gnome-print 0.26 - en to sk translation catalogue (81 entries)

en: Print out debugging information
sk: Vytlačiť ladiace informácie

en: PATH
sk: CESTA

note: Family frame
en: Font family
sk: Rodina

note: Style frame
en: Style
sk: Štýl

en: Font size:
sk: Veľkosť:

en: Font Selection
sk: Výber písma

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog.
sk: Rýchla hnedá líška skáče cez lenivého psa.

note: Encode empty font
en: Couldn't generate pfa for face %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť pfa pre písmo %s

en: status loading %s = %d
sk: načítavanie stavu %s = %d

en: Copies
sk: Kópie

en: N_umber of copies:
sk: _Počet kópií:

en: _Collate
sk: _Triediť

en: Print Range
sk: Rozsah tlače

en: Print
sk: Tlačiť

en: Preview
sk: Ukážka

en: _All
sk: _Všetky

en: _Selection
sk: Vý_ber

en: from:
sk: od:

en: to:
sk: do:

en: f_rom:
sk: _od:

en: _to:
sk: d_o:

en: '%s' is about to be overwritten.
    
    Do you want to continue?
sk: '%s' bude prepísaný.
    
    Naozaj chcete pokračovať?

en: Select output file
sk: Vyberte výstupný súbor

en: Page:
sk: Stránka:

en: _First page
sk: _Prvá stránka

en: Shows the first page
sk: Zobrazí prvú stránku

en: _Previous page
sk: Pre_dchádzajúca stránka

en: Shows the previous page
sk: Zobrazí predchádzajúcu stránku

en: _Next page
sk: _Následujúca stránka

en: Shows the next page
sk: Zobrazí následujúcu stránku

en: _Last page
sk: Po_sledná stránka

en: Shows the last page
sk: Zobrazí poslednú stránku

en: Zoom _in
sk: Z_väčšiť

en: Zooms in
sk: Zväčší

en: Zoom _out
sk: Z_menšiť

en: Zooms out
sk: Zmenší

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Prints the current file
sk: Vytlačí aktuálny súbor

en: First
sk: Prvá

en: Back
sk: Dozadu

en: Next
sk: Dopredu

en: Last
sk: Posledná

en: Zoom in
sk: Zväčšiť

en: Zooms the page in
sk: Zväčší pohľad

en: Zoom out
sk: Zmenšiť

en: Zooms the page out
sk: Zmenší pohľad

en: Fit
sk: Na stránku

en: Zooms to fit the whole page
sk: Zmení aby vyšlo na celú stránku

en: Fit Wide
sk: Celá šírka

en: Zooms to fit the width of the page
sk: Zmení aby vyšlo na celú šírku stránky

en: Fit Tall
sk: Celá výška

en: Zooms to fit the height of the page
sk: Zmení aby vyšlo na celú výšku stránky

en: gnome-print-admin was not found.
    
    Please install gnome-print-admin to configure this printer
sk: gnome-print-admin nebol nájdený.
    Prosím, nainštalujte gnome-print-admin pre nastavenie tejto tlačiarne

en: Print to file
sk: Tlačiť do súboru

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Select printer
sk: Vybrať tlačiareň

note: * Create the profile information display
en: State:
sk: Stav:

en: Type:
sk: Typ:

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: _Name:
sk: _Meno:

en: _Printer
sk: _Tlačiareň

en: _File
sk: _Súbor

en: Select Printer
sk: Vybrať tlačiareň

en: Generic Postscript
sk: Štandardný Postscript

en: Printer is active
sk: Tlačiareň tlačí

en: Printer is ready to print
sk: Tlačiareň je pripravená

en: Printer is off-line
sk: Tlačiareň je off-line

en: Can not communicate with printer
sk: Nemôžem komunikovať s tlačiarňou

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Generic Postscript (Hardcoded)
sk: Štandardný Postscript (Zakompilovaný)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Options
sk: Možnosti

en: Default Settings
sk: Štandardné nastavenie

en: extracts the first font from output.pdf and places it in font.dump.
sk: získa prvé písmo z output.pdf a uloží ho do font.dump.

en: extracts the font header from font.dump
sk: získa hlavičku písma z font.dump

en: extracts the font body
sk: získa telo písma

en: decrypts the font body
sk: odšifruje telo písma

en: Gnome-print test page, rotated
sk: Testovacia stránka GNOME print, otočené

en: Gnome-print test page, slanted
sk: Testovacia stránka GNOME print, sklonené

en: Gnome-print test page, slanted. Small
sk: Testovacia stránka GNOME print, sklonené malé
