gal 0.2.2 - en to no translation catalogue (140 entries)

en: Today %l:%M %p
no: I dag %l:%M %p

en: Late Yesterday %l:%M %p
no: Sent i går %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
no: I går %l:%M %p

en: (Ascending)
no: (Stigende)

en: (Descending)
no: (Synkende)

en: Not sorted
no: Ikke sortert

en: No grouping
no: Ingen gruppering

en: <- _Remove
no: <- Fje_rn

en: A_vailable Fields:
no: Tilgjengelige felter:

en: Ascending
no: Stigende

en: Clear All
no: Tøm alle

en: Descending
no: Synkende

en: Description
no: Beskrivelse

en: Group
no: Grupper

en: Group Items By
no: Grupper oppføringer etter

en: Move _Down
no: Flytt ne_d

en: Move _Up
no: Flytt _opp

en: Sh_ow these fields in order:
no: Vis disse feltene i rekkefølge:

en: Show Fields
no: Vis felter

en: Show field in View
no: Vis felter i visning

en: Sort
no: Sorter

en: Sort Items By
no: Sorter oppføringer etter

en: Then By
no: Så etter

en: _Add ->
no: L_egg til ->

en: _Group By...
no: _Grupper etter...

en: _Sort...
no: _Sorter...

en: Field Chooser
no: Feltvelger

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
no: For å legge til en kolonne i tabellen, dra den
    til plasseringen du ønsker å ha den.

en: Add a column...
no: Legg til en kolonne...

en: << Remove
no: << Fjern

en: Add >>
no: Legg til >>

en: Available fields
no: Tilgjengelige felter

en: Show in this order
no: Vis i denne rekkefølgen

en: %s : %s (%d item)
no: %s : %s (%d oppføring)

en: %s : %s (%d items)
no: %s : %s (%d oppføringer)

en: %s (%d item)
no: %s (%d oppføring)

en: %s (%d items)
no: %s (%d oppføringer)

en: Configuring view: FIXME
no: Konfigurerer visning: FIXME

en: Sort Ascending
no: Sorter stigende

en: Sort Descending
no: Sorter synkende

en: Unsort
no: Ikke sorter

en: Group By This Field
no: Grupper etter dette feltet

en: Group By Box
no: Grupper etter boks

en: Remove This Column
no: Fjern denne kolonnen

en: Add a Column...
no: Legg til en kolonne...

en: Alignment
no: Justering

en: Best Fit
no: Beste tilpasning

en: Format Columns...
no: Formater kolonner...

en: Customize Current View...
no: Tilpass aktiv visning...

en: Define Views for "%s"
no: Definer visninger for "%s"

en: Re_set to Factory Defaults...
no: Null_still til fabrikkstandard...

en: Views for "%s"
no: Visninger for "%s"

en: _Copy...
no: _Kopier...

en: _Delete...
no: _Slett...

en: _Edit...
no: R_ediger...

en: _New...
no: _Ny...

en: Table
no: Tabell

en: Name of new view:
no: Navn på ny visning:

en: Type of view:
no: Type visning:

en: Group %i
no: Grupper %i

note: This is the default custom color
en: custom
no: egendefinert

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
no: Egendefinert farge:

en: Choose Custom Color
no: Velg egendefinert farge

en: black
no: sort

en: light brown
no: lys brun

en: brown gold
no: gyllen brun

en: dark green #2
no: mørk grønn #2

en: navy
no: marine

en: dark blue
no: mørk blå

en: purple #2
no: lilla #2

en: very dark gray
no: meget mørk grå

en: dark red
no: mørk rød

en: red-orange
no: rød-oransje

en: gold
no: gyllen

en: dark green
no: mørk grønn

en: dull blue
no: sløv blå

en: blue
no: blå

en: dull purple
no: sløv lilla

en: dark grey
no: mørk grå

en: red
no: rød

en: orange
no: oransje

en: dull green
no: sløv grønn

en: dull blue #2
no: sløv blå #2

en: sky blue #2
no: himmelblå #2

en: purple
no: lilla

en: gray
no: grå

en: bright orange
no: lys oransje

en: yellow
no: gul

en: green
no: grønn

en: bright blue
no: lys blå

en: red purple
no: rød-lilla

en: light grey
no: lys grå

en: pink
no: rosa

en: light orange
no: lys oransje

en: light yellow
no: lys gul

en: light green
no: lys grønn

en: light cyan
no: lys cyan

en: light blue
no: lys blå

en: light purple
no: lys lilla

en: white
no: hvit

en: purplish blue
no: purpur-blå

en: dark purple
no: mørk purpur

en: sky blue
no: himmelblå

en: Add to global category list
no: Legg til i global kategoriliste

en: Add all to global category list
no: Legg til alle i global kategoriliste

en: Remove from global category list
no: Fjern fra global kategoriliste

en: Remove all from global category list
no: Fjern alle fra global kategoriliste

en: Edit Master Category List...
no: Rediger hovedkategoriliste...

en: Item(s) belong to these _categories:
no: Oppføring(er) tilhører disse _kategoriene:

en: _Available Categories:
no: _Tilgjengelige kategorier:

en: categories
no: kategorier

en: Birthday
no: Fødselsdag

en: Business
no: Arbeid

en: Competition
no: Konkurranse

en: Favorites
no: Favoritter

en: Gifts
no: Gaver

en: Goals/Objectives
no: Målsetninger

en: Holiday
no: Ferie

en: Holiday Cards
no: Feriekort

en: Hot Contacts
no: Hete kontakter

en: Ideas
no: Idéer

en: International
no: Internasjonalt

en: Key Customer
no: Nøkkelkunde

en: Miscellaneous
no: Forskjellig

en: Personal
no: Personlig

en: Phone Calls
no: Telefoner

en: Strategies
no: Strategier

en: Suppliers
no: Tilbyder

en: Time & Expenses
no: Tid og utgifter

en: Waiting
no: Venter

en: * Click here to add a category *
no: * Klikk her for å legge til en kategori *

en: Category
no: Kategori

en: Add a category
no: Legg til en kategori

en: Add...
no: Legg til...

en: Edit Global Category List
no: Rediger global kategoriliste

en: Modify a Category
no: Endre en kategori

en: Modify...
no: Endre...

en: Remove
no: Fjern

en: _Category to Add:
no: _Kategori som skal legges til:

en: _Category to Modify:
no: _Kategori som skal endres:
