gnome-print 0.8 - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Print out debugging information
et: Trüki debuging informatsiooni

en: Font Selection
et: Shrifti valik

en: status loading %s = %d
et: %s lugemise tulemus = %d

en: Select printer
et: Valige printer

note: * Create the profile information display
en: State:
et: Seisund:

en: Type:
et: Tüüp:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Select Printer
et: Valige printer

en: Printer is active
et: Printer on aktiivne

en: Printer is ready to print
et: Printer on valmis trükkima

en: Printer is off-line
et: Printer on liinilt maas

en: Can not communicate with printer
et: Ei õnnestu printeriga ühendust saada

en: Unknown status
et: Tundmatu seisund
