _Netscape

en: Import from _Galeon's own format...
lt: Importuoti iš savo _Galeon formato...

en: Import from _Mozilla bookmarks
lt: Importuoti _Mozilla žymeles

en: Import from _Netscape bookmarks
lt: Importuoti _Netscape žymeles

en: Import from _XBEL...
lt: Importuoti iš _XBEL...

en: Import from _other location...
lt: Importuoti iš _kitos vietos...

en: Import from...
lt: Importuoti iš...

en: Importing bookmarks failed
lt: Nepavyko importuoti žymelių

en: Indian
lt: Indų

en: Indonesian (id)
lt: Indonezijos (id)

en: Info Pages
lt: Info puslapiai

en: Insensitive close _buttons
lt: Nejautrūs uždarymo _mygtukai

en: Irish (ga)
lt: Airių (ga)

en: Italian (it)
lt: Italų (it)

en: Japanese
lt: Japonų

en: Japanese (EUC-JP)
lt: Japonų (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japonų (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
lt: Japonų (ja)

en: Java_Script console...
lt: JavaS_cript konsolė...

en: Jpeg Image
lt: Jpeg paveikslėlis

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC_KR)

en: Korean (JOHAB)
lt: Korėjiečių (JOHAB)

en: Korean (UHC)
lt: Korėjiečių (UHC)

en: Korean (ko)
lt: Korėjiečių (ko)

en: L_eft
lt: _Kairėje

en: Languages
lt: Kalbos

en: Last visited
lt: Paskutinįkart aplankyta

en: Latvian (lv)
lt: Latvių (lv)

en: Left
lt: Kairėje

en: Lithuanian (lt)
lt: Lietuvių (lt)

en: Load all images
lt: Įkelti visus paveikslėlius

en: Load from...
lt: Įkelti iš...

en: Load images from current server only
lt: Įkelti paveikslėlius tik iš esamo serverio

en: Load selected bookmark in the browser
lt: Įkelti pasirinktą žymelę į naršyklę

en: Loading site...
lt: Įkeliu tinklapį...

en: Loading tab text _color
lt: Įkeliančios kortelės teksto _spalva

en: Local disk browsing
lt: Vietinio disko naršymas

en: Local files
lt: Vietinės bylos

en: Location
lt: Vieta

en: Location entry
lt: Vietos laukelis

en: Log of visited pages
lt: Aplankytų tinklapių istorija

en: Looking for a bookmarks icon
lt: Ieškau žymelių ikonos

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: MIME Types
lt: MIME tipai

en: MIME type: %s
lt: MIME tipas: %s

en: Macedonian (mk)
lt: Makedonų (mk)

en: Mailer
lt: Paštininkas

en: Man Pages
lt: Man puslapiai

en: Manual _proxy configuration
lt: Rankinis _proxy nustatymas

en: Margins
lt: Paraštės

en: Match _entire word
lt: Tenkinti _visą žodį

en: Memor_y cache
lt: At_minties kešas

en: Migrate bookmarks and preferences
lt: Migruoti žymeles ir nuostatas

en: Min. Size
lt: Min. dydis

en: Modified:
lt: Pakeista:

en: Month
lt: Mėnuo

en: More Info About...
lt: Daugiau žinių apie...

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Buttons
lt: Pelės klavišai

en: Mouse Wheel
lt: Pelės ratukas

en: Move _down
lt: _Perkelti žemyn

en: Move _up
lt: Perkelti _aukštyn

en: Move bookmark down
lt: Perkelti žymelę žemyn

en: Move bookmark up
lt: Perkelti žymelę aukštyn

en: Move in the browsing history
lt: Judėti naršymo istorijoje

en: Move tab _left / up
lt: Perkelti kortelę _kairėn / aukštyn

en: Move tab _right / down
lt: Perkelti kortelę _dešinėn / žemyn

en: Move the current tab left / up
lt: Perkelti esamą kortelę kairėn / aukštyn

en: Move the current tab right / down
lt: Perkelti esamą kortelę dešinėn / žemyn

en: Move the current tab to a different window
lt: Perkelti esamą kortelę į kitą langą

en: Move the current tab to a new window
lt: Perkelti esamą kortelę į naują langą

en: My Portal
lt: Mano portalas

en: N_icknames:
lt: Pra_vardės:

en: N_o proxy for
lt: N_enaudoti proxy kam

en: N_otes:
lt: P_astabos:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Nautilus theme
lt: Nautilus tema

