gal - en to gl translation catalogue (112 entries)

en: %l:%M %p
gl: %k:%M

en: Today %l:%M %p
gl: Hoxe ás %k:%M

en: Late Yesterday %l:%M %p
gl: Onte pola noite ás %k:%M

en: Yesterday %l:%M %p
gl: Onte ás %k:%M

en: %a %l:%M %p
gl: O %A ás %k:%M

en: %b %d %l:%M %p
gl: O %d de %B ás %k:%M

en: %b %d %Y
gl: %d de %B de %Y

en: (Ascending)
gl: (Ascendentemente)

en: (Descending)
gl: (Descendentemente)

en: Not sorted
gl: Sen ordenar

en: No grouping
gl: Sen agrupar

en: <- _Remove
gl: <- E_liminar

en: A_vailable Fields:
gl: Campos _dispoñibles:

en: Ascending
gl: Ascendentemente

en: Clear All
gl: Baleirar todos

en: Descending
gl: Descendentemente

en: Description
gl: Descrición

en: Group
gl: Agrupar

en: Group Items By
gl: Agrupar elementos por

en: Move _Down
gl: Para a_baixo

en: Move _Up
gl: Para a_rriba

en: Sh_ow these fields in order:
gl: Amosar estes campos nesta _orde:

en: Show Fields
gl: Amosar campos

en: Show field in View
gl: Amosar campo na Vista

en: Sort
gl: Orde

en: Sort Items By
gl: Ordenar elementos por

en: Then By
gl: Despois por

en: _Add ->
gl: E_ngadir ->

en: _Group By...
gl: _Agrupar por...

en: _Sort...
gl: _Ordenar...

en: Field Chooser
gl: Selector de campos

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
gl: Para engadir unha columna na táboa, sóltea
    no lugar onde desexe que apareza.

en: << Remove
gl: << Eliminar

en: Add >>
gl: Engadir >>

en: Available fields
gl: Campos dispoñibles

en: Show in this order
gl: Amosar nesta orde

en: Configuring view: FIXME
gl: Configurando vista: FIXME

en: Sort Ascending
gl: Ordenar ascendentemente

en: Sort Descending
gl: Ordenar descendentemente

en: Unsort
gl: Desordenar

en: Group By This Field
gl: Agrupar por este campo

en: Group By Box
gl: Agrupar por caixa

en: Remove This Column
gl: Eliminar esta columna

en: Add a Column...
gl: Engadir unha columna...

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Best Fit
gl: Ancho óptima

en: Format Columns...
gl: Formatar columnas...

en: Customize Current View...
gl: Personalizar a vista actual...

en: Define Views for "%s"
gl: Definir vistas para "%s"

en: Re_set to Factory Defaults...
gl: Re_iniciar ós predeterminados...

en: Views for "%s"
gl: Vistas para "%s"

en: _Copy...
gl: _Copiar...

en: _Delete...
gl: _Borrar...

en: _Edit...
gl: _Editar...

en: _New...
gl: _Novo...

en: Table
gl: Táboa

en: Name of new view:
gl: Nome da nova vista:

en: Type of view:
gl: Tipo de vista:

en: Group %i
gl: Agrupar %i

note: This is the default custom color
en: custom
gl: personalizada

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
gl: Cor personalizada:

en: Choose Custom Color
gl: Escolla unha cor personalizada

en: black
gl: negro

en: light brown
gl: marrón claro

en: brown gold
gl: dourado escuro

en: dark green #2
gl: verde escuro #2

en: navy
gl: mariño

en: dark blue
gl: azul escuro

en: purple #2
gl: púrpura #2

en: very dark gray
gl: gris moi escuro

en: dark red
gl: vermello escuro

en: red-orange
gl: vermello-laranxa

en: gold
gl: dourado

en: dark green
gl: verde escuro

en: dull blue
gl: azul lene

en: blue
gl: azul

en: dull purple
gl: púrpura lene

en: dark grey
gl: gris escuro

en: red
gl: vermello

en: orange
gl: laranxa

en: lime
gl: lima

en: dull green
gl: verde lene

en: dull blue #2
gl: azul lene #2

en: sky blue #2
gl: azul ceo #2

en: purple
gl: púrpura

en: gray
gl: gris

en: magenta
gl: maxenta

en: bright orange
gl: laranxa brillante

en: yellow
gl: amarelo

en: green
gl: verde

en: cyan
gl: ciano

en: bright blue
gl: azul brillante

en: red purple
gl: púrpura vermello

en: light grey
gl: gris claro

en: pink
gl: rosa

en: light orange
gl: laranxa claro

en: light yellow
gl: amarelo claro

en: light green
gl: verde claro

en: light cyan
gl: ciano claro

en: light blue
gl: azul claro

en: light purple
gl: púrpura claro

en: white
gl: branco

en: purplish blue
gl: azul purpúreo

en: dark purple
gl: púrpura escuro

en: sky blue
gl: azul ceo

en: Add to global category list
gl: Engadir á lista de categorías global

en: Add all to global category list
gl: Engadir todas á lista de categorías global

en: Remove from global category list
gl: Quitar da lista de categorías global

en: Remove all from global category list
gl: Quitar todas da lista de categorías global

en: Item(s) belong to these _categories:
gl: Os elementos pertencen a estas _categorías:

en: _Available Categories:
gl: Categorías _dispoñibles:

en: categories
gl: categorías
