gnucash 1.7.4 - en to uk translation catalogue (532 entries)

en:  (closed)
uk:  (закритий)

en:  (posted)
uk:  (опубліковано)

en:  Report:
uk: Звіт:

en:  Search
uk:  Пошук

en:  Stylesheet
uk:  Стиль

en: %s - %s to %s for
uk: %s - %s до %s для

en: %s [Read-Only]
uk: %s [Для читання]

en: %s and selected subaccounts
uk: %s та вибрані рахунки:

en: %s and subaccounts
uk: %s і субрахунки

en: %s to %s
uk: %s до %s

en: 'Enter' moves to blank transaction
uk: "Ввід" пересуває до незаповненої транзакції

en: (You selected no list items.)
uk: (Ви не вибрали елементи зі списку.)

en: (filled in automatically)
uk: (заповнений автоматично)

en: (no description)
uk: (без опису)

en: (none)
uk: (немає)

en: (null)
uk: (нуль)

en: (owner)
uk: (власник)

en: (type)
uk: (тип)

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: (unnamed)
uk: (неназвано)

en: - (Dash)
uk: - (Дефіс)

en: -*-helvetica-bold-r-normal-*-*-180-*-*-p-*-*-*
uk: -*-helvetica-bold-r-normal-*-*-180-*-*-p-*-koi8-u

en: -- Split Transaction --
uk: -- Розбити транзакцію --

en: . (Period)
uk: . (Крапка)

en: ... pay "%s"?
uk: ... оплатити "%s"?

en: / (Slash)
uk: / (коса)

en: 0-30 days
uk: 0-30 днів

en: 10/1 Year
uk: 10/1 Рік

en: 2Week
uk: 2 тижня

en: 3/1 Year
uk: 3/1 Рік

en: 31-60 days
uk: 31-60 днів

en: 5/1 Year
uk: 5/1 Рік

en: 61-90 days
uk: 61-90 днів

en: 7/1 Year
uk: 7/1 Рік

en: 91+ days
uk: 91+ днів

en: : (Colon)
uk: : (Двокрапка)

en: << Remove
uk: << Видалити

en: <No information>
uk: <Немає інформації>

en: <No name>
uk: <Без назви>

en: <no file>
uk: <без файла>

en: A list option
uk: Параметр списку

en: Access Control
uk: Контроль доступу

en: Account
uk: Рахунок

en: Account Code
uk: Код рахунку

en: Account Code:
uk: Код рахунку:

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Account Information
uk: Інформація про рахунок

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Account Name:
uk: Назва рахунку:

en: Account Separator
uk: Розділювач рахунку

en: Account Summary
uk: Підсумок рахунку

en: Account Tree
uk: Дерево рахунку

en: Account Type
uk: Тип рахунку

en: Account Types
uk: Типи рахунків

en: Account fields to display
uk: Відображення поля звіту

en: Account list will be updated
uk: Список рахунків буде обновлено

en: Account name
uk: Назва рахунку

en: Account name:
uk: Облікова назва:

en: Account types to display
uk: Типи рахунків для відображення

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Action
uk: Дія

en: Active
uk: Діючий

en: Add
uk: Додати

en: Add 
    Bank
uk: Додати 
    банк

en: Add 
    User
uk: Додати 
    користувача

en: Add criterion
uk: Додати критерій

en: Add results to current search
uk: Додати результати до поточного пощуку

en: Address:
uk: Адреса:

en: Advanced...
uk: Додатково...

en: All
uk: Всі

en: Amount
uk: Кількість

en: Amount (numbers):
uk: Кількість (числа):

en: Amount (words):
uk: Кількість (слова):

en: Amount:
uk: Кількість:

en: An account list option
uk: Параметр списку звітів

en: Ascending
uk: Зростаючий

en: Asset
uk: Актив

en: Auto-Raise Lists
uk: Автопіднімання списків

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
uk: Автоматично виводити список рахунків чи дій на вводі.

en: Average
uk: Середнє

en: Average Balance
uk: Середній баланс

en: Back
uk: Назад

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Bad URL %s
uk: Поганий URL %s

en: Bad option
uk: Паганий параметр

en: Balance
uk: Баланс

en: Bank
uk: Банк

en: Bank Code:
uk: Код банку:

en: Billing ID
uk: Код векселя

en: Billing Information
uk: Розрахункова інформація

en: Blank
uk: Порожнє

en: Boolean Option
uk: Логічний параметр

en: Both
uk: Написи та піктограми

en: Business
uk: Робочі

en: Buy
uk: Купити

en: By default, show every transaction in an account.
uk: Типово показувати кожну транзакцію рахунку.

en: By default, show horizontal borders on the cells.
uk: Типово, показувати горизонтальні рамки комірок.

en: By default, show vertical borders on the cells.
uk: Типово, показувати вертикальні рамки комірок.

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Calendar
uk: Календар

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cash
uk: Готівка

en: Changed
uk: Змінений

en: Charge
uk: Вартість

en: Check
uk: Перевірити

en: Checking
uk: Перевірка

en: Choose whether to display icons, text, or both for toolbar buttons
uk: Вибрати, чи будуть кнопки на панелі інструментів показуватись як текст, піктограми чи і одне і друге

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Cleared
uk: Очищено

en: Client
uk: Клієнт

en: Close
uk: Закрити

en: Close Date
uk: Дата закриття

en: Close this window
uk: Закрити вікно

en: Code
uk: Код

en: Colors
uk: Кольори

en: Company
uk: Компанія

en: Company Name
uk: Компанія

en: Complete
uk: Повна

en: Contents
uk: Зміст

en: Continental Europe: dd.mm.yyyy
uk: Континентальна Європа: дд.мм.рррр

en: Create
uk: Створити

en: Create
uk: Створити

en: Create a new file
uk: Створити новий файл

en: Credit
uk: Кредит

en: Credit Accounts
uk: Кредитні рахунки

en: Credits
uk: Подяки

en: Currencies
uk: Валюти

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency:
uk: Валюта:

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Customer:
uk: Замовник:

en: Daily
uk: Щоденно

en: Date
uk: Дата

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Date Format Display
uk: Відобразити формат дати

en: Date Range
uk: Діапазон дат

en: Date format:
uk: Формат дати:

en: Date:
uk: Дата:

en: Date:
uk: Дата:

en: Day
uk: День

en: Days
uk: Дні

en: Debit
uk: Дебет

en: Decrease
uk: Зменшити

en: Decreasing
uk: Спадаючий

en: Default
uk: Типовий

en: Default number of register rows to display.
uk: Типова кількість рядків реєстру, що відображаються.

en: Defaults
uk: Типові

en: Delete
uk: Стерти

en: Delete results from current search
uk: Стерти результати з поточного пошуку

en: Deposit
uk: Депозит

en: Descending
uk: Спадаючий

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Difference
uk: Різниця

en: Discount:
uk: Скидка:

en: Display
uk: Відобразити

en: Display 1 line
uk: Показати один рядок

en: Display Columns
uk: Відобразити стовпчики

en: Display N lines
uk: Показати N рядків

en: Display the account?
uk: Показати рахунок?

en: Display the amount?
uk: Показати кількість?

en: Display the date?
uk: Показати дату?

en: Display the description?
uk: Показати опис?

en: Display the memo?
uk: Відобразити нотатку?

en: Display the totals?
uk: Відобразити підсумки?

en: Do not sort
uk: Не сортувати

en: Do transaction report on this account
uk: Зробити звіт про транзакції для цього рахунку

en: Done
uk: Гаразд

en: Double
uk: Подвійний

en: Due Date
uk: Обумовлена дата

en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit...
uk: Змінити...

en: Email:
uk: Ел.пошта:

en: Enable EURO support
uk: Увімкнути підтримку ЄВРО

en: Enables support for the European Union EURO currency
uk: Увімкнути підтримку валюти Європейського Союзу (ЄВРО)

en: End
uk: Кінець

en: End Date:
uk: Дата завершення:

en: End Date:
uk: Дата завершення:

en: End of reporting period
uk: Кінець звітного періоду

en: Enter
uk: Ввод

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Equity
uk: Неупередженісь

en: Error
uk: Помилка

en: Error in regular expression '%s':
    %s
uk: Помилка у реґулярному виразі "%s":
    %s

en: Every
uk: Кожен

en: Every
uk: Кожен

en: Exact Time
uk: Точний час

en: Exit
uk: Вийти

en: Expense
uk: Витрати

en: Export
uk: Експорт

en: Extensions
uk: Розширення

en: Fax:
uk: Факс:

en: Field
uk: Поле

en: Find
uk: Знайти

en: Finish
uk: Завершити

en: Finished
uk: Завершено

en: First Option
uk: Перший параметр

en: Form
uk: Формувати

en: Format:
uk: Формат:

en: Forward
uk: Вперед

en: Fraction
uk: Дріб

en: Frequency
uk: Частота

en: Frequency:
uk: Частота:

en: Friday
uk: П'ятниця

en: From
uk: З

en: From %s To %s
uk: З %s до %s

en: From Now
uk: Від тепер

en: From:
uk: З:

en: Full name:
uk: Повне ім'я:

en: Gain
uk: Підсилення

en: General
uk: Загальні

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Good option
uk: Добрий параметр

en: Grand Total
uk: Повна сума

en: Hello Again
uk: Знову привіт!

