gtk+ - en to lv translation catalogue (275 entries)

en: "Deepness" of the color.
lv: Krāsas "dziļums".

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: --- No Tip ---
lv: --- Nav Knifa ---

en: Amharic (EZ+)
lv: Amharu (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
lv: Krāsas zilās gaismas apjoms.

en: Amount of green light in the color.
lv: Krāsas zaļās gaismas apjoms.

en: Amount of red light in the color.
lv: Krāsas sarkanās gaismas apjoms.

en: BMP image has bogus header data
lv: BMP attēlam ir kļūdaini galvenes dati

en: BMP image has unsupported header size
lv: BMP attēlam ir neatbalstāmi liels galvenes izmērs

en: Bad code encountered
lv: Parādījās slikts kods

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
lv: Bitu skaits uz kanālu PNG attēlam ir nepareizs.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
lv: Biti uz katru kanālu transformētajā PNG nav 8.

en: Brightness of the color.
lv: Krāsas gaišums.

en: C_reate
lv: Iz_veidot

en: Circular table entry in GIF file
lv: Cirkulārs tabulas ievads GIF failā

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
lv: Klikšķini uz pipetes, tad klikšķini uz krāsas jebkur jūsu ekrānā, lai izvēlētos šo krāsu.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
lv: Klikšķiniet šo paletes ierakstu, lai padarītu šo par pašreizējo krāsu. Lai izmainītu šo ierakstu, velciet krāsu šeit vai ar labo klikšķi uz tās izvēlieties "Saglabāt krāsu šeit."

en: Color _Name:
lv: Krāsas _Nosaukums:

en: Compressed icons are not supported
lv: Kompresētas ikonas nav atbalstītas

en: Could not get image height (bad TIFF file)
lv: Nevaru dabūt attēla augstumu (slikts TIFF fails)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
lv: Nevaru dabūt attēla platumu (slikts TIFF fails)

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
lv: Nevarēju piešķirt atmiņu, lai ielādētu JPEG failu

en: Couldn't convert filename
lv: Nevarēju pārveidot faila nosaukumu

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
lv: Nespēju atpazīt attēla faila formātu failam '%s'

en: Couldn't save the rest
lv: Nevarēju pārējo saglabāt

en: Cu_t
lv: Iz_griezt

en: Cyrillic (Transliterated)
lv: Kirilica (Transliterēts)

en: De_lete File
lv: Dzēs_t Failu

en: Delete File
lv: Dzēst Failu

en: Dimensions of TIFF image too large
lv: TIFF attēla dimensijas ir par lielu

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Error
lv: Kļūda

en: Error creating folder "%s": %s
lv: Kļūda veidojot mapi "%s": %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
lv: Kļūda veidojot mapi "%s" : %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
lv: Kļūda dzēšot failu "%s": %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
lv: Kļūda dzēšot failu "%s": %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
lv: Kļūda interpretējot JPEG attēla failu (%s)

en: Error loading icon: %s
lv: Kļūda ielādējot ikonu: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
lv: Kļūda pārsaucot failu "%s" uz "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
lv: Kļūda pārsaucot failu "%s": %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
lv: Kļūda pārsaucot failu "%s": %s
    %s

en: Excess data in file
lv: Failā lieki dati

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
lv: Nevaru aizvērt '%s' kāmēr rakstām attēlu, visi dati var būt nesaglabāti: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
lv: Nevarēju nolasīt RGB datus no TIFF faila

en: Failed to load TIFF image
lv: Nevarēju ielādēt TIFF attēlu

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
lv: Nevarēju ielādēt animāciju '%s': iemesls nezināms, iespējams bojāts animācijas fails

en: Failed to load image '%s': %s
lv: Nespēju ielādēt attēlu '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
lv: Nevarēju ielādēt attēlu '%s': iemesls nezināms, iespējams, sabojāts attēla fails

en: Failed to open '%s' for writing: %s
lv: Nevarēja atvērt '%s' rakstīšanai: %s

en: Failed to open TIFF image
lv: Nevarēju atvērt TIFF attēlu

en: Failed to open file '%s': %s
lv: Neizdevās atvērt failu '%s': %s

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
lv: Nevarēu ierakstīt pagaidu failu, ielādējot XBM attēlu

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
lv: Nespēju ierakstīt pagaidu failu ielādējot XPM attēlu

en: Failure reading GIF: %s
lv: Kļūda nolasot GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
lv: Fatāla kļūda PNG attēla failā: %s

en: Fatal error reading PNG image file
lv: Kļūda nolasot PNG attēlu failu

en: Fatal error reading PNG image file: %s
lv: Kļūda nolasot PNG attēlu failu: %s

en: File does not appear to be a GIF file
lv: Fails neizskatās, ka būtu GIF fails

en: Files
lv: Faili

en: Find and _Replace
lv: Atrast un _Aizvietot

en: Fol_ders
lv: Ma_pes

en: Folder unreadable: %s
lv: Mape neaizsniedzama: %s

en: Folders
lv: Mapes

en: Font
lv: Fonts

en: Font Selection
lv: Fonta Izvēle

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
lv: GIF failam trūkst daži dati (iespējams, tas ir ticis aprauts?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
lv: GIF attēlam nav globālas krāsukartes, un kadram tā iekšpusē nav lokālas krāsukartes.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
lv: GIF fails ir bojāts (nepareiza LZW kompresija)

en: GIF image was truncated or incomplete.
lv: GIF attēls ir ticis aprauts vai ir nepilnīgs.

en: Icon has zero height
lv: Ikonai ir nulle augstums

en: Icon has zero width
lv: Ikonai ir nulle platums

en: Image file '%s' contains no data
lv: Attēla fails '%s' nesatur datus

en: Image format unknown
lv: Attēla formāts nezināms

en: Image has zero height
lv: Attēlam ir nulle augstums

en: Image has zero width
lv: Attēlam ir nulle platums

en: Image header corrupt
lv: Attēla galvene bojāta

en: Image pixel data corrupt
lv: Attēla pikseļu dati bojāti

en: Image type '%s' is not supported
lv: Attēlu tips '%s' nav atbalstīts

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
lv: Attēla ielādes modulis %s neeksportē pareizo saskarni; iespējams, tā ir no citas GTK versijas?

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
lv: Pakāpeniskā ielāde attēlu tipam '%s' nav atbalstīta

en: Information
lv: Informācija

en: Input
lv: Ievade

en: Input _Methods
lv: Ievades _Metodes

en: Insufficient memory to load PNG file
lv: Nepietiekoša atmiņa PNG faila ielādei

en: Insufficient memory to load PNM context struct
lv: Nepietiekama atmiņa, lai ielādētu PNM konteksta struktūru

en: Insufficient memory to load PNM file
lv: Nepietiekama atmiņa PNM faila ielādei

en: Insufficient memory to load XBM image file
lv: Nepietiekama amiņa XBM attēla faila ielādei

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
lv: Pietrūkst atmiņas, lai ielādētu attēlu, pamēģini iziet no dažām aplikācijām, lai atbrīvotu atmiņu

en: Insufficient memory to open TIFF file
lv: Nepietiekama atmiņa TIFF faila ielādei

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
lv: Nepietiekoša atmiņa lai uzturētu %ld x %ld attēlu; pamēģini iziet no dažām aplikācijām, lai samazinātu atmiņas noslogotību

en: Internal error in the GIF loader (%s)
lv: Iekšēja kļūda GIF ielādētājā (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to begin loading an image, but didn't give a reason for the failure
lv: Iekšēja kļūda: Attēlu ielādētāja modulis '%s' nespēja sākt ielādēt attēlu, bet nedeva informāciju, kāpēc.