en: Network
lt: Tinklas

en: Never
lt: Niekada

en: Never animate images
lt: Niekada neanimuoti paveikslėlių

en: Never use proxies
lt: Niekada nenaudoti proxy

en: New
lt: Naujas

en: New _alias
lt: Nauja pra_vardė

en: New _folder
lt: Naujas ap_lankas

en: New _item
lt: _Nauja žymelė

en: New _separator
lt: Naujas _skyriklis

en: New _tab
lt: Nauja kor_telė

en: New bar
lt: Skyriklis

en: New folder
lt: Naujas aplankas

en: New item
lt: Naujas punktas

en: New mime item
lt: Naujas MIME įrašas

en: Nicknames:
lt: Pravardės:

en: No document is loaded
lt: Neįkeltas joks dokumentas

en: None
lt: Joks

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
lt: Normalios tinklo svetainės

en: Norwegian (no)
lt: Norvegų (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
lt: Norvegų/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
lt: Norvegų/Nynorsk (nn)

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
lt: Nėra ką uždaryti -- nerastas nei vienas atidarytas Galeon langas.

en: Off
lt: Išjungta

en: On New Page
lt: Atidarant naują puslapį

en: On Startup
lt: Pradžioje

en: Once per session
lt: Kartą per sesiją

en: One _Level (folders first)
lt: Vieną _lygį (aplankai pirmiausia)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
lt: Pakeisk tai tik tuomet, jei nori peržiūrėti tinklapius, kurie priima tik kai kurias naršykles. Čia gali įrašyti bet kokią eilutę

en: Only in context _menu
lt: Tiktai kontekstiniame _meniu

en: Op_en session...
lt: At_idaryti sesiją...

en: Open URL
lt: Atidaryti URL

en: Open _URL...
lt: Atidaryti _URL...

en: Open a URL
lt: Atidaryti URL

en: Open a file
lt: Atidaryti bylą

en: Open a new tab in an existing Galeon window
lt: Atidaryti naują kortelę esamame Galeon lange

en: Open a new window in an existing Galeon process
lt: Atidaryti naują langą esamame Galeon procese

en: Open as a panel applet
lt: Atidaryti kaip skydelio įtaisą

en: Open folder in My _Portal
lt: Atidaryti aplanką "_Mano portale"

en: Open frame in new tab
lt: Atidaryti rėmelį naujoje kortelėje

en: Open frame in new window
lt: Atidaryti rėmelį naujame lange

en: Open frame in window
lt: Atidaryti rėmelį šiame lange

en: Open image (%s)
lt: Atidaryti paveikslėlį (%s)

en: Open image in new tab
lt: Atidaryti paveikslėlį naujoje kortelėje

en: Open image in new window
lt: Atidaryti paveikslėlį naujame lange

en: Open in a new tab
lt: Atidaryti naujoje kortelėje

en: Open in a new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open in new tab
lt: Atidaryti naujoje kortelėje

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open new browser
lt: Atidaryti naują naršyklę

en: Open new tab
lt: Atidaryti naują kortelę

en: Open new window
lt: Atidaryti naują langą

en: Open session...
lt: Atidaryti sesiją...

en: Open the Galeon manual
lt: Atidaryti Galeon žinyną

en: Open the Java console
lt: Atidaryti Java konsolę

en: Open the JavaScript console
lt: Atidaryti JavaScript konsolę

en: Open the bookmarks editor
lt: Atidaryti žymelių redaktorių

en: Open the filter editor
lt: Atidaryti filtrų redaktorių

en: Open whole folder in _windows
lt: Atidaryti visą aplanką _languose

en: Options
lt: Nuostatos

en: Order
lt: Tvarka

en: Other
lt: Kita

en: P_assword Sites
lt: Slaptažo_džių svetainės

en: Page Color...
lt: Puslapio spalva...

en: Page Freshness?
lt: Tinklapio naujumas?

en: Page_s
lt: _Tinklapiai

en: Paper size
lt: Popieriaus dydis

en: Passwor_d Sites...
lt: Slaptažo_džių svetainės...

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password management
lt: Slaptažodžių tvarkymas

en: Passwords
lt: Slaptažodžiai

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti krepšio turinį

en: Pastes and loads selection as URL
lt: Įdeda ir įkelia pažymėjimą kaip URL

en: Pause
lt: Pauzė

en: Persistent Data
lt: Išliekantys duomenys

en: Persistent Data Manager
lt: Išliekančių duomenų tvarkyklė

en: Personal Toolbar Folder
lt: Asmeninis įrankinės aplankas

en: Pick a Font
lt: Pasirink šriftą

en: Pick an image file
lt: Pasirink paveikslėlį

en: Pick the background color
lt: Pasirink fono spalvą

en: Pick the color for visited links
lt: Pasirink aplankytų nuorodų spalvą

en: Pick the color unvisited links
lt: Pasirink neaplankytų nuorodų spalvą

en: Pick the text color
lt: Pasirink teksto spalvą

en: Plain Text
lt: Grynas tekstas

en: Please enter the name of the bookmark
lt: Prašau, įvesk naujos žymelės vardą

en: Please enter the name of the folder
lt: Prašau, įvesk aplanko vardą

en: Png Image
lt: Png paveikslėlis

en: Polish (pl)
lt: Lenkų (pl)

en: Port
lt: Prievadas

en: Portuguese (pt)
lt: Portugalų (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
lt: Brazilijos portugalų (pt-BR)

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print current page
lt: Atspausdinti esamą puslapį

en: Print range
lt: Spausdinti rėžį

en: Print the current page
lt: Atspausdinti esamą puslapį

en: Programs
lt: Programos

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Read Cookie for Site
lt: Skaityti sausainį svetainei

en: Recursively (_folders first)
lt: Re_kursyviai (aplankai pirmiausia)

en: Redirecting to site...
lt: Nukreipiu į svetainę...

en: Reload
lt: Vėl įkelti

en: Reload all tabs
lt: Iš naujo įkelti visas korteles

en: Reload all windows
lt: Iš naujo įkelti visus langus

en: Reload frame
lt: Vėl įkelti rėmelį

en: Reload the current page
lt: Vėl įkelti esamą tinklapį

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove _All Cookies
lt: Pašalinti _visus sausainius

en: Remove _All Pairs
lt: Pašalinti _visas poras

en: Remove _All Sites
lt: Pašalinti _visas svetaines

en: Remove and _Block Cookie
lt: Pašalinti ir už_blokuoti sausainį

en: Remove bookmark
lt: Pašalinti žymelę

en: Rendering
lt: Vaizdavimas

en: Reopen windows
lt: Vėl atidaryti langus

en: Report a bug in Galeon
lt: P_ranešti apie Galeon klaidą

en: Reset zoom level to 100%
lt: Atstatyti mastelį į 100%

en: Restore a previous session from a file
lt: Atstatyti ankstesnę sesiją iš bylos

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Revert
lt: Atstatyti

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right click on back/forward items activates _history popup
lt: Paspaudus dešiniu klavišu ant pirmyn/atgal parodoma _istorija

en: Romanian (MacRomanian)
lt: Rumunų (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
lt: Rumunų (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
lt: Leisti Galeon viso ekrano režime

en: Run in _terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Run in a _terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Run the first time druid again
lt: Vėl paleisti pirmo karto meistrą

en: Russian
lt: Rusų

en: Russian (ru)
lt: Rusų (ru)

en: SGML GNOME Documents
lt: SGML GNOME dokumentai

en: S_ans serif
lt: S_ans Serif

en: Sa_ve session as...
lt: Išsaugoti sesi_ją kaip...

en: Sans serif
lt: Sans Serif

en: Save
lt: Saugoti

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save As:
lt: Išsaugoti kaip:

en: Save _as...
lt: Išsaugoti _kaip...

en: Save as %s failed
lt: Nepavyko išsaugoti į %s

en: Save as...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save background as...
lt: Išsaugoti foną kaip...

en: Save image
lt: Išsaugoti paveikslėlį

en: Save image as...
lt: Išsaugoti paveikslėlį kaip...

en: Save session as...
lt: Išsaugoti sesiją kaip...

en: Save the current page
lt: Išsaugoti esamą puslapį

en: Save the current session to a file
lt: Išsaugoti esamą sesiją į bylą

en: Save to disk
lt: Išsaugoti į diską

en: Save with content
lt: Išsaugoti su turiniu

en: Saved as %s
lt: Išsaugotas kaip %s

en: Scottish (gd)
lt: Škotų (gd)

en: Scroll Page (fast)
lt: Slinkti puslapį (greitai)

en: Scroll Page (slow)
lt: Slinkti puslapį (lėtai)

en: Scroll Page (very fast)
lt: Slinkti puslapį (labai greitai)

en: Scroll Page (very slow)
lt: Slinkti puslapį (labai lėtai)

en: Scroll Page... (variable)
lt: Slinkti puslapį... (kintamai)

en: Scroll by one page
lt: Slinkti per vieną puslapį

en: Scroll by one step
lt: Slinkti per vieną žingsnį

en: Search for a word or phrase in the current page
lt: Ieškoti žodžio ar frazės esamame puslapyje

en: Search for entered phrase
lt: Ieškoti įvestos frazės

en: Secure web sites
lt: Saugios svetainės

en: Select Animation Folder
lt: Pasirink animacijos katalogą

en: Select Download Folder
lt: Pasirink parsiuntimo katalogą

en: Select printer
lt: Pasirink spausdintuvą

en: Select the file to open:
lt: Pasirink bylą, kurią atidaryti:

en: Select the file to save
lt: Pasirink bylą, kurią saugoti

en: Separator
lt: Skyriklis

en: Serbian (sr)
lt: Serbų (sr)

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
lt: Serveriai, kuriuose vartotojo/slaptažodžio poros nebus įrašomos

en: Servers from which images will not be loaded
lt: Serveriai, iš kurių paveikslėliai nebus keliami

en: Servers that can and cannot store cookies
lt: Serveriai, kurie gali arba negali įrašyti sausainių

en: Set current page as home page
lt: Padaryti esamą tinklapį namų puslapiu

en: Set size of smart bookmark entry
lt: Nurodyti gudrios žymelės įvesties plotį

en: Set to "_My Portal"
lt: Nustatyti į „_Mano portalas“

en: Set to _Current Page
lt: Nustatyti į _esamą puslapį

en: Set to default
lt: Nustatyti į įprastą

en: Setup Complete
lt: Konfigūravimas baigtas

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
lt: Sutrumpinti visus _pavadinimus numetant bendras pradžias

en: Shorten long names by dropping _vowels
lt: Sutrumpinti ilgus pavadinimus numetant _balsius

en: Shorten names to fixed _width
lt: Sutrumpinti pavadinimus iki fiksuoto _pločio

en: Shorten names to target _length
lt: Sutrumpinti pavadinimus iki norimo _ilgio

en: Show "_go to" button
lt: Rodyti „_eiti“ mygtuką

en: Show Folder Actions
lt: Rodyti aplankų veiksmus

en: Show _all bookmarks
lt: Rodyti _visas žymeles

en: Show _blank page
lt: Rodyti _tuščią puslapį

en: Show _bookmarks toolbars
lt: Rodyti ž_ymelių įrankines

en: Show _history dock
lt: Rodyti _istorijos doką

en: Show _home page
lt: Rodyti _namų svetainę

en: Show _last page
lt: Rodyti _paskutinį tinklapį

en: Show _menubar
lt: Rodyti _meniu juostą

en: Show _statusbar
lt: Rodyti bū_senos juostą

en: Show blan_k page
lt: Rodyti tuščią pu_slapį

en: Show bookm_arks toolbars
lt: Rodyti ž_ymelių įrankines

en: Show bookmarks _dock
lt: Rodyti žymelių _doką

en: Show edit bookmarks controls
lt: Rodyti žymelių taisymo įrankius

en: Show hom_e page
lt: Ro_dyti namų svetainę

en: Show information about the currently installed plugins
lt: Parodyti informaciją apie dabar įdiegtus įskiepius

en: Show las_t page
lt: Rodyti pas_kutinį tinklapį

en: Show menu
lt: Rodyti meniu

en: Show menu_bar
lt: Rodyti meniu _juostą

en: Show menubar
lt: Rodyti meniu juostą

en: Show only _this folder
lt: Rodyti _tik šį aplanką

en: Show statusba_r
lt: Rodyti bū_senos juostą

en: Show t_oolbars
lt: Rodyti į_rankines

en: Show too_lbars
lt: Rodyti į_rankines

en: Show/hide the smartbookmark's combo box
lt: Rodyti/Slėpti gudrių žymelių išsiskleidžiantį langelį

en: Shows bookmarks
lt: Parodo žymeles

en: Shows menu on button press
lt: Parodo meniu nuspaudus klavišą

en: Shows menu on button press + mouse motion
lt: Parodo meniu nuspaudus klavišą ir pajudinus pelę

en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta kinų

en: Site
lt: Svetainė

en: Site not found.
lt: Svetainė nerasta.

