gal 0.11.2 - en to lt translation catalogue (147 entries)

en: %l:%M %p
lt: %H:%M

en: Today %l:%M %p
lt: Šiandien %H:%M

en: Late Yesterday %l:%M %p
lt: Vėlai vakar %H:%M

en: Yesterday %l:%M %p
lt: Vakar %H:%M

en: %a %l:%M %p
lt: %a %H:%M

en: %b %d %l:%M %p
lt: %b %d %H:%M

en: %b %d %Y
lt: %Y %b %d

en: (Ascending)
lt: (Didėjančiai)

en: (Descending)
lt: (Mažėjančiai)

en: Not sorted
lt: Nerikiuoti

en: No grouping
lt: Negrupuoti

en: <- _Remove
lt: <- _Pašalinti

en: A_vailable Fields:
lt: _Galimi laukai:

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Clear All
lt: Išvalyti viską

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Group
lt: Grupuoti

en: Group Items By
lt: Grupuoti įrašus pagal

en: Move _Down
lt: Perkelti _Žemyn

en: Move _Up
lt: Perkelti _aukštyn

en: Sh_ow these fields in order:
lt: R_odyti šiuos laukus tokia tvarka:

en: Show Fields
lt: Rodyti laukus

en: Show field in View
lt: Rodyti lauką vaizde

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Sort Items By
lt: Rikiuoti įrašus pagal

en: Then By
lt: Tada pagal

en: _Add ->
lt: _Pridėti ->

en: _Group By...
lt: _Grupuoti pagal...

en: _Sort...
lt: _Rikiuoti...

en: Field Chooser
lt: Laukų pasirinkimas

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
lt: Kad pridėtum stulpelį į lentelę, nutempk jį
    į vietą, kur norėtum, kad jis pasirodytų.

en: Add a column...
lt: Pridėti stulpelį...

en: << Remove
lt: << Pašalinti

en: Add >>
lt: Pridėti >>

en: Available fields
lt: Galimi laukai

en: Show in this order
lt: Rodyti šia tvarka

en: %s : %s (%d item)
lt: %s : %s (%d elementas)

en: %s : %s (%d items)
lt: %s : %s (%d elementų)

en: %s (%d item)
lt: %s (%d elementas)

en: %s (%d items)
lt: %s (%d elementų)

en: Configuring view: FIXME
lt: Prisitaikomas vaizdas: FIXME

en: Sort Ascending
lt: Rikiuoti didėjančiai

en: Sort Descending
lt: Rikiuoti mažėjančiai

en: Unsort
lt: Nerikiuoti

en: Group By This Field
lt: Grupuoti pagal šį lauką

en: Group By Box
lt: Grupuoti pagal dėžutę

en: Remove This Column
lt: Pašalinti šį stulpelį

en: Add a Column...
lt: Pridėti stulpelį...

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Best Fit
lt: Geriausiai telpantis

en: Format Columns...
lt: Formatuoti stulpelius...

en: Customize Current View...
lt: Prisitaikyti esamą vaizdą...

en: Define Views for "%s"
lt: Apibrėžti „%s“ vaizdus

en: Re_set to Factory Defaults...
lt: At_statyti gamyklines nuostatas...

en: Views for "%s"
lt: „%s“ vaizdai

en: _Copy...
lt: _Kopijuoti...

en: _Delete...
lt: _Ištrinti...

en: _Edit...
lt: _Taisyti...

en: _New...
lt: _Naujas...

en: Table
lt: Lentelė

en: Name of new view:
lt: Naujo vaizdo pavadinimas:

en: Type of view:
lt: Vaizdo tipas:

en: Group %i
lt: Grupė %i

note: This is the default custom color
en: custom
lt: savas

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
lt: Sava spalva:

en: Choose Custom Color
lt: Pasirink savą spalvą

en: black
lt: juoda

en: light brown
lt: šviesiai ruda

en: brown gold
lt: rudai auksinė

en: dark green #2
lt: tamsiai žalia #2

en: dark blue
lt: tamsiai mėlyna

en: purple #2
lt: violetinė #2

en: very dark gray
lt: labai tamsiai pilka

en: dark red
lt: tamsiai raudona

en: red-orange
lt: raudonai oranžinė

en: gold
lt: auksinė

en: dark green
lt: tamsiai žalia

en: dull blue
lt: melsva

en: blue
lt: mėlyna

en: dull purple
lt: blanki violetinė

en: dark grey
lt: tamsiai pilka

en: red
lt: raudona

en: orange
lt: oranžinė

en: lime
lt: citrininė

en: dull green
lt: žalsva

en: dull blue #2
lt: žalsva #2

en: sky blue #2
lt: dangiška #2

en: purple
lt: violetinė

en: gray
lt: pilka

en: magenta
lt: avietinė

en: bright orange
lt: ryškiai oranžinė

en: yellow
lt: geltona

en: green
lt: žalia

en: cyan
lt: žydra

en: bright blue
lt: ryškiai mėlyna

en: red purple
lt: raudonai violetinė

en: light grey
lt: šviesiai pilka

en: pink
lt: rausva

en: light orange
lt: šviesiai oranžinė

en: light yellow
lt: šviesiai geltona

en: light green
lt: šviesiai žalia

en: light cyan
lt: šviesiai žydra

en: light blue
lt: šviesiai mėlyna

en: light purple
lt: šviesiai violetinė

en: white
lt: balta

en: purplish blue
lt: violetiškai mėlyna

en: dark purple
lt: tamsiai violetinė

en: sky blue
lt: dangiškai mėlyna

en: Add to global category list
lt: Pridėti prie globalaus kategorijų sąrašo

en: Add all to global category list
lt: Pridėti visas prie globalaus kategorijų sąrašo

en: Remove from global category list
lt: Pašalinti iš globalaus kategorijų sąrašo

en: Remove all from global category list
lt: Pašalinti visas iš globalaus kategorijų sąrašo

en: Edit Master Category List...
lt: Taisyti globalų kategorijų sąrašą...

en: Item(s) belong to these _categories:
lt: Įrašas priklauso šioms _kategorijoms:

en: _Available Categories:
lt: _Galimos kategorijos:

en: categories
lt: kategorijos

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Business
lt: Darbas

en: Competition
lt: Varžovai

en: Favorites
lt: Favoritai

en: Gifts
lt: Dovanos

en: Goals/Objectives
lt: Tikslai/Siekiai

en: Holiday
lt: Atostogos

en: Holiday Cards
lt: Šventiniai atvirukai

en: Hot Contacts
lt: Karšti kontaktai

en: Ideas
lt: Idėjos

en: International
lt: Tarptautiniai

en: Key Customer
lt: Svarbus klientas

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Personal
lt: Asmeniški

en: Phone Calls
lt: Telefono skambučiai

en: Status
lt: Būsena

en: Strategies
lt: Strategija

en: Suppliers
lt: Tiekėjai

en: Time & Expenses
lt: Laikas ir išlaidos

en: Waiting
lt: Laukia

en: * Click here to add a category *
lt: * Spausk čia, kad pridėtum kategoriją *

en: Category
lt: Kategorija

en: Add a category
lt: Pridėti kategoriją

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Edit Global Category List
lt: Taisyti globalų kategorijų sąrašą

en: Modify a Category
lt: Taisyti kategoriją

en: Modify...
lt: Taisyti...

en: Remove
lt: Pašalinti

en: _Category to Add:
lt: Pridedama _kategorija:

en: _Category to Modify:
lt: Taisoma _kategorija:
