gnome-print - en to gl translation catalogue (82 entries)

en: Print out debugging information
gl: Amosar a información de depuración

en: PATH
gl: CAMIÑO

note: Family frame
en: Font family
gl: Familia de fontes

note: Style frame
en: Style
gl: Estilo

en: Font size:
gl: Tamaño da fonte:

en: Font Selection
gl: Selección da fonte

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog.
gl: O rápido raposo marrón brinca sobre o can preguiceiro.

note: Encode empty font
en: Couldn't generate pfa for face %s
gl: Non foi posible xerar o pfa para a face %s

en: status loading %s = %d
gl: cargando %s = %d

en: Copies
gl: Copias

en: N_umber of copies:
gl: _Número de copias:

en: _Collate
gl: _Agrupar

en: Print Range
gl: Intervalo de impresión

en: Print
gl: Imprimir

en: Preview
gl: Previsualización

en: _All
gl: _Todo

en: _Selection
gl: _Selección

en: from:
gl: de:

en: to:
gl: a:

en: f_rom:
gl: _de:

en: _to:
gl: _a:

en: '%s' is about to be overwritten.
    
    Do you want to continue?
gl: '%s' vai ser sobrescrito.
    
    ¿Desexa continuar?

en: Select output file
gl: Seleccionar o ficheiro de saída

en: Page:
gl: Páxina:

en: _First page
gl: _Primeira páxina

en: Shows the first page
gl: Amosa a primeira páxina

en: _Previous page
gl: Páxina _anterior

en: Shows the previous page
gl: Amosa a páxina anterior

en: _Next page
gl: Páxina _seguinte

en: Shows the next page
gl: Amosa a páxina seguinte

en: _Last page
gl: _Derradeira páxina

en: Shows the last page
gl: Amosa a derradeira páxina

en: Zoom _in
gl: A_chegar

en: Zooms in
gl: Fai unha ampliación

en: Zoom _out
gl: A_fastar

en: Zooms out
gl: Fai unha reducción

en: _View
gl: _Ver

en: Prints the current file
gl: Imprime o ficheiro actual

en: First
gl: Primeira

en: Back
gl: Atrás

en: Next
gl: Seguinte

en: Last
gl: Derradeira

en: Zoom in
gl: Achegar

en: Zooms the page in
gl: Achega a páxina

en: Zoom out
gl: Afastar

en: Zooms the page out
gl: Afasta a páxina

en: Fit
gl: Encaixar

en: Zooms to fit the whole page
gl: Achegar/Afastar para encaixar a páxina completa

en: Fit Wide
gl: Encaixar o ancho

en: Zooms to fit the width of the page
gl: Achegar/Afastar para encaixar co ancho da páxina

en: Fit Tall
gl: Encaixar o alto

en: Zooms to fit the height of the page
gl: Achegar/Afastar para encaixar co alto da páxina

en: gnome-print-admin was not found.
    
    Please install gnome-print-admin to configure this printer
gl: Non se atopou gnome-print-admin.
    
    Instale gnome-print-admin para configurar esta impresora

en: Print to file
gl: Imprimir a un ficheiro

en: Properties
gl: Propiedades

en: Select printer
gl: Seleccionar impresora

note: * Create the profile information display
en: State:
gl: Estado:

en: Type:
gl: Tipo:

en: Location:
gl: Localización:

en: Comment:
gl: Comentario:

en: _Name:
gl: _Nome:

en: _Printer
gl: Im_presora

en: _File
gl: _Ficheiro

en: Select Printer
gl: Seleccionar impresora

en: Generic Postscript
gl: Xenérico Postscript

en: Printer is active
gl: A impresora está activa

en: Printer is ready to print
gl: A impresora está preparada para imprimir

en: Printer is off-line
gl: A impresora está desconectada

en: Can not communicate with printer
gl: Non é posible comunicar coa impresora

en: Unknown status
gl: Estado descoñecido

en: Generic Postscript (Hardcoded)
gl: Xenérico Postscript (Hardcoded)

en: GENERIC-POSTSCRIPT-HARDCODED
gl: XENÉRICO-POSTSCRIPT-HARDCODED

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Options
gl: Opcións

en: Default Settings
gl: Opcións por defecto

en: extracts the first font from output.pdf and places it in font.dump.
gl: extrae a primeira fonte de output.pdf e colócaa en font.dump.

en: extracts the font header from font.dump
gl: extrae a cabeceira da fonte de font.dump

en: extracts the font body
gl: extrae o corpo da fonte

en: decrypts the font body
gl: descifra o corpo da fonte

en: Gnome-print test page, rotated
gl: Páxina de proba de gnome-print, xirada

en: Gnome-print test page, slanted
gl: Páxina de proba de gnome-print, inclinada

en: Gnome-print test page, slanted. Small
gl: Páxina de proba de gnome-print, inclinada. Pequena
