gtk+ 0 - en to hr translation catalogue (344 entries)

en: "Deepness" of the color.
hr: "Dubina" boja.

en: %d byte | %d bytes
hr[0]: %d bajt
hr[1]: %d bajta
hr[2]: %d bajtova

en: (Empty)
hr: (Prazno)

en: (disabled)
hr: (onemogućen)

en: (unknown)
hr: (nepoznato)

en: --- No Tip ---
hr: --- Nema savjeta ---

en: Amharic (EZ+)
hr: Amharski (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
hr: Količina plave svjetlosti u boji.

en: Amount of green light in the color.
hr: Količina zelene svjetlosti u boji.

en: Amount of red light in the color.
hr: Količina crvene svjetlosti u boji.

en: BMP image has bogus header data
hr: BMP slika ima neispravno zaglavlje

en: BMP image has unsupported header size
hr: BMP slika sadrži zaglavlje nepodržane veličine

en: Bad code encountered
hr: Nađen je neispravan kod

en: Best _Fit
hr: _Najbolje pristajanje

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
hr: Neispravan broj bitova po kanalu PNG slike.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
hr: Broj bitova po kanalu promijenjenog PNG nije 8.

en: Brightness of the color.
hr: Osvijetljenost boje.

en: C_reate
hr: _Stvori

en: Circular table entry in GIF file
hr: Kružni unos u tabeli GIF datoteke

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
hr: Kliknite na kapaljku a onda kliknite na neku boju bilo gdje na vašem zaslonu za odabir te boje.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
hr: Pritisnite ovu stavku palete da je izaberete kao tekuću boju. Za promjenu ove stavke,  dovucite ovdje boju ili kliknite desnom tipkom miša i odaberite "Spremi ovu boju".

en: Color Selection
hr: Odabir boja

en: Color _Name:
hr: _Ime boje:

en: Compressed icons are not supported
hr: Ne podržava sažete sličice

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
hr: Nisam mogao naći sličicu "%s". Također nisam
    našao temu "%s'", možda ju trebate instalirati.
    Kopiju možete preuzeti sa:
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
hr: Ne može se saznati visina slike (neispravna TIFF datoteka)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
hr: Ne može se pročitati širina slike (neispravna TIFF datoteka)

en: Could not get information for file '%s': %s
hr: Nisam mogao dohvatiti podatak za datoteku '%s': %s

en: Couldn't allocate memory for context buffer
hr: Ne može se alocirati memorija za međuspremnik konteksta

en: Couldn't allocate memory for header
hr: Ne može se alocirati memorija za zaglavlje

en: Couldn't allocate memory for line data
hr: Ne može se alocirati memorija za podatke

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
hr: Ne mogu pronaći dovoljno memorije za učitavanje JPEG datoteke

en: Couldn't allocate memory for paletted data
hr: Ne može se alocirati memorija za podatke palete

en: Couldn't convert filename
hr: Ne mogu konvertirati ime datoteke

en: Couldn't create new pixbuf
hr: Ne mogu napraviti novi pixbuf

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
hr: Ne mogu prepoznati datotečni format slike za datoteku "%s"

en: Couldn't save the rest
hr: Ne mogu spremiti ostatak

en: Create in _folder:
hr: Stvori u _mapi:

en: Cu_t
hr: Iz_reži

en: Cursor hotspot outside image
hr: Pokazivač žarišta je van slike

en: Cyrillic (Transliterated)
hr: Ćirilično (Transliteravno)

en: De_lete File
hr: _Obriši datoteku

en: Decrease Indent
hr: Smanji uvlaku

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Delete File
hr: Obriši datoteku

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Didn't get all lines of PCX image
hr: Ne može učitati sve linije iz PCX slike

en: Dimensions of TIFF image too large
hr: TIFF slika je prevelika

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Empty
hr: Prazno

en: Error
hr: Greška

en: Error creating folder "%s": %s
hr: Greška pri pravljenju direktorija "%s": %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
hr: Greška pri pravljenju direktorija "%s": %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
hr: Greška pri brisanju datoteke "%s": %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
hr: Greška pri brisanju datoteke "%s": %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
hr: Greška pri interpretiranju JPEG slike (%s)

en: Error loading icon: %s
hr: Greška pri učitavanju sličice: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
hr: Greška pri preimenovanju datoteke "%s" to "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
hr: Greška pri preimenovanju datoteke "%s": %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
hr: Greška pri preimenovanju datoteke u "%s": %s
    %s

en: Error writing to image file: %s
hr: Greška pri interpretiranju JPEG slike (%s)

en: Excess data in file
hr: Pretjerano mnogo podataka u datoteci

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
hr: Ne može da zatvori "%s" pri upisu slike, moguće je da nisu spremljeni svi podaci: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
hr: Neuspjelo učitavanje RGB podataka iz TIFF datoteke

en: Failed to load TIFF image
hr: Neuspjelo učitavanje TIFF slike

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
hr: Ne mogu učitati animaciju "%s": razlog nepoznat, vjerojatno neispravan zapis

en: Failed to load image '%s': %s
hr: Ne mogu učitati sliku "%s": %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
hr: Ne mogu učitati sliku "%s": razlog nepoznat, vjerojatno neispravan zapis

en: Failed to open '%s' for writing: %s
hr: Ne mogu otvoriti '%s' za pisanje: %s

en: Failed to open TIFF image
hr: Nisam uspio otvoriti TIFF sliku

en: Failed to open file '%s': %s
hr: Greška pri otvaranju datoteke '%s': %s

en: Failed to open temporary file
hr: Nisam uspio otvoriti privremenu datoteku

en: Failed to read from temporary file
hr: Nisam uspio čitati iz privremene datoteke

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
hr: Neuspio upis u privremenu datoteku pri učitavanju XBM slike

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
hr: Neuspio upis u privremenu datoteku pri učitavanju XPM slike

en: Failure reading GIF: %s
hr: Greška pri čitanju GIF-a: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
hr: Kobna greška u PNG slici: %s

en: Fatal error reading PNG image file
hr: Kobna greška tijekom čitanja PNG slike

en: Fatal error reading PNG image file: %s
hr: Nepovratna greška pri čitanju PNG slike: %s

en: File does not appear to be a GIF file
hr: Izgleda da se ne radi o GIF datoteci

en: Files
hr: Datoteke

en: Find and _Replace
hr: _Nađi i Zamjeni

en: Fol_ders
hr: _Mape

en: Folder
hr: Mapa

en: Folder unreadable: %s
hr: Nečitljiva mapa: %s

en: Folders
hr: Mape

en: Font
hr: Pismo

en: Font Selection
hr: Izbor pisma

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
hr: GIF datoteci nedostaje nešto podataka (možda je nekako odsječena?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
hr: GIF slika nema opću mapu boja, a kadar u njoj nema zasebnu mapu boja.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
hr: GIF slika je oštećena (neispravno LZW sažimanje)

en: GIF image was truncated or incomplete.
hr: GIF slika je skraćena ili nepotpuna.

en: Gamma
hr: Gama

en: Group
hr: Grupa

en: Home
hr: Početak

en: Icon '%s' not present in theme
hr: Sličica %s nije prisutna u temi

en: Icon has zero height
hr: Sličica ima visinu nula

en: Icon has zero width
hr: Sličica je širine nula

en: Image file '%s' contains no data
hr: Slika "%s" ne sadrži podatke

en: Image format unknown
hr: Nepoznat format slike

en: Image has invalid width and/or height
hr: Slika je neispravne širine i/ili visine

en: Image has unsupported bpp
hr: Slika koristi nepodržan broj bitova po točki

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
hr: Slika sadrži nepodržan broj %d-bitnih ravnina

en: Image has zero height
hr: Slika je visine nula

en: Image has zero width
hr: Slika je širine nula

en: Image header corrupt
hr: Zaglavlje slike je oštećeno

en: Image pixel data corrupt
hr: Oštećeni podaci o točkama slike

en: Image too large to be saved as ICO
hr: Slika je prevelika da bi se sačuvala kao ICO

en: Image type '%s' is not supported
hr: Vrsta slike "%s" nije podržana

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
hr: Dio za učitavanje slike %s ne podržava odgovarajuće sučelje; možda je iz različite GTK inačice?

