gnome-print - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Print out debugging information
lv: Izrukāt atkļūdošanas informāciju

en: PATH
lv: CEĻŠ

note: Family frame
en: Font family
lv: Fontu ģimene

note: Style frame
en: Style
lv: Stils

en: Font size:
lv: Fonta izmērs:

en: Font Selection
lv: Fonta Izvēle

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog.
lv: Liela brūna lapsa lec pāri slinkajam sunim.

en: status loading %s = %d
lv: statuss lādējas %s = %d

en: Copies
lv: Kopijas

en: N_umber of copies:
lv: K_opiju skaits:

en: _Collate
lv: _Salikt pēc lappusēm

en: Print Range
lv: Drukāšanas Diapazons

en: Print
lv: Drukāt

en: Preview
lv: Apskate

en: _All
lv: _Visu

en: _Selection
lv: _Izvēlēto

en: from:
lv: no:

en: to:
lv: līdz:

en: f_rom:
lv: _no:

en: _to:
lv: līd_z:

en: '%s' is about to be overwritten.
    
    Do you want to continue?
lv: '%s' tiks pārrakstīts.
    
    Vēlies turpināt?

en: Select output file
lv: Izvēlies izvades datni

en: Page:
lv: Lappa:

en: _First page
lv: _Pirmā lappa:

en: Shows the first page
lv: Parāda pirmo lappu

en: _Previous page
lv: _Iepriekšējā lappa

en: Shows the previous page
lv: Parāda iepriekšējo lappu

en: _Next page
lv: _Nākamā lappa

en: Shows the next page
lv: Parāda nākamo lappu

en: _Last page
lv: Pē_dējā lappa

en: Shows the last page
lv: Parāda pēdējo lappu

en: Zoom _in
lv: _Palielināt

en: Zooms in
lv: Palielina

en: Zoom _out
lv: _Samazināt

en: Zooms out
lv: Samazina

en: _View
lv: _Skatīt

en: Prints the current file
lv: Drukā pašreizējo datni

en: First
lv: Pirmais

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Next
lv: Nākošais

en: Last
lv: Pēdējais

en: Zoom in
lv: Palielināt

en: Zooms the page in
lv: Palielina lappu

en: Zoom out
lv: Samazināt

en: Zooms the page out
lv: Samazina lappu

en: Fit
lv: Pielāgot

en: Zooms to fit the whole page
lv: Izmaina, lai iederētos visā lappā

en: Fit Wide
lv: Pielāgot Platumā

en: Zooms to fit the width of the page
lv: Izmaina, lai iederētos lappas platumā

en: Fit Tall
lv: Pielāgot Augstumā

en: Zooms to fit the height of the page
lv: Izmaina, lai iederētos lappas augstumā

en: gnome-print-admin was not found.
    
    Please install gnome-print-admin to configure this printer
lv: netika atrasts gnome-print-admin.
    
    Lūdzu, uzstādi gnome-print-admin, lai konfigurētu šo printeri

en: Print to file
lv: Drukāt uz datni

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Select printer
lv: Izvēlies printeri

note: * Create the profile information display
en: State:
lv: Stāvoklis

en: Type:
lv: Tips:

en: Location:
lv: Vieta:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Printer
lv: _Printeris

en: _File
lv: _Datne

en: Select Printer
lv: Izvēlies Printeri

en: Generic Postscript
lv: Standarta Postscript

en: Printer is active
lv: Printeris ir aktīvs

en: Printer is ready to print
lv: Printeris ir gatavs drukāt

en: Printer is off-line
lv: Printeris ir nepieslēgts

en: Can not communicate with printer
lv: Nevar sakontaktēties ar printeri

en: Unknown status
lv: Nezināms statuss

en: Generic Postscript (Hardcoded)
lv: Standarta Postscript (Hardcoded)

en: GENERIC-POSTSCRIPT-HARDCODED
lv: STANDARTA-POSTSCRIPT-HARDCODED

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Options
lv: Opcijas

en: Default Settings
lv: Noklusētie Uzstādījumi

en: extracts the first font from output.pdf and places it in font.dump.
lv: izdabū pirmo fontu no output.pdf un novieto to iekš font.dump.

en: extracts the font header from font.dump
lv: izdabū fonta galveni no font.dump

en: extracts the font body
lv: izdabū fonta galveno daļu

en: decrypts the font body
lv: atšifrē fonta galveno daļu

en: Gnome-print test page, rotated
lv: Gnome-print testa lappa, sagriezta

en: Gnome-print test page, slanted
lv: Gnome-print testa lappa, ieslīpi

en: Gnome-print test page, slanted. Small
lv: Gnome-print testa lappa, ieslīpi. Mazs