en: Slovak (sk)
lt: Slovakų (sk)

en: Slovenian (sl)
lt: Slovėnų (sl)

en: Smart Bookmarks
lt: Gudrios žymelės

en: Smart Bookmarks Toolbar
lt: Gudrių žymelių įrankinė

en: Sort fold_er
lt: Riki_uoti aplanką

en: Sort on _simplified URL
lt: Rikiuoti pagal _supaprastintą URL

en: Sort on _whole URL
lt: Rikiuoti pagal _visą URL

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
lt: Ispanų (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
lt: Nurodyti esamo tinklapio "stylesheet" nuostatas

en: Spinner
lt: Suktukas

en: Status
lt: Būsena

en: Ste_p size
lt: Žin_gsnio dydis

en: Step si_ze
lt: Žingsnio d_ydis

en: Stop current data transfer
lt: Sustabdyti esamą duomenų siuntimą

en: Stop the loading of the current page
lt: Sustabdyti esamo tinklapio įkėlimą

en: Swedish (sv)
lt: Švedų (sv)

en: Switch to the next tab
lt: Peršokti į kitą kortelę

en: Switch to the previous tab
lt: Peršokti į praeitą kortelę

en: T_ools
lt: Įr_ankiai

en: Tab Colors
lt: Kortelių spalvos

en: Tab Names
lt: Kortelių pavadinimai

en: Tabbed Browsing
lt: Naršymas kortelėse

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Text _beside icons
lt: Tekstas š_alia ikonų

en: Text _under icons
lt: Tekstas _po ikonomis

en: Text beside icons
lt: Tekstas šalia ikonų

en: Text only
lt: Tiktai tekstas

en: Text under icons
lt: Tekstas po ikonomis

en: The URL %s has MIME type %s
lt: URL %s MIME tipas yra %s

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
lt: Nurodytas protokolas yra nepažįstamas.
    
    Ar norėtum pabandyti GNOME įprastinį?

en: The specified path does not exist.
lt: Nurodytas kelias neegzistuoja.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (
lt: Mozilla versija, su kuria buvo sukompiliuotas Galeon (

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
lt: Tai ištrins visus įrašus, esančius istorijoje.
    Ar tikrai nori tai padaryti?

en: Time elapsed
lt: Praėjęs laikas

en: Time remaining
lt: Likęs laikas

en: Times visited
lt: Kartų aplankyta

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle bookmark toolbars visibility
lt: Perjungti žymelių įrankinės matomumą

en: Toggle bookmarks sidebar
lt: Perjungti žymelių šoninį skydelį

en: Toggle full screen mode
lt: Perjungti rodymą visame ekrane

en: Toggle history sidebar
lt: Perjungti istorijos šoninį skydelį

en: Toggle menubar visibility
lt: Perjungti meniu juostos matomumą

en: Toggle offline mode
lt: Perjungti atsijungimo būseną

en: Toggle statusbar visiblity
lt: Perjungti būsenos juostos matomumą

en: Toggle toolbar visibility
lt: Perjungti įrankių juostos matomumą

en: Toolbar Appearance
lt: Įrankinės išvaizda

en: Toolbar Contents
lt: Įrankinės turinys

en: Toolbar Theme
lt: Įrankinės tema

en: Toolbars
lt: Įrankinės

en: Top
lt: Viršuje

en: Toussaint Frederic (fred@linuxgraphic.org)
lt: Toussaint Frédéric (fred@linuxgraphic.org)

en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė kinų

en: Transferring data from site...
lt: Siunčiu duomenis iš svetainės...

en: Translation:
lt: Vertimas:

en: True
lt: Taip

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turkish (IBM-857)
lt: Turkų (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkų (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
lt: Turkų (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
lt: Turkų (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
lt: Turkų (tr)

en: Two days ago
lt: Užvakar

en: URL Clicked
lt: Paspausta ant URL

en: URLs opened before crashing
lt: URL, atidaryti prieš nulūžtant

en: U_nderline links
lt: Pa_braukti nuorodas

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Ukrainian (uk)
lt: Ukrainiečių (uk)

en: Unable to save bookmark file.
lt: Nepavyko išsaugoti žymelių bylos.

en: Unicode (UTF-32LE)
lt: Unicode (UTF-32L)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Untitled
lt: Bevardis

en: Up
lt: Aukštyn

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
lt: Naudoti GNOME Transfer _Manager (GTM)

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
lt: Naudoti _Galeon rodyti GNOME pagalbos dokumentams

en: Use _command
lt: Naudoti _komandą

en: Use a different character encoding
lt: Naudoti kitą koduotę

en: Use a different font size
lt: Naudoti kitokio dydžio šriftus

en: Use automatic proxy configuration
lt: Naudoti automatinį proxy nustatymą

en: Use default colors instead of page-requested colors
lt: Naudoti įprastas spalvas vietoj tinklapyje nurodytų spalvų