en: Increase Indent
hr: Povećaj uvlaku

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
hr: Nije podržano postepeno učitavanje slike vrste "%s"

en: Information
hr: Informacije

en: Input
hr: Unos

en: Input _Methods
hr: _Ulazne metode

en: Insufficient memory to load PNG file
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje PNG  datoteke

en: Insufficient memory to load PNM context struct
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje PNM kontekstualne strukture

en: Insufficient memory to load PNM file
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje PNM datoteke

en: Insufficient memory to load XBM image file
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje XBM slike

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje slike, zatvorite neke programe kako bi oslobodili memoriju

en: Insufficient memory to open TIFF file
hr: Nema dovoljno memorije za otvaranje TIFF datoteke

en: Insufficient memory to save image into a buffer
hr: Nema dovoljno memorije za spremanje slike u međuspremnik

en: Insufficient memory to save image to callback
hr: Nema dovoljno memorije za spremanje slike u originalno mjesto

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
hr: Nema dovoljno memorije za spremanje slike veličine %ld×%ld; pokušajte zatvoriti neke programe kako biste oslobodili nešto memorije

en: Internal error in the GIF loader (%s)
hr: Unutrašnja greška pri učitavanju GIF-a (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to begin loading an image, but didn't give a reason for the failure
hr: Unutrašnja greška: Dio za učitavanje slika "%s" nije uspio da počne učitavanje slike, a nije naveden razlog neuspjeha

en: Invalid UTF-8
hr: Neispravan UTF-8

en: Invalid XBM file
hr: Neispravna XBM datoteka

en: Invalid filename: %s
hr: Neispravno ime datoteke: %s

en: Invalid header in animation
hr: Neispravno zaglavlje animacije

en: Invalid header in icon
hr: Neispravno zaglavlje sličice

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
hr: Vjerojatno sadrži simbole nedozvoljene u imenima datoteka.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
hr: Kakvoća JPEG-a mora biti vrijednost između 0 i 100; nije dozvoljena vrijednost "%d".

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
hr: Kakvoća JPEG-a mora biti vrijednost između 0 i 100; ne može da razume vrijednost ˇ"%s".

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
hr: Ključevi za PNG tekstualne odjeljke moraju biti ASCII znakovi.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
hr: Ključevi za PNG tekstualne odjeljke moraju imati bar 1, a najviše 79 znakova.

en: LRE Left-to-right _embedding
hr: LRE _ubacivanje s lijeva-na-desno

en: LRM _Left-to-right mark
hr: LRM Obilježavanje sa  s_lijeva-na-desno

en: LRO Left-to-right _override
hr: LRO pr_imoravanje slijeva-na-desno

en: Malformed chunk in animation
hr: Neispravan dio animacije

en: Maximum color value in PNM file is 0
hr: Najveća vrijednost boje u PNM datoteci je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
hr: Najveća vrijednost boje u PNM datoteci je prevelika

en: Modified
hr: Mijenjano

en: Name
hr: Ime

en: Name too long
hr: Predugo ime

en: New Folder
hr: Nova mapa

en: No XPM header found
hr: Nije nađeno XPM zaglavlje

en: No extended input devices
hr: Nema proširenih ulaznih uređaja

en: No palette found at end of PCX data
hr: Nije nađena paleta na kraju PCX podataka

en: Not enough memory to load GIF file
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje GIF datoteke

en: Not enough memory to load ICO file
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje ICO datoteke

