gnome-print - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Print out debugging information
pl: Wypisywanie informacji o przebiegu programu

en: PATH
pl: ŚCIEŻKA

note: Family frame
en: Font family
pl: Rodzina czcionek

note: Style frame
en: Style
pl: Styl

en: Font size:
pl: Rozmiar czcionki:

en: Font Selection
pl: Wybór czcionki

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog.
pl: Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie, a Szczebrzeszyn z tego słynie.

note: Encode empty font
en: Couldn't generate pfa for face %s
pl: Nie można wygenerować pfa dla czcionki %s

en: status loading %s = %d
pl: status odczytu %s: %d

en: Copies
pl: Kopie

en: N_umber of copies:
pl: _Liczba kopii:

en: _Collate
pl: Uporząd_kowane

en: Print Range
pl: Zakres drukowania

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: _All
pl: _Wszystkie

en: _Selection
pl: _Zaznaczenie

en: from:
pl: od:

en: to:
pl: do

en: f_rom:
pl: _od:

en: _to:
pl: _do

en: '%s' is about to be overwritten.
    
    Do you want to continue?
pl: Ma zostać nadpisany plik "%s".
    
    Czy chcesz kontynuować?

en: Select output file
pl: Wybór pliku wyjściowego

en: Page:
pl: Strona:

en: _First page
pl: _Pierwsza strona

en: Shows the first page
pl: Wyświetla pierwszą stronę

en: _Previous page
pl: P_oprzednia strona

en: Shows the previous page
pl: Wyświetla poprzednią stronę

en: _Next page
pl: _Następna strona

en: Shows the next page
pl: Wyświetla następną stronę

en: _Last page
pl: O_statnia strona

en: Shows the last page
pl: Wyświetla ostatnią stronę

en: Zoom _in
pl: Po_większ

en: Zooms in
pl: Pomniejsza

en: Zoom _out
pl: Po_mniejsz

en: Zooms out
pl: Pomniejsza

en: _View
pl: _Widok

en: Prints the current file
pl: Drukuje bieżący plik

en: First
pl: Pierwsza

en: Back
pl: Wstecz

en: Next
pl: Naprzód

en: Last
pl: Ostatnia

en: Zoom in
pl: Powiększ

en: Zooms the page in
pl: Powiększa stronę

en: Zoom out
pl: Pomniejsz

en: Zooms the page out
pl: Pomniejsza stronę

en: Fit
pl: Dopasuj

en: Zooms to fit the whole page
pl: Dopasowuje widok do całej strony

en: Fit Wide
pl: Dopasuj X

en: Zooms to fit the width of the page
pl: Dopasowuje widok do szerokości strony

en: Fit Tall
pl: Dopasuj Y

en: Zooms to fit the height of the page
pl: Dopasowuje widok do wysokości strony

en: gnome-print-admin was not found.
    
    Please install gnome-print-admin to configure this printer
pl: Nie odnaleziono programu gnome-print-admin.
    Aby skonfigurować tę drukarkę, zainstaluj gnome-print-admin.

en: Print to file
pl: Wydruk do pliku

en: Properties
pl: Właściwości

en: Select printer
pl: Wybór drukarki

note: * Create the profile information display
en: State:
pl: Stan:

en: Type:
pl: Typ:

en: Location:
pl: Położenie:

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: _Name:
pl: _Nazwa

en: _Printer
pl: Dr_ukarka

en: _File
pl: _Plik

en: Select Printer
pl: Wybór drukarki

en: Generic Postscript
pl: Zwykły PostScript

en: Printer is active
pl: Drukarka jest aktywna

en: Printer is ready to print
pl: Drukarka jest gotowa do drukowania

en: Printer is off-line
pl: Drukarka jest w stanie bezczynności

en: Can not communicate with printer
pl: Nie można połączyć się z drukarką

en: Unknown status
pl: Nieznany stan

en: Generic Postscript (Hardcoded)
pl: Zwykły PostScript (wbudowany)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Options
pl: Opcje

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: extracts the first font from output.pdf and places it in font.dump.
pl: wyłuskuje pierwszą czcionę z output.pdf i umieszcza ją w font.dump.

en: extracts the font header from font.dump
pl: wyłuskuje nagłówek czcionki z font.dump

en: extracts the font body
pl: wyłuskuje dane czcionki

en: decrypts the font body
pl: odkodowuje dane czcionki

en: Gnome-print test page, rotated
pl: Strona testowa Gnome-print, obrócona

en: Gnome-print test page, slanted
pl: Strona testowa Gnome-print, pochylona

en: Gnome-print test page, slanted. Small
pl: Strona testowa Gnome-print, pochylona. Mała