en: Hello, World
uk: Привіт, Світ

en: Hello, World!
uk: Привіт, Світ!

en: Help
uk: Довідка

en: Help for first option
uk: Довідка про перший параметр

en: Help for second option
uk: Довідка про другий параметр

en: Help for third option
uk: Довідка про третій параметр

en: Hours
uk: Години

en: ISO Standard: yyyy-mm-dd
uk: Стандарт ISO: рррр-мм-дд

en: Icons and Text
uk: Піктограми і текст

en: Icons only
uk: Лише піктограми

en: Ignore
uk: Іґнорувати

en: Images
uk: Образи

en: Include sub-accounts of all selected accounts
uk: Включити субрахунки всіх вибраних рахунків

en: Income
uk: Надходження

en: Income & Expense
uk: Надходження і видатки

en: Income-Salary-Taxable
uk: Надходження-Зарплата-Оподаткування

en: Income.Salary.Taxable
uk: Надходження.Зарплата.Оподпткування

en: Income/Salary/Taxable
uk: Надходження/Зарплата/Оподаткування

en: Income:Salary:Taxable
uk: Надходження:Зарплата:Оподаткування

en: Income\Salary\Taxable
uk: Надходження\Зарплата\Оподаткування

en: Increase
uk: Збільшити

en: Increasing
uk: Зростаючий

en: Int
uk: Ціле

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: International
uk: Міжнародний

en: Is Closed?
uk: Закритий?

en: Is Posted?
uk: Опублікований?

en: Job
uk: Задача

en: Job Name
uk: Назва завдання

en: Jump
uk: Перейти

en: Just a Date Option
uk: Просто параметр дати

en: Language:
uk: Мова:

en: Last Year
uk: Останній рік

en: Length:
uk: Довжина:

en: Liability
uk: Борги

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Locale
uk: Локаль

en: Logo
uk: Емблема

en: Loss
uk: Збиток

en: Material
uk: Матеріал

en: Memo
uk: Тотатка

en: Memo:
uk: Нотатка:

en: Monday
uk: Понеділок

en: Month
uk: Місяць

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Months
uk: Місяці

en: Move down
uk: Перенести вниз

en: Move up
uk: Перенести вверх

en: Multi-Line
uk: Багаторядковий

en: Mutual Fund
uk: Заощаджувальний фонд

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: Name:
uk: Назва:

en: New
uk: Новий

en: New Account
uk: Новий рахунок

en: New Price:
uk: Нова ціна:

en: New Vendor
uk: Новий виробник

en: New search
uk: Новий пошук

en: New...
uk: Новий...

en: No
uk: Ні

en: No data
uk: Дані відсутні

en: None
uk: Немає

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Notebook
uk: Закладки

en: Notes
uk: Тотатки

en: Now
uk: зараз

en: Num
uk: Число

en: Number
uk: Число

en: Number Option
uk: Числовий параметр

en: Number of Occurences:
uk: Кількість входжень:

en: Number of Occurrences
uk: Кількість входжень

en: Number of Occurrences:
uk: Кількість входжень:

en: Number of Rows
uk: Кількість рядків

en: Occuring in
uk: Знвходиться в

en: Old Value
uk: Старе значення

en: On the
uk: На

en: Once
uk: Одиноразово

en: Online
uk: В ефірі

en: Only use 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms
uk: Використовуйте лише "дебет" і "кредит" замість неформальних синонімів

en: Open
uk: Відкрити

en: Opening Balance
uk: Відкрити баланс

en: Options
uk: Параметри

en: Order
uk: Порядок

en: Order of Secondary sorting
uk: Порядок вторинного сортування

en: Order of primary sorting
uk: Порядок первинного сортування

en: Other
uk: Інше

en: Other Account
uk: Інший рахунок

en: Out of memory
uk: Недостатньо оперативної пам'яті

en: Password:
uk: Пароль:

en: Payee:
uk: Ремітент:

en: Payment
uk: Платіж

en: Payment Address
uk: Адреса платежа

en: Payment From
uk: Платіж з

en: Payment From:
uk: Платіж з:

en: Payment To
uk: Платіж до

en: Percent %
uk: Відсоток %

en: Period end
uk: Кінець періоду

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Plain
uk: Простий

en: Plot Type
uk: Тип графіка

en: Plot Width
uk: Ширина графіка

en: Price
uk: Ціна

en: Price Database
uk: База даних цін

en: Price Editor
uk: Редактор цін

en: Primary Key
uk: Первинний ключ

en: Primary Sort Order
uk: Первинний порядок сортування

en: Print
uk: Друк

en: Print Check
uk: Надрукувати чек

en: Print Preview
uk: Перегляд друку

en: Progress
uk: Поступ

en: Project
uk: Проект

en: Properties
uk: Властивості

en: QIF Filename:
uk: Назва файлу QIF:

en: Question
uk: Запитання

en: Quit
uk: Вихід

en: Reading file...
uk: Зчитування файлу...

en: Receive
uk: Отримати

en: Record
uk: Запис

en: Reference
uk: Довідка

en: References
uk: Посилання

en: Refine current search
uk: Уточнити поточний пошук

en: Register
uk: Реєстр

en: Register Colors
uk: Кольори реєстру

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload the current document
uk: Перезавантажити документ

en: Remind me
uk: Нагадай мені

en: Remove
uk: Видалити

en: Report
uk: Звіт

en: Report style
uk: Стиль звіту

en: Rows
uk: Рядках

en: Sample:
uk: Зразок:

en: Saturday
uk: Субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Window Geometry
uk: Зберегти геометрію вікна

en: Save window sizes and positions.
uk: Зберегти розмір і розташування вікна.

en: Schedule
uk: Розклад

en: Search
uk: Шукати

en: Search Criteria
uk: Критерій пошуку

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Second Option
uk: Другий параметр

en: Secondary Key
uk: Вторинний ключ

en: Secondary Sort Order
uk: Порядок вторинного сортування

en: Select
uk: Вибрати

en: Select Account
uk: Вибрати рахунок

en: Select Accounts (none = all)
uk: Вибрати рахунки (немає = всі)

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select QIF File
uk: Вибрати файл QIF

en: Select...
uk: Вибрати...

en: Sell
uk: Продати

en: Sending message
uk: Відсилання повідомлення

en: Server Address
uk: Адреса сервера

en: Shares
uk: Спільні ресурси

en: Show All Transactions
uk: Показати всі транзакції

en: Show Horizontal Borders
uk: Показати горизонтальні рамки

en: Show Vertical Borders
uk: Показати вертикальні рамки

en: Show _All
uk: Показати все

en: Show both icons and text
uk: Показати піктограми і текст

en: Show icons only
uk: Показати лише піктограми

en: Show table
uk: Показати таблицю

en: Show text only
uk: Показати лише текст

en: Show this help message
uk: Показати цю довідку

en: Single
uk: Одинарний

en: Single Column Display
uk: Одностовпчикове відображення

en: Sort By
uk: Сортувати за

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Sort by amount
uk: Сортувати за кількістю

en: Sort by check/transaction number
uk: Сортувати за номером чека/транзакції

en: Sort by date
uk: Сортувати за датою

en: Sort by description
uk: Сортувати за описом

en: Sort by memo
uk: Сортувати за нотатками

en: Sort by this criterion first
uk: Первинне сортування за цим критерієм

en: Sort by this criterion second
uk: Вторинне сортування за цим критерієм

en: Sort order
uk: Порядок сортування

en: Sorting
uk: Сортування

en: Source
uk: Джерело

en: Source:
uk: Джерело:

en: Spend
uk: Використати

en: Split
uk: Розділити

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: Start date:
uk: Початкова дата:

en: Start of reporting period
uk: Початок звітного періоду

en: State
uk: Стан

en: Step Size
uk: Розмер кроку

en: Stock
uk: Основний капітал

en: Stop
uk: Зупинити

en: String Option
uk: Рядковий параметр

en: Style
uk: Стиль

en: Stylesheet
uk: Таблиця стилю

en: Sunday
uk: Неділя

en: Symbol
uk: Символ

en: Table
uk: Таблиця

en: Tables
uk: Таблиці

en: Tax Amount
uk: Величина податку

en: Tax Table:
uk: Таблиця податків:

en: Tax Tables
uk: Таблиці податків

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text only
uk: Лише текст

en: The Good
uk: Товар

en: The amount of time between data points
uk: Периід часу міжд точками даних

en: The boolean option is %s.
uk: Логічний параметр -- %s.

en: The current time is %s.
uk: Поточний час %s

en: The date and time option is %s.
uk: Параметр дати і часу -- %s.

en: The date option is %s.
uk: Параметр дати -- %s.

en: The header background color
uk: Колір тла заголовку

en: The number option formatted as currency is %s.
uk: Кількість параметрів, що форматуються як валюта -- %s.

en: The number option is %s.
uk: Кількість параметрів -- %s.

en: The string option is %s.
uk: Рядковий параметр -- %s.

en: The type of graph to generate
uk: Тип створюваного графіка

en: Third Option
uk: Третій параметр

en: This is a boolean option.
uk: Це логічний параметр.

en: This is a color option
uk: Це параметр кольору

en: This is a date option
uk: Це параметр дати

en: This is a date option with time
uk: Це параметр дати з часом

en: This is a number option.
uk: Це числовий параметр.

en: This is a string option
uk: Це рядковий параметр

en: This is an account list option
uk: Це параметр списку звітів

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time and Date Option
uk: Параметр дати і часу

en: Tip of the Day
uk: Підказка дня

en: Title
uk: Посада

en: To
uk: До

en: To:
uk: До:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toolbar Buttons
uk: Кнопки панелі інструментів

en: Total
uk: Загалом

en: Total For
uk: Загалом для

en: Total:
uk: Загалом:

en: Totals
uk: Підсумки

en: Transaction Report
uk: Звіт про транзакції

en: Transfer
uk: Перенесення

en: Transfer from/to
uk: Передача з/на

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Two Column Display
uk: Двостовпчикове відображення

en: Type
uk: Тип

en: Type of search
uk: Тип пошуку

en: Type:
uk: Тип:

en: UK-style dd/mm/yyyy
uk: Британський стиль дд/мм/рррр

en: US-style: mm/dd/yyyy
uk: Американський стиль: мм/дд/рррр

en: Unit Price
uk: Ціна за одиницю

en: Units
uk: Одиниці

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unselect All
uk: Зняти вибір всього

en: Unspecified
uk: Не вказано

en: Use 24-hour time format
uk: Застосовувати 24-годинний формат часу

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
uk: Використовувати 24-годинний формат часу.

en: Use accounting labels
uk: Використовувати облікові позначки

en: User Info
uk: Інформація про користувача

en: Username
uk: Назва користувача

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Value
uk: Значення

en: Value:
uk: Значення:

en: Value:
uk: Значення:

en: Variable
uk: Змінна

en: Variables
uk: Змінні

en: Vendor
uk: Виробник

en: View
uk: Перегляд

en: View...
uk: Вигляд...

en: Wednesday
uk: Середа

en: Week
uk: Тиждень

en: Weekly
uk: Щотижнево

en: Weekly: %s
uk: Щотижня: %s

en: Weeks
uk: Тижні

en: Withdrawal
uk: Вилучення

en: Working...
uk: В процесі...

en: Year
uk: Рік

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Years
uk: Років

en: Yes
uk: Так

en: You are about to overwrite an existing transaction.
    Are you sure you want to do that?
uk: Ви зараз перепишете транзакцію, що вже існує.
    Ви переконані, що хочете зробити це?

en: \ (Backslash)
uk: \ (зворотня коса)

en: _Actions
uk: Дії

en: _Cancel
uk: Відмінити

en: _Date
uk: _Дата

en: _Delete
uk: Стерти

en: _Description
uk: Опис

en: _Edit
uk: Виправити

en: _Find
uk: Знайти

en: _Help
uk: Довідка

en: _New
uk: Новий

en: _New File
uk: _Новий файл

en: _Number
uk: Числовий

en: _Postpone
uk: Відкласти

en: _Refresh
uk: Оновити

en: _Reports
uk: Звіт

en: _Toolbar
uk: Панель інструментів

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _Transaction Report
uk: Звіт про транзакцію

en: _View
uk: Вигляд

en: _Windows
uk: Вікна

en: an Account
uk: Рахунок

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: equal to
uk: дорівнює

en: equals
uk: дорівнює

en: false
uk: хибність

en: greater than
uk: більше, ніж

en: is
uk: є

en: is greater than
uk: більше ніж

en: is greater than or equal to
uk: більше ніж або дорівнює

en: is less than
uk: менше ніж

en: is less than or equal to
uk: менше ніж або дорівнює

en: is not
uk: не є

en: item
uk: елемент

en: largest to smallest, latest to earliest
uk: від більшого до меншого, від пізнього до раннього

en: less than
uk: менше, ніж

en: months.
uk: місяців.

en: name
uk: назва

en: smallest to largest, earliest to latest
uk: від меншого до білшого, від раннього до пізднього

en: something
uk: що-небудь

en: true
uk: істина

en: window1
uk: вікно1