en: Not enough memory to load RAS image
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje RAS slike

en: Not enough memory to load animation
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje animacije

en: Not enough memory to load bitmap image
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje slike

en: Not enough memory to load icon
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje slike

en: Not enough memory to load image
hr: Nema dovoljno memorije za učitavanje slike

en: Open Location
hr: Otvori mjesto

en: PDF _Pop directional formatting
hr: PDF _Počni usmjeren zapis

en: PNM file has an image height of 0
hr: PNM datoteka sadrži sliku visine 0

en: PNM file has an image width of 0
hr: PNM datoteka sadrži sliku širine 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
hr: PNM datoteka sadrži neispravan početni bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
hr: PNM datoteka nije u poznatom PNM podzapisu

en: PNM image format is invalid
hr: Neispravan je PNM zapis slike

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
hr: Dio za učitavanje PNM slika ne podržava ovaj PNM podzapis

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
hr: Dio za učitavanje PNM slika je očekivao da naiđe na cijeli broj, ali nije

en: Page %u
hr: Stranica %u

en: Pick a Color
hr: Odaberi boju

en: Pick a Font
hr: Odaberite pismo

en: Pixmap path element: "%s" must be absolute, %s, line %d
hr: Dio putanje za slike: "%s" mora biti apsolutna putanja, %s, %d. red

en: Position on the color wheel.
hr: Mjesto na krugu boja.

en: Premature end-of-file encountered
hr: Naišao na prijevremen kraj datoteke

en: Pressure
hr: Pritisak

en: Print Pre_view
hr: _Pregled prije ispisa

en: Question
hr: Pitanje

en: RAS image has bogus header data
hr: RAS slika ima neispravno zaglavlje

en: RAS image has unknown type
hr: RAS slika je nepoznate vrste

en: RLE Right-to-left e_mbedding
hr: RLE u_bacivanje s desna-na-lijevo

en: RLM _Right-to-left mark
hr: RLM Označivač za s _desna-na-lijevo

en: RLO Right-to-left o_verride
hr: RLO primorava_nje s desna-na-lijevo

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
hr: Sirov PNM zapis zahtjeva točno jedan razmak prije sadržaja

en: Raw PNM image type is invalid
hr: Sirova PNM vrsta slike neispravna

en: Really delete file "%s"?
hr: Zaista obrisati datoteku "%s"?

en: Received invalid color data
hr: Primio je neispravne podatke o bojama

en: Rename File
hr: Promijeni ime datoteci

en: Rename file "%s" to:
hr: Promijeni ime datoteke "%s" u:

en: Save _As
hr: Spremi _kao

en: Save in _folder:
hr: Spremi u _mapu:

en: Screen
hr: Zaslon

en: Select All
hr: Označi sve

en: Select _All
hr: Označi _sve

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
hr: Odaberite boju koju želite iz vanjskog prstena. Odaberite osvijetljenost ili zatamnjenost te boje pomoću unutrašnjeg prstena.

en: Si_ze:
hr: _Veličina:

en: Size
hr: Veličina

en: Stack overflow
hr: Prekoračenje stoga

en: TGA image has invalid dimensions
hr: TGA slika je neispravne veličine

en: TGA image type not supported
hr: TGA zapis slike nije podržan

en: TIFFClose operation failed
hr: TIFFClose operacija nije uspjela

en: Thai (Broken)
hr: Tajlandski (Razbijeni)

en: The ANI image format
hr: ANI zapis slika

en: The BMP image format
hr: BMP zapis slike

en: The GIF image format
hr: GIF zapis slike

en: The ICO image format
hr: ICO zapis slike

en: The JPEG image format
hr: JPEG zapis slike

en: The PCX image format
hr: PCX zapis slike

en: The PNG image format
hr: PNG zapis slike

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
hr: Porodica PNM/PBM/PGM/PPM zapisa slika

en: The Sun raster image format
hr: Sun-ov zapis rasterskih slika

en: The TIFF image format
hr: TIFF zapis slika

en: The Targa image format
hr: Targa zapis slika

en: The WBMP image format
hr: WBMP zapis slika

en: The XBM image format
hr: XBM zapis slika

en: The XPM image format
hr: XPM zapis slike

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
hr: Boja koju ste odabrali. Možete odvući ovu boju na stavku palete kako bi je sačuvali za naknadnu upotrebu.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
hr: Datoteka "%s" se nalazi na nekom drugom računalu (zvanom %s) i možda nije dostupna ovom programu.
    Jeste li sigurni da ju želite izabrati?