en: Invalid XBM file
lv: Nepareizs XBM fails

en: Invalid header in animation
lv: Nepareiza galvene animācijā

en: Invalid header in icon
lv: Nepareiza galvene ikonai

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
lv: Tas, iespējams, satur simbolus, kas nav atļauti failu nosaukumos.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
lv: JPEG kvalitātei jābūt apzīmētai ar vērtību no 0 līdz 100: vērtība '%d' nav atļauta.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
lv: JPEG kvalitātei jābūt apzīmētai ar vērtību no 0 līdz 100: vērtība '%s' nevar tikt parsēta.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
lv: PNG text gabaliņu atslēgām jābūt ASCII rakstzīmēm.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
lv: PNG text gabaliņu atslēgām jābūt vismaz 1 un ne vairāk par 79 rakstzīmēm.

en: LRE Left-to-right _embedding
lv: KLI No-kreisās-uz-labo ieda_rināšana

en: LRM _Left-to-right mark
lv: KLA No-_kreisās-uz-labo atzīme

en: LRO Left-to-right _override
lv: KLN No-kreisās-uz-labo _neievērošana

en: Malformed chunk in animation
lv: Izkropļots ikonas galaliņš animācijā

en: Maximum color value in PNM file is 0
lv: Maksimālā krāsu vērtība PNM failā ir 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
lv: Maksimālā krāsu vērtība PNM failā ir pa lielu

en: Name too long
lv: Nosaukums par garu

en: New Folder
lv: Jauna Mape

en: No XPM header found
lv: Nevaru atrast XPM galveni

en: Not enough memory to load GIF file
lv: Nav pietiekoši atmiņas, lai ielādētu GIF failu

en: Not enough memory to load ICO file
lv: Nepietiekami atmiņas, lai ielādētu ICO failu

en: Not enough memory to load RAS image
lv: Nepietiekama atmiņa RAS attēla ielādei

en: Not enough memory to load animation
lv: Nav pietiekami daudz atmiņas, lai ielādētu animāciju

en: Not enough memory to load bitmap image
lv: Nav pietiekami atmiņas, lai ielādētu bitkartes attēlu

en: Not enough memory to load icon
lv: Nav pietiekami atmiņas, lai ielādētu ikonu

en: Not enough memory to load image
lv: Nepietiekama atmiņa attēla ielādei

en: PDF _Pop directional formatting
lv: PDF _Pop virziena formatēšana

en: PNM file has an image height of 0
lv: PNM faila attēla augstums ir 0

en: PNM file has an image width of 0
lv: PNM faila attēla platums ir 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
lv: PNM failam ir nepareizs pirmais bits

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
lv: PNM fails ir neatpazītā PNM apakšformātā

en: PNM image format is invalid
lv: PNM attēla formāts ir nepareizs

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
lv: PNM attēla ielādētājs neatbalsta šo PNM apakšformātu

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
lv: PNM ielādētājam vajadzēja atrast skaitli, bet neatrada

en: Page %u
lv: Lapa %u

en: Pixmap path element: "%s" must be absolute, %s, line %d
lv: Pikseļkartes ceļa elements: "%s" jābūt absolūtam, %s, līnija %d

en: Position on the color wheel.
lv: Pozīcija uz krāsu joslas.

en: Premature end-of-file encountered
lv: Sastapu pirmslaicīgas faila beigas (end-of-file)

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Print Pre_view
lv: Drukas Pirms_apskate

en: Question
lv: Jautājums

en: RAS image has bogus header data
lv: RAS attēlam ir kļūdaini galvenes dati

en: RAS image has unknown type
lv: RAS attēls ir nezināma tipa

en: RLE Right-to-left e_mbedding
lv: LKI No-labās-uz-kreiso ie_darināšana

en: RLM _Right-to-left mark
lv: LKA No-_labās-uz-kreiso atzīme

en: RLO Right-to-left o_verride
lv: LKN No-labās-uz-kreiso neie_vērošana

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
lv: Jēlie PNM formāti pieprasa tieši vienu tukšumu pirms nolases datiem

en: Raw PNM image type is invalid
lv: Jēlā PNM attēla tips ir nepareizs

en: Rename File
lv: Pārsaukt Failu

en: Rename file "%s" to:
lv: Pārsaukt failu "%s" par:

en: Save _As
lv: Saglabāt _Kā

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Select All
lv: Izvēlēties Visu

