gal 0.12.99.1 - en to az translation catalogue (144 entries)

en: Today %l:%M %p
az: Bugün %l:%M %p

en: Late Yesterday %l:%M %p
az: Dünən Axırıncı %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
az: Dünən %l:%M %p

en: (Ascending)
az: Artan

en: (Descending)
az: Azalan

en: Not sorted
az: Sıralanmamış

en: No grouping
az: Qruplama

en: <- _Remove
az: <- _Sil

en: A_vailable Fields:
az: M_övcud Sahələr:

en: Ascending
az: Artan

en: Clear All
az: Hamısını Təmizlə

en: Descending
az: Azalan

en: Description
az: İzahat

en: Group
az: Qrup

en: Group Items By
az: Qutu İlə Qrupla

en: Move _Down
az: Aşa_ğı Daşı

en: Move _Up
az: Yu_xarı Daşı

en: Sh_ow these fields in order:
az: Bu sahələri g_östər:

en: Show Fields
az: Sahələri Göstər

en: Show field in View
az: Sahələri Nümayişdə Göstər

en: Sort
az: Nizamla

en: Sort Items By
az: Üzvləri Göstər

en: Then By
az: Onda

en: _Add ->
az: Ə_lavə Et ->

en: _Group By...
az: Qutu İlə _Qrupla...

en: _Sort...
az: _Nizamla...

en: Field Chooser
az: Sahə Seçicisi

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
az: Cədvələ sütun əlavə etmək üçün onu
    görünməsini istədiyiniz yerə sürükləyin.

en: Add a column...
az: Sütun əlavə et...

en: << Remove
az: << Sil

en: Add >>
az: Əlavə Et >>

en: Available fields
az: Mövcud sahələr

en: Show in this order
az: Bu sırada göstər

en: %s : %s (%d item)
az: %s : %s (%d üzv)

en: %s : %s (%d items)
az: %s : %s (%d üzv)

en: %s (%d item)
az: %s (%d üzv)

en: %s (%d items)
az: %s (%d üzv)

en: Configuring view: FIXME
az: Quruluş görünüşü: FIXME

en: Sort Ascending
az: Artan Sıralama

en: Sort Descending
az: Azalan Sıralama

en: Unsort
az: Sıralama

en: Group By This Field
az: Bu Sahəyə Görə Qrupla

en: Group By Box
az: Qutu İlə Qrupla

en: Remove This Column
az: Bu Sütünü Qaldır

en: Add a Column...
az: Sütun Əlavə Et...

en: Alignment
az: Tərəfləmə

en: Best Fit
az: Ən Uyğun

en: Format Columns...
az: Sütunları Şəkilləndir...

en: Customize Current View...
az: Görünüşü Xüsusiləşdir...

en: Define Views for "%s"
az: "%s" Nümayişlərini Təsvir Et

en: Re_set to Factory Defaults...
az: Fabrika Qurğularına _Sıfırla...

en: Views for "%s"
az: "%s" Nümayişləri

en: _Copy...
az: _Köçürt...

en: _Delete...
az: _Sil...

en: _Edit...
az: _Düzəlt...

en: _New...
az: _Yeni...

en: Table
az: Cədvəl

en: Name of new view:
az: Yeni görünüş adı:

en: Type of view:
az: Görünüı növü:

en: Group %i
az: Qrup %i

note: This is the default custom color
en: custom
az: xüsusi

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
az: Xüsusi Rəng:

en: Choose Custom Color
az: Xüsusi Rəng Seç

en: black
az: qara

en: light brown
az: açıq qəhvəyi

en: brown gold
az: tünd qəhvəyi

en: dark green #2
az: tünd yaşıl #2

en: navy
az: dəniz mavisi

en: dark blue
az: tünd mavi

en: purple #2
az: çəhrayı #2

en: very dark gray
az: çox tünd boz

en: dark red
az: tünd qırmızı

en: red-orange
az: qırmızı-narıncı

en: gold
az: qızıl rəngi

en: dark green
az: tünd yaşıl

en: dull blue
az: boğuq mavi

en: blue
az: mavi

en: dull purple
az: boğuq çəhrayı

en: dark grey
az: tünd boz

en: red
az: qırmızı

en: orange
az: narıncı

en: lime
az: kirəc rəngi

en: dull green
az: boğuq yaşıl

en: dull blue #2
az: boğuq mavi #2

en: sky blue #2
az: göy üzü mavisi #2

en: purple
az: çəhrayı

en: gray
az: boz

en: magenta
az: əflatun

en: bright orange
az: açıq narıncı

en: yellow
az: sarı

en: green
az: yaşıl

en: cyan
az: turkuaz

en: bright blue
az: açıq mavi

en: red purple
az: qırmızı çəhrayı

en: light grey
az: açıq yaşıl

en: pink
az: pembe

en: light orange
az: açıq narıncı

en: light yellow
az: açıq sarı

en: light green
az: açıq yaşıl

en: light cyan
az: açıq turkuaz

en: light blue
az: açıq mavi

en: light purple
az: açıq çəhrayı

en: white
az: ağ

en: purplish blue
az: çəhrayı mavi

en: dark purple
az: tünd çəhrayı

en: sky blue
az: göy üzü mavisi

en: Add to global category list
az: Ümumi kateqoriya siyahısına əlavə et

en: Add all to global category list
az: Hamısını ümumi kateqoriya siyahısına əlavə et

en: Remove from global category list
az: Ümumi kateqoriya siyahısından çıxart

en: Remove all from global category list
az: Hamısını ümumi kateqoriya siyahısından çıxart

en: Edit Master Category List...
az: Usta Kateqoriya Siyahısını Düzəlt...

en: Item(s) belong to these _categories:
az: Bu _kateqoriyaya aid üzvlər:

en: _Available Categories:
az: _Mövcud Kateqoriyalar:

en: categories
az: kateqoriyalar

en: Birthday
az: Ad Günü

en: Business
az: İş

en: Competition
az: Komptetisiya

en: Favorites
az: Sevdiklərim

en: Gifts
az: Hədiyyələr

en: Goals/Objectives
az: Hədəflər/Amal

en: Holiday
az: Bayram

en: Holiday Cards
az: Bayram Kartları

en: Hot Contacts
az: Əlaqələr

en: Ideas
az: Fikirlər

en: International
az: Beynəlmiləl

en: Key Customer
az: Satıcı

en: Miscellaneous
az: Müxtəlif

en: Personal
az: Şəxsi

en: Phone Calls
az: Telefon Çağrıları

en: Status
az: Vəziyyət

en: Strategies
az: Strategiyalar

en: Suppliers
az: Əlavə edici

en: Time & Expenses
az: Vaxt

en: Waiting
az: Gözləyir

en: * Click here to add a category *
az: * Buraya tıqlayaraq kateqoriya əlavə edin *

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add a category
az: Bir cins əlavə et

en: Add...
az: Əlavə Et...

en: Edit Global Category List
az: Ümumi Kateqoriya Siyahısını Düzəlt

en: Modify a Category
az: Kateqoriyanı Təkmilləşdir

en: Modify...
az: Təkmilləşdir...

en: Remove
az: Sil

en: _Category to Add:
az: Əlavə Ediləcək _Kateqoriya:

en: _Category to Modify:
az: Düzəldiləcək _Kateqoriya:
