gnome-print 0.20 - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Print out debugging information
hr: Ispiši debugging informacije

en: Font Selection
hr: Izbor pisma

en: status loading %s = %d
hr: učitavam status %s = %d

en: Copies
hr: Br. kopija

en: N_umber of copies:
hr: _Broj kopija:

en: _Collate
hr: Po_vezivanje

en: Print Range
hr: Raspon ispisa

en: Print
hr: Ispis

en: Preview
hr: Pregled

en: _All
hr: _Sve

en: _Selection
hr: _Označeno

en: from:
hr: od:

en: to:
hr: do:

en: f_rom:
hr: _od:

en: _to:
hr: _do:

en: Page:
hr: Stranica:

en: _First page
hr: _Prva stranica

en: Shows the first page
hr: Prikazuje prvu stranicu

en: _Previous page
hr: _Prethodnu stranicu

en: Shows the previous page
hr: Prikazuje prethodnu stranicu

en: _Next page
hr: _Slijedeća stranica

en: Shows the next page
hr: Prikazuje slijedeću stranicu

en: _Last page
hr: _Zadnja stranica

en: Shows the last page
hr: Prikazuje zadnju stranicu

en: Zoom _in
hr: U_većaj

en: Zooms in
hr: Uvećava

en: Zoom _out
hr: U_manji

en: Zooms out
hr: Umanjuje

en: _View
hr: _Pogled

en: Prints the current file
hr: Ispisuje trenutnu datoteku

en: First
hr: Prva

en: Next
hr: Slijedeća

en: Last
hr: Zadnja

en: Zoom in
hr: Uvećaj

en: Zooms the page in
hr: Uvećava stranicu

en: Zoom out
hr: Umanji

en: Zooms the page out
hr: Umanjuje stranicu

en: Fit
hr: Stisni da stane

en: Fit Wide
hr: Stisni da stane po širini

en: Fit Tall
hr: Stisni da stane po duljini

en: Select printer
hr: Izaberi pisač

note: * Create the profile information display
en: State:
hr: Stanje:

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Comment:
hr: Komentar:

en: _Name:
hr: _Ime:

en: _Printer
hr: Pi_sač

en: _File
hr: _Datoteka

en: Select Printer
hr: Izaberite pisač

en: Printer is active
hr: Pisač je uključen

en: Printer is ready to print
hr: Pisač je spreman za ispis

en: Printer is off-line
hr: Pisač je isključen

en: Can not communicate with printer
hr: Ne mogu komunicirati sa pisačem

en: Unknown status
hr: Nepoznato stanje
