gnome-print 0.24 - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Print out debugging information
lt: Spausdinti derinimo informaciją

en: PATH
lt: KELIAS

note: Family frame
en: Font family
lt: Šriftų šeima

note: Style frame
en: Style
lt: Stilius

en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

en: Font Selection
lt: Šrifto pasirinkimas

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog.
lt: Greita ruda laputė šoka per tingų šunį.

en: status loading %s = %d
lt: būsenos įkėlimas %s = %d

en: Copies
lt: Kopijos

en: N_umber of copies:
lt: Kopijų _skaičius:

en: _Collate
lt: _Rūšiuoti

en: Print Range
lt: Spausdinimo ribos

en: Print
lt: Spausdinti

en: Preview
lt: Peržiūra

en: _All
lt: _Visus

en: _Selection
lt: _Pasirinkimas

en: from:
lt: nuo:

en: to:
lt: iki:

en: f_rom:
lt: _nuo:

en: _to:
lt: _iki:

en: Page:
lt: Puslapis:

en: _First page
lt: P_irmas puslapis

en: Shows the first page
lt: Parodo pirmą puslapį

en: _Previous page
lt: _Praeitas puslapis

en: Shows the previous page
lt: Parodo ankstesnį puslapį

en: _Next page
lt: _Kitas puslapis

en: Shows the next page
lt: Parodo tolesnį puslapį

en: _Last page
lt: P_askutinis puslapis

en: Shows the last page
lt: Parodo paskutinį puslapį

en: Zoom _in
lt: Pri_traukti

en: Zooms in
lt: Pritraukia vaizdą

en: Zoom _out
lt: A_titraukti

en: Zooms out
lt: Atitraukia vaizdą

en: _View
lt: _Žiūrėti

en: Prints the current file
lt: Atspausdina esamą bylą

en: First
lt: Pradžia

en: Back
lt: Atgal

en: Next
lt: Pirmyn

en: Last
lt: Galas

en: Zoom in
lt: Pritraukti

en: Zooms the page in
lt: Pritraukia puslapį artyn

en: Zoom out
lt: Atitraukti

en: Zooms the page out
lt: Atitraukia puslapį tolyn

en: Fit
lt: Tilpti

en: Zooms to fit the whole page
lt: Sutalpina į langą visą puslapį

en: Fit Wide
lt: Platyn

en: Zooms to fit the width of the page
lt: Sutalpina puslapį, kad būtų matomas visas jo plotis

en: Fit Tall
lt: Ilgyn

en: Zooms to fit the height of the page
lt: Sutalpina puslapį, kad būtų matomas jo visas ilgis

en: Select printer
lt: Pasirink spausdintuvą

note: * Create the profile information display
en: State:
lt: Būsena:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Printer
lt: _Spausdintuvas

en: _File
lt: _Byla

en: Select Printer
lt: Pasirink spausdintuvą

en: Printer is active
lt: Spausdintuvas aktyvus

en: Printer is ready to print
lt: Spausdintuvas pasiruošęs spausdinti

en: Printer is off-line
lt: Spausdintuvas išjungtas

en: Can not communicate with printer
lt: Negaliu susisiekti su spausdintuvu

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: extracts the first font from output.pdf and places it in font.dump.
lt: ištraukia pirmą šriftą iš output.pdf ir padeda jį į font.dump.

en: extracts the font header from font.dump
lt: ištraukia šrifto antraštę iš font.dump.

en: extracts the font body
lt: ištraukia šrifto kūną

en: decrypts the font body
lt: iššifruoja šrifto kūną

en: Gnome-print test page, rotated
lt: Gnome-print testinis lapas, pasuktas

en: Gnome-print test page, slanted
lt: Gnome-print testinis lapas, pasviręs

en: Gnome-print test page, slanted. Small
lt: gnome-print testinis lapas, pasviręs. Mažas