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
lv: Izvēlies vēlamo krāsu no ārējā apļa. Izvēlies tās krāsas tumšumu vai gaišumu, lietojot iekšējo trīsstūri.

en: Si_ze:
lv: I_zmērs:

en: Size
lv: Izmērs

en: Stack overflow
lv: Steka pārpilde

en: TGA image has invalid dimensions
lv: TGA attēlam ir nepareizas dimensijas

en: TGA image type not supported
lv: TGA attēlu tips nav atbalstīts

en: TIFFClose operation failed
lv: TIFFClose operācija neizdevās

en: Thai (Broken)
lv: Taizemiešu (Salauzts)

en: The ANI image format
lv: ANI attēla formāts

en: The BMP image format
lv: BMP attēla formāts

en: The GIF image format
lv: GIF attēla formāts

en: The ICO image format
lv: ICO attēla formāts

en: The JPEG image format
lv: JPEG  attēla formāts

en: The PNG image format
lv: PNG attēla formāts

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
lv: PNM/PBM/PGM/PPM  attēla formāta ģimene

en: The Sun raster image format
lv: Sun raster attēla formāts

en: The TIFF image format
lv: TIFF attēla formāts

en: The Targa image format
lv: Targa attēla formāts

en: The WBMP image format
lv: WBMP attēla formāts

en: The XBM image format
lv: XBM attēla formāts

en: The XPM image format
lv: XPM attēla formāts

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
lv: Jūsu izvēlētā krāsa. Jūs varat vilkt šo krāsu uz paletes ierakstu, lai saglabātu lietošanai nākotnē.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
lv: Fails "%s" atrodas uz citas mašīnas (saukta %s) un varētu būt nepieejams šai programmai.
    Vai jūs esat pārliecināts, ka vēlaties izvēlēties to?

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
lv: Faila nosaukums "%s" satur simbolus, kas nav atļauti failu nosaukumos

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
lv: Faila nosaukums "%s" satur simbolus, kas nav atļauti failu nosaukumos

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
lv: Mapes nosaukums "%s" satur simbolus, kas nav atļauti failu nosaukumos

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
lv: Iepriekš izvēlētā krāsa salīdzināšanai ar krāsu, kuru izvēlaties pašlaik. Jūs varat vikt šo krāsu uz paltes ierakstu vai izvēlēties šo krāsu kā pašreizējo, velkot to pie citām krāsām blakus.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
lv: Šis gdk-pixbuf būvējums nesatur atbalstu lai saglabātu attēla formātu: %s

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
lv: Tigrigna-Eritrejiešu (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
lv: Tigrigna-Etiopiešu (EZ+)

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
lv: Transformētajam PNG ir neatbalstīts kanālu skaits, jābūt 3 vai 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
lv: Pārveidotais PNG ir ar nulle platumu vai augstumu.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
lv: Transformētais PNG nav RGB vai RGBA.

en: Unable to find include file: "%s"
lv: Nevaru atrast iekļaujamo failu: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
lv: Nespēju ielādēt attēla ielādēšanas moduli: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
lv: Nespēju atrast attēla failu pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
lv: Nevarēju atrast tēmu dzinēju module_path: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
lv: Negaidīts krāsukaršu ierakstu bitu dziļums

en: Unexpected end of PNM image data
lv: Negaidītas PNM attēla datu beigas

en: Unexpected icon chunk in animation
lv: Negaidīts ikonas galaliņš animācijā

en: Unrecognized image file format
lv: Neatpazīts attēla faila formāts

en: Unsupported JPEG color space (%s)
lv: Neatbalstīta JPEG krāsu telpa (%s)

en: Unsupported animation type
lv: Neatbalstīts animācijas tips

en: Unsupported icon type
lv: Neatbalstīts ikonu tips

en: Version %s of the GIF file format is not supported
lv: GIF faila formāta versija %s nav atbalstīta

en: Vietnamese (VIQR)
lv: Vjetnamiešu (VIQR)

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Wheel
lv: Ritentiņš

en: Width or height of TIFF image is zero
lv: Platums vai augstums TIFF attēlam ir nulle

en: Window
lv: Logs

en: X Input Method
lv: X Ievades Metode

en: X Tilt
lv: X Pacēlums

en: XPM file has image height <= 0
lv: XPM failam ir attēla augstums <= 0

en: XPM file has image width <= 0
lv: XPM failam ir attēla platums <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
lv: XPM failam ir nepareizs krāsu skaits

en: XPM has invalid number of chars per pixel
lv: XPM ir nepareizs skaits rakstzīmju uz katru pikseli

en: Y Tilt
lv: Y Pacēlums

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
lv: Jūs varat ievadīt HTML-stila heksadecimālu krāsas vērtību vai viekārši krāsas nosaukumu, piem., 'red' šajā ierakstā.

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
lv: Jūs, iespējams, izmantojāt neatļautus simbolus failu nosaukumos.

en: ZWJ Zero width _joiner
lv: NPS Nulles paltuma _savienotājs

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
lv: NPNS Nulles paltuma nesa_vienotājs

en: ZWS _Zero width space
lv: NPA N_ulles platuma atstarpe

en: Zoom _In
lv: _Palielināt

en: Zoom _Out
lv: _Samazināt

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Apply
lv: _Pielietot

en: _Ascending
lv: _Pieaugoši

en: _Axes
lv: _Aksis

en: _Blue:
lv: _Zilā:

en: _Bold
lv: _Treknināts

en: _Cancel
lv: _Atsaukt

en: _Clear
lv: _Attīrīt

en: _Close
lv: Aiz_vērt

en: _Color
lv: _Krāsa

en: _Convert
lv: _Pārveidot

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Descending
lv: _Dilstoši

en: _Device:
lv: _Iekārta:

en: _Execute
lv: Izpi_ldīt

en: _Family:
lv: _Saime:

en: _Files
lv: _Faili

en: _Find
lv: At_rast

en: _Floppy
lv: _Diskete

en: _Folder name:
lv: _Mapes nosaukums:

en: _Font
lv: _Fonts

en: _Gamma value
lv: _Gamma vērtība

en: _Green:
lv: Z_aļā:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Home
lv: _Mājas

en: _Hue:
lv: _Nokrāsa:

en: _Index
lv: _Indekss

en: _Italic
lv: _Slīpraksts

en: _Jump to
lv: Pārle_kt uz

en: _Keys
lv: _Taustiņi

en: _Mode:
lv: _Režīms:

en: _New
lv: _Jauns

en: _New Folder
lv: _Jauna Mape

en: _No
lv: _Nē

en: _OK
lv: _Labi

en: _Opacity:
lv: _Necaurredzamība:

en: _Open
lv: At_vērt

en: _Palette
lv: _Palete

en: _Paste
lv: _Ievietot

en: _Preview:
lv: _Pirmsapskate:

en: _Print
lv: _Drukāt

en: _Properties
lv: _Rekvizīti

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Red:
lv: _Sarkanā:

en: _Redo
lv: _Pāratsaukt

en: _Refresh
lv: _Atjaunināt

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Rename
lv: _Pārsaukt

en: _Rename File
lv: _Pārsaukt Failu

en: _Revert
lv: _Atgriezt

en: _Saturation:
lv: P_iesātināšana:

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Save color here
lv: _Saglabāt krāsu šeit

en: _Selection:
lv: _Izvēle:

en: _Spell Check
lv: _Pareizrakstības Pārbaude

en: _Strikethrough
lv: _Caursvītrot

en: _Style:
lv: _Stils:

en: _Undelete
lv: _Atjaunot

en: _Underline
lv: _Pasvītrot

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Value:
lv: _Vērtība:

en: _Yes
lv: _Jā

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
lv: aābcčdeēfgģhiījkķ AĀBCČDEĒFGĢHIĪJKĶ

en: clear
lv: tīrs

en: none
lv: nekas

en: unsupported RAS image variation
lv: Neatbalstīta RAS attēla variācija