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
lt: Naudoti įprastus šriftus vietoj tinklapyje nurodytų šriftų

en: Use image as background
lt: Naudoti paveikslėlį fonui

en: Use manual proxy configuration
lt: Naudoti rankinį proxy nustatymą

en: Use own _colors
lt: Naudoti savas spal_vas

en: Use own _fonts
lt: Naudoti savus šri_ftus

en: User Defined
lt: Vartotojo nustatyta

en: User Interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username/password pairs that are being stored
lt: Įrašomos vartotojo vardo/slaptažodžio poros

en: Version mismatch!
lt: Versijos nesutampa!

en: Vietnamese
lt: Vietnamo

en: Vietnamese (TCVN)
lt: Vietnamo (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamo (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
lt: Vietnamo (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lt: Vietnamo (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
lt: Vietnamiečių (vi)

en: View Source
lt: Rodyti išeities tekstą

en: View _cookies...
lt: _Rodyti sausainius...

en: View _passwords...
lt: _Rodyti slaptažodžius...

en: View cookie _sites...
lt: Rodyti sausainių _svetaines...

en: View password _sites...
lt: Rodyti slaptažodžių _svetaines...

en: View sites for which images will not be loaded
lt: Rodyti svetaines, iš kurių paveikslėliai nebus įkeliami

en: View sites for which passwords will not be stored
lt: Rodyti svetaines, iš kurių paveikslėliai imami arba ne

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
lt: Rodyti svetaines, iš kurių sausainiai bus priimami arba atmesti

en: View source
lt: Išeities teksto rodymas

en: View stored cookies
lt: Rodyti įrašytus sausainius

en: View stored passwords
lt: Rodyti įrašytus slaptažodžius

en: View the source code of the current page
lt: Rodyti esamo tinklapio išeities tekstą

en: Visited:
lt: Aplankyta:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lt: Vaizdi Hebrajų (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
lt: Laukiu autorizacijos...

en: Walloon (wa)
lt: Valonų (wa)

en: Week
lt: Savaitė

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
lt: Sveiki atvykę į Galeon!
    
    
    Galeon yra GNOME naršyklė, paremta Mozilla paišymo varikliu.
    
    Tolimesni puslapiai padės tau sukonfigūruoti Galeon.

en: Western
lt: Vakarų

en: Western (IBM-850)
lt: Vakarų (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų  (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
lt: Vakarų (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
lt: Vakarų (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
lt: Ką tu norėtum su juo daryti?

en: When Adding Bookmarks
lt: Pridedant žymelę

en: Windows
lt: Langai

en: Yesterday
lt: Vakar

en: You are going to remove (at least) a non empty 
    bookmark folder. All its bookmarks will be deleted.
    Do you want to continue?
lt: Tu bandai pašalinti netuščią žymelių aplanką.
    Visos žymelės jo viduje bus ištrintos.
    Ar nori tęsti?

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
lt: Tu visada gali tiesiogiai pabaigti TAB paspaudimu.

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
lt: Esamas žymelių rinkinys bus pakeistas %s turiniu.
    Ar nori tęsti?

en: Zoom
lt: Keisti mastelį

en: Zoom control
lt: Mastelio keitiklis

en: Zoom in
lt: Padidinti mastelį

en: Zoom on First Image...
lt: Padidinti pirmą paveikslėlį...

en: Zoom out
lt: Sumažinti mastelį

en: _About...
lt: _Apie...

en: _Add
lt: Pri_dėti

en: _Add bookmark to
lt: Pri_dėti žymelę į

en: _Add to context menu
lt: _Pridėti į kontekstinį meniu

en: _All pages
lt: _Visus puslapius

en: _Allow cookies from this site
lt: _Leisti sausainius iš šios svetainės

en: _Allow images from this site
lt: _Leisti paveikslėlius iš šios svetainės

en: _Always
lt: _Visada

en: _Always accept
lt: _Visada priimti

en: _Always do the same with this type of file
lt: _Visada daryti tą patį su šio tipo bylomis