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
hr: Ime datoteke "%s" sadrži simbole koji su nedozvoljeni u imenima

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
hr: Ime datoteke "%s" sadrži simbole koji su nedozvoljeni u imenima datoteka

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
hr: Ime direktorija "%s" sadrži simbole koji nisu dozvoljeni u imenima datoteka

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
hr: Prethodno odabrana boja, radi usporedbe sa bojom koju sada birate. Ovu boju možete odvući na stavku palete, ili odabrati ovu boju kao tekuću odvlačeći je na pregled trenutno odabrane boje.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
hr: Radijski gumb alata čijoj grupi pripada ovaj gumb.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
hr: Ovo izdanje programa gdk-pixbuf ne podržava ovu sliku vrste %s

en: This file system does not support mounting
hr: Ovaj datotečni sustav ne podržava montiranje.

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
hr: Tigrigna-Eritrejski (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
hr: Tigrigna-Etiopijski (EZ+)

en: Today
hr: Danas

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
hr: Nije podržan broj kanala u transformiranoj  PNG slici; mora biti 3 ili 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
hr: Transformirani PNG ima visinu ili širinu nula.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
hr: Transformirani PNG nije RGB ili RGBA.

en: Transparency of the color.
hr: Prozirnost boje.

en: Type name of new folder
hr: Upišite ime nove mape

en: Unable to find include file: "%s"
hr: Ne mogu uključiti datoteku: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
hr: Ne mogu učitati modul za učitavanje slika: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
hr: Ne mogu pronaći slikovnu datoteku u pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
hr: Ne mogu pronaći modul tema u putanji modula: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
hr: Neočekivan broj boja za stavke mape boja

en: Unexpected character data on line %d char %d
hr: Neočekivani znakovni podaci u %d. redu, %d. znak

en: Unexpected end of PNM image data
hr: Neočekivan kraj PNM slike

en: Unexpected icon chunk in animation
hr: Neočekivani dio sličice u animaciji

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
hr: Neočekivana početna oznaka "%s" u %d. redu, %d. znak

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
hr: Nepoznat atribut "%s" u %d. redu, %d. znak

en: Unrecognized image file format
hr: Nepoznat način zapisa slike

en: Unsupported JPEG color space (%s)
hr: Nije podržan JPEG prostor boja (%s)

en: Unsupported animation type
hr: Nije podržana vrsta animacije

en: Unsupported depth for ICO file: %d
hr: Nije podržana dubina za ICO datoteku: %d

en: Unsupported icon type
hr: Nije podržana vrsta sličica

en: Version %s of the GIF file format is not supported
hr: Izdanje %s GIF načina zapisa nije podržano

en: Vietnamese (VIQR)
hr: Vijetnamski (VIQR)

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Wheel
hr: Kotačić

en: Width or height of TIFF image is zero
hr: Visina ili širina TIFF slike je nula

en: Window
hr: Prozor

en: X Input Method
hr: X način unosa (XIM)

en: X Tilt
hr: X pomak

en: XPM file has image height <= 0
hr: XPM datoteka ima sliku visine <= 0

en: XPM file has image width <= 0
hr: XPM datoteka ima sliku širine <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
hr: XPM datoteka ima neispravan broj boja

en: XPM has invalid number of chars per pixel
hr: XPM ima neispravan broj znakova po točki

en: Y Tilt
hr: Y pomak

en: Yesterday
hr: Jučer

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
hr: Možete upisati boju na HTML način kao heksadecimalnu vrijednost ili jednostavno englesko ime boje kao što je 'orange'.

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
hr: Vjerojatno ste koristili nedozvoljene simbole u imenu datoteke.

en: ZWJ Zero width _joiner
hr: ZWJ _spojnica bez širine

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
hr: ZWNJ _nespojnica bez širine

en: ZWS _Zero width space
hr: ZWS _razmak bez širine

en: Zoom _In
hr: U_većaj

en: Zoom _Out
hr: U_manji

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: _Ascending
hr: _Rastuće

en: _Axes
hr: _Osi

en: _Blue:
hr: _Plavo:

en: _Bold
hr: _Masno

en: _Browse for other folders
hr: _Pregledaj druge mape

en: _CD-Rom
hr: _CD-rom uređaj

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Clear
hr: _Očisti

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Color
hr: _Boja

en: _Convert
hr: _Pretvori

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Descending
hr: _Silazno

en: _Device:
hr: _Uređaj:

en: _Execute
hr: _Izvrši

en: _Family:
hr: _Obitelj:

en: _Files
hr: _Datoteke

en: _Find
hr: _Nađi

en: _Floppy
hr: _Disketa

en: _Folder name:
hr: _Ime mape:

en: _Font
hr: _Pismo

en: _Gamma value
hr: _Gama vrijednost

en: _Green:
hr: Zelena:

en: _Harddisk
hr: _Tvrdi disk

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Home
hr: _Početna stranica

en: _Hue:
hr: _Nijansa:

en: _Index
hr: _Indeks

en: _Insert Unicode Control Character
hr: _Ubaciti Unicode kontrolni znak

en: _Italic
hr: _Ukošeno

en: _Jump to
hr: _Skoči na

en: _Keys
hr: _Tipke

en: _Location:
hr: _Mjesto:

en: _Mode:
hr: _Način:

en: _Name:
hr: _Ime:

en: _Network
hr: _Mreža

en: _New
hr: _Novi

en: _New Folder
hr: _Nova mapa

en: _No
hr: _Ne

en: _Normal Size
hr: _Normalna Veličina

en: _OK
hr: _U redu

en: _Opacity:
hr: _Prozirnost:

en: _Open
hr: _Otvori

en: _Palette
hr: _Paleta

en: _Paste
hr: _Zalijepi

en: _Preferences
hr: _Podešenja

en: _Preview:
hr: _Pregled:

en: _Print
hr: _Ispis

en: _Properties
hr: _Svojstva

en: _Quit
hr: _Završi

en: _Red:
hr: _Crvena:

en: _Redo
hr: _Ponovi

en: _Refresh
hr: _Osvježi

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Rename
hr: _Promijeni ime

en: _Rename File
hr: _Promijeni ime datoteke

en: _Revert
hr: _Vrati

en: _Saturation:
hr: _Zasićenje:

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Save color here
hr: Ovdje _spremi boju

en: _Selection:
hr: _Odabir:

en: _Spell Check
hr: _Provjera pravopisa

en: _Stop
hr: _Zaustavi

en: _Strikethrough
hr: _Precrtano

en: _Style:
hr: _Stil:

en: _Undelete
hr: _Vrati obrisano

en: _Underline
hr: _Podvučeno

en: _Undo
hr: _Vrati

en: _Value:
hr: _Vrijednost:

en: _Yes
hr: _Da

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
hr: abcčćdđdžef ABCČĆDĐDŽEF

en: clear
hr: očisti

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
hr[0]: nisam uspio premjestiti međuspremnik slike od %u bajt
hr[1]: nisam uspio premjestiti međuspremnik slike od %u bajta
hr[2]: nisam uspio premjestiti međuspremnik slike od %u bajtova

en: none
hr: ništa

en: unsupported RAS image variation
hr: nije podržana vrsta RAS slike
