gnome-print 0.18 - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: Print out debugging information
nl: Print debugging informatie uit

en: PATH
nl: PAD

en: Font Selection
nl: Lettertype Selectie

en: status loading %s = %d
nl: Status van laden %s = %d

en: N_umber of copies:
nl: Aantal copien

en: _Collate
nl: Achterstevoren printen

en: Print Range
nl: Print Bereik

en: Print
nl: Afdrukken

en: Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: _All
nl: _Alles

en: _Selection
nl: _Selectie

en: from:
nl: van:

en: to:
nl: tot:

en: f_rom:
nl: _van

en: _to:
nl: _tot:

en: Page:
nl: Pagina:

en: _First page
nl: _Eerste pagina

en: Shows the first page
nl: Toont de eerste pagina

en: _Previous page
nl: Vo_rige pagina

en: Shows the previous page
nl: Toont de vorige pagina

en: _Next page
nl: _Volgende pagina

en: Shows the next page
nl: Toont de volgende pagina

en: _Last page
nl: _Laatste pagina

en: Shows the last page
nl: Toont de laatste pagina

en: Zoom _in
nl: Ver_groten

en: Zooms in
nl: Vergroot het beeld van de pagina

en: Zoom _out
nl: Ver_kleinen

en: Zooms out
nl: Verkleint het beeld van de pagina

en: _View
nl: _Beeld

en: Prints the current file
nl: Drukt het huidige bestand af

en: First
nl: Eerste

en: Back
nl: Terug

en: Next
nl: Vooruit

en: Last
nl: Laatste

en: Zoom in
nl: Vergroten

en: Zooms the page in
nl: Vergroot het beeld van de pagina

en: Zoom out
nl: Verkleinen

en: Zooms the page out
nl: Verkleint het beeld van de pagina

en: Fit
nl: Passend

en: Zooms to fit the whole page
nl: Verschaalt zodat de hele pagina erop past

en: Fit Wide
nl: Breedte Passend

en: Zooms to fit the width of the page
nl: Verschaalt zodat de breedte van de pagina past

en: Fit Tall
nl: Hoogte Passend

en: Zooms to fit the height of the page
nl: Verschaalt zodat de hoogte van de pagina past

en: Select printer
nl: Selecteer printer

note: * Create the profile information display
en: State:
nl: Status:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _File
nl: _Bestand

en: Select Printer
nl: Selecteer Printer

en: Printer is active
nl: Printer is bezig

en: Printer is ready to print
nl: Printer is klaar om te printen

en: Printer is off-line
nl: Printer is niet aangesloten

en: Can not communicate with printer
nl: Kan geen verbinding maken met printer

en: Unknown status
nl: Onbekende status