en: _Always load
lt: _Visada įkelti

en: _Always save session at exit
lt: _Visada išsaugoti sesiją išeinant

en: _Always show tab labels
lt: _Visada rodyti kortelių pavadinimus

en: _Appearance
lt: _Išvaizda

en: _Ask user
lt: Pa_klausti vartotojo

en: _Ask user for a title
lt: P_aklausti vartotojo apie pavadinimą

en: _Auto download enabled
lt: Leidžiamas _automatinis parsiuntimas

en: _Autocompletion enabled
lt: Leidžiamas s_avaiminis pabaigimas

en: _Automatic proxy configuration
lt: _Automatinis proxy konfigūravimas

en: _Back
lt: _Atgal

en: _Background
lt: F_onas

en: _Block cookies from this site
lt: _Blokuoti sausainius iš šios svetainės

en: _Block images from this site
lt: _Blokuoti paveikslėlius iš šios svetainės

en: _Bookmarks
lt: Žy_melės

en: _Bookmarks toolbars
lt: Ž_ymelių įrankinės

en: _Bottom
lt: _Apačioje

en: _Clear History
lt: _Išvalyti istoriją

en: _Clear smart bookmarks after use
lt: Išva_lyti gudrias žymeles po naudojimo

en: _Close
lt: _Uždaryti

en: _Collapse all categories
lt: S_uskleisti visas kategorijas

en: _Compare page
lt: _Palyginti tinklapį

en: _Continuously
lt: _Nuolat

en: _Cookies
lt: _Sausainiai

en: _Cookies...
lt: _Sausainiai...

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
lt: _Sukurti gudrių žymelių įrankinę?

en: _Days before expiring history items
lt: Per kiek _dienų pasensta istorijos įrašai

en: _Default charset
lt: Įprasta _kodų lentelė

en: _Default font
lt: Įprastas šri_ftas

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Detach tab
lt: _Atkabinti kortelę

en: _Dictionary
lt: Žo_dynas

en: _Disabled
lt: _Išjungtas

en: _Display close buttons on tabs
lt: _Rodyti uždarymo mygtukus ant kortelių

en: _Dock
lt: _Dokas

en: _Don't import bookmarks
lt: _Neimportuoti žymelių

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Edit bookmarks...
lt: T_aisyti žymeles...

en: _Edit toolbar...
lt: K_eisti įrankinę...

en: _Edit...
lt: K_eisti...

en: _Enabled
lt: Į_jungta

en: _Encoding
lt: _Koduotė

en: _Expand all categories
lt: _Išskleisti visas kategorijas

en: _Expires
lt: _Baigiasi

en: _External program
lt: _Išorinė programa

en: _Fetch bookmark icons
lt: _Parsiųsti žymelių ikonas

en: _File
lt: _Byla

en: _Filters...
lt: _Filtrai...

en: _Find bookmarks...
lt: _Rasti žymeles...

en: _Find...
lt: _Rasti...

en: _Find:
lt: _Rasti

en: _Folder
lt: _Aplankas

en: _Folder actions
lt: A_planko veiksmai

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: _From current server only
lt: Tik iš _esamo serverio

en: _Full screen
lt: _Visas ekranas

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Go to bookmark target
lt: _Eiti į žymelės rodomą vietą

en: _Group by host
lt: _Grupuoti pagal hostą

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _History...
lt: _Istorija...

en: _Host
lt: _Hostas

en: _How to recover
lt: _Kaip atkurti

en: _Icons only
lt: Tik _ikonos

en: _Image Sites
lt: _Paveikslėlių svetainės

en: _Image Sites...
lt: _Paveikslėlių svetainės...

en: _Images
lt: Pa_veikslėliai

en: _In
lt: Pa_didinti

en: _Insert new tabs after current tab
lt: Įterpt_i naujas korteles po esamos

en: _Java console...
lt: _Java konsolė...

en: _Jump to new tabs automatically
lt: _Peršokti į naujas korteles automatiškai

en: _Keep fullscreen window above all other windows
lt: _Laikyti viso ekrano langą virš visų kitų langų

en: _Keep location entry on main toolbar
lt: _Rodyti adreso įvestį pagrindinėje įrankinėje

en: _Language encoding
lt: _Kalbos kodavimas

en: _Load from current server only
lt: Įke_lti tik iš esamo serverio

en: _Load images
lt: Įke_lti paveikslėlius

en: _MIME type
lt: _MIME tipas

en: _Manual
lt: _Rankinis

en: _Match upper/lower case
lt: _Skirti raidžių dydį

en: _Menubar
lt: _Meniu juosta

en: _Middle button
lt: _Vidurinis klavišas

en: _Monospace
lt: _Lygiaplotis

en: _Move tab to another window
lt: _Perkelti kortelę į kitą langą

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: _Never
lt: _Niekada

en: _Never accept
lt: _Niekada nepriimti

en: _Never load
lt: _Niekada neįkelti

en: _New
lt: _Naujas

en: _New window
lt: _Naujas langas

en: _Next tab
lt: Ki_ta kortelė

en: _No modifier key
lt: _Jokio modifikuojančio klavišo

en: _Number to generate
lt: _Skaičius, kiek generuoti

en: _Once
lt: _Vieną kartą

en: _One Level
lt: _Vieną lygį

en: _Open in tabs by default
lt: Įprastai atidaryti k_ortelėse

en: _Open whole folder in tabs
lt: _Atidaryti visą aplanką kortelėse

en: _Open...
lt: _Atidaryti...

en: _Other application
lt: _Kita programa

en: _Out
lt: Su_mažinti

en: _Page source
lt: Išeitie_s tekstas

en: _Passwords
lt: S_laptažodžiai

en: _Passwords...
lt: S_laptažodžiai...

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Path
lt: _Kelias

en: _Preferences...
lt: _Nuostatos...

en: _Previous tab
lt: P_raeita kortelė

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: _Printer
lt: _Spausdintuvas

en: _Recover from crashes
lt: _Atstatyti iš nulūžimų

en: _Recursively
lt: _Rekursyviai

en: _Reload
lt: _Vėl įkelti

en: _Remember passwords
lt: P_risiminti slaptažodžius

en: _Remember zoom settings
lt: P_risiminti mastelio nustatymą

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Remove Cookie
lt: _Pašalinti sausainį

en: _Remove Pair
lt: _Pašalinti porą

en: _Remove Site
lt: _Pašalinti svetainę

en: _Remove bookmark
lt: Paša_linti žymelę

en: _Remove bookmark folder
lt: _Pašalinti žymelių aplanką

en: _Report a bug
lt: P_ranešti klaidą

en: _Rerun first time druid...
lt: _Iš naujo paleisti pirmo karto meistrą...

en: _Resize entry...
lt: _Pakeisti plotį...

en: _Revert
lt: Atsta_tyti

en: _Right
lt: _Dešinėje

en: _Right button
lt: _Dešinys klavišas

en: _Save
lt: Iš_saugoti

en: _Save to disk
lt: Iš_saugoti į diską

en: _Search in frames
lt: _Ieškoti rėmeliuose

en: _Set as default folder
lt: _Nustatyti kaip įprastą aplanką

en: _Settings
lt: Nuo_statos

en: _Settings...
lt: Nuo_statos...

en: _Shorten long names by looking for common separators
lt: _Sutrumpinti ilgus pavadinimus numetant bendrus skyriklius

en: _Shorten titles to length
lt: Su_trumpinti pavadinimų ilgį iki

en: _Show as toolbar
lt: Rodyti kaip į_rankinę

en: _Show editing controls
lt: _Rodyti taisymo įrankius

en: _Statusbar
lt: _Būsenos juosta

en: _Stop
lt: _Sustabdyti

en: _Tab
lt: _Kortelė

en: _Tabs appear along
lt: _Kortelės būna

en: _Text
lt: _Tekstas

en: _Text only
lt: Tik _tekstas

en: _Time:
lt: _Laikas:

en: _Title
lt: _Pavadinimas

en: _Toolbar
lt: Į_rankių juosta

en: _Top
lt: _Viršuje

en: _Unviewed tab text color
lt: _Nematytos kortelės teksto spalvą

en: _Unvisited link
lt: _Neaplankyta nuoroda

en: _Up
lt: A_ukštyn

en: _Use external program to view source files
lt: _Naudoti išorinę programą išeities tekstams rodyti

en: _Use page title
lt: _Naudoti tinklapio pavadinimą

en: _Use system default step size
lt: _Naudoti sistemoje įprastą žingsnio dydį

en: _View
lt: _Rodyti

en: _View image sites...
lt: Rodyti paveikslėlių _svetaines...

en: _Visited link
lt: _Aplankyta nuoroda

en: _Warn before accepting a cookie
lt: Įs_pėti prieš priimant sausainį

en: _Work offline
lt: _Dirbti atsijungus

en: _Zoom
lt: M_astelis

en: aeiouyAEIOUY
lt: aąeęėiįouųūyĄAEĖĘIĮOUŲŪY

en: contains
lt: turi savyje

en: disabled
lt: išjungtas

en: doesn't contain
lt: neturi savyje

en: ends with
lt: baigiasi su

en: from:
lt: iš:

en: is
lt: yra

en: is not
lt: nėra

en: name
lt: pavadinimas

en: nicknames
lt: pravardės

en: notes
lt: pastabos

en: pages
lt: puslapiai

en: starts with
lt: prasideda su

en: to:
lt: į:
