gal - en to pl translation catalogue (148 entries)

en: %l:%M %p
pl: %k:%M

en: Today %l:%M %p
pl: Dziś %k:%M

en: Late Yesterday %l:%M %p
pl: Wczoraj %k:%M

en: Yesterday %l:%M %p
pl: Wczoraj %k:%M

en: %a %l:%M %p
pl: %a %k:%M

en: %b %d %l:%M %p
pl: %d %b %k:%M

en: %b %d %Y
pl: %d %b %Y

en: (Ascending)
pl: (Rosnąco)

en: (Descending)
pl: (Malejąco)

en: Not sorted
pl: Bez uporządkowania

en: No grouping
pl: Bez grupowania

en: <- _Remove
pl: <- _Usuń

en: A_vailable Fields:
pl: Do_stępne pola:

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Group
pl: Grupowanie

en: Group Items By
pl: Grupowanie elementów według

en: Move _Down
pl: W _dół

en: Move _Up
pl: W gó_rę

en: Sh_ow these fields in order:
pl: P_ola w kolejności wyświetlania:

en: Show Fields
pl: Wyświetlane pola

en: Show field in View
pl: Wyświetlanie pola w widoku

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Sort Items By
pl: Sortowanie elementów według

en: Then By
pl: Następnie według

en: _Add ->
pl: _Dodaj ->

en: _Group By...
pl: _Grupowanie...

en: _Sort...
pl: _Sortowanie...

en: Field Chooser
pl: Wybór pól

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
pl: Aby dodać kolumnę do tabeli, przeciągnij ją w
    miejsce, w którym chcesz, aby się pojawiła.

en: Add a column...
pl: Dodanie kolumny...

en: << Remove
pl: << Usuń

en: Add >>
pl: Dodaj >>

en: Available fields
pl: Dostępne pola

en: Show in this order
pl: Pola w kolejności wyświetlania

en: %s : %s (%d item)
pl: %s: %s (%d element)

en: %s : %s (%d items)
pl: %s : %s (%d elementów)

en: %s (%d item)
pl: %s (%d element)

en: %s (%d items)
pl: %s (%d elementów)

en: Configuring view: FIXME
pl: Konfiguracja widoku: FIXME

en: Sort Ascending
pl: Posortuj rosnąco

en: Sort Descending
pl: Posortuj malejąco

en: Unsort
pl: Bez sortowania

en: Group By This Field
pl: Pogrupuj według tego pola

en: Group By Box
pl: Pogrupuj według skrzynki

en: Remove This Column
pl: Usuń tę kolumnę

en: Add a Column...
pl: Dodaj kolumnę...

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Best Fit
pl: Najlepsze dopasowanie

en: Format Columns...
pl: Formatuj kolumny...

en: Customize Current View...
pl: Dopasuj bieżący widok...

en: Define Views for "%s"
pl: Definicja widoków dla "%s"

en: Re_set to Factory Defaults...
pl: Przywróć _wartości domyślne...

en: Views for "%s"
pl: Widoki dla "%s"

en: _Copy...
pl: S_kopiuj...

en: _Delete...
pl: _Usuń...

en: _Edit...
pl: _Zmień...

en: _New...
pl: _Nowy...

en: Table
pl: Tabela

en: Name of new view:
pl: Nazwa nowego widoku:

en: Type of view:
pl: Typ widoku:

en: Group %i
pl: Grupa %i

note: This is the default custom color
en: custom
pl: dowolny

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
pl: Dowolny kolor:

en: Choose Custom Color
pl: Wybór dowolnego koloru

en: black
pl: czarny

en: light brown
pl: jasnobrązowy

en: brown gold
pl: brązowozłoty

en: dark green #2
pl: ciemnozielony #2

en: navy
pl: granatowy

en: dark blue
pl: ciemnoniebieski

en: purple #2
pl: purpurowy #2

en: very dark gray
pl: bardzo ciemny szary

en: dark red
pl: ciemnoszary

en: red-orange
pl: czerwonopomarańczowy

en: gold
pl: złoty

en: dark green
pl: ciemnozielony

en: dull blue
pl: matowoniebieski

en: blue
pl: niebieski

en: dull purple
pl: matowopurpurowy

en: dark grey
pl: ciemnoszary

en: red
pl: czerwony

en: orange
pl: pomarańczowy

en: lime
pl: limonowy

en: dull green
pl: matowozielony

en: dull blue #2
pl: matowoniebieski #2

en: sky blue #2
pl: błętitny #2

en: purple
pl: purpurowy

en: gray
pl: szary

en: magenta
pl: purpurowy

en: bright orange
pl: żywopomarańczowy

en: yellow
pl: żółty

en: green
pl: zielony

en: cyan
pl: niebieskozielony

en: bright blue
pl: żywoniebieski

en: red purple
pl: czerwonopurpurowy

en: light grey
pl: jasnoszary

en: pink
pl: różowy

en: light orange
pl: jasnopomarańczowy

en: light yellow
pl: jasnożółty

en: light green
pl: jasnozielony

en: light cyan
pl: jasny niebieskozielony

en: light blue
pl: jasnoniebieski

en: light purple
pl: jasnopurpurowy

en: white
pl: biały

en: purplish blue
pl: purpurowoniebieski

en: dark purple
pl: ciemnopurpurowy

en: sky blue
pl: błękitny

en: Add to global category list
pl: Dodaj do globalnej listy kategorii

en: Add all to global category list
pl: Dodaj wszystkie do globalnej listy kategorii

en: Remove from global category list
pl: Usuń z globalnej listy kategorii

en: Remove all from global category list
pl: Usuń wszystkie z globalnej listy kategorii

en: Edit Master Category List...
pl: Zmodyfikuj globalną listę kategorii...

en: Item(s) belong to these _categories:
pl: Elementy należące do tych _kategorii:

en: _Available Categories:
pl: Do_stępne kategorie:

en: categories
pl: kategorie

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Business
pl: Praca

en: Competition
pl: Konkurencja

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Gifts
pl: Prezenty

en: Goals/Objectives
pl: Cele

en: Holiday
pl: Święto

en: Holiday Cards
pl: Kartki świąteczne

en: Hot Contacts
pl: Gorące kontakty

en: Ideas
pl: Pomysły

en: International
pl: Międzynarodowe

en: Key Customer
pl: Kluczowy klient

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Personal
pl: Osobiste

en: Phone Calls
pl: Telefony

en: Status
pl: Stan

en: Strategies
pl: Strategie

en: Suppliers
pl: Dostawcy

en: Time & Expenses
pl: Czas i wydatki

en: Waiting
pl: Oczekiwanie

en: * Click here to add a category *
pl: * Kliknij tutaj, aby dodać kategorię *

en: Category
pl: Kategoria

en: Add a category
pl: Dodanie kategorii

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Edit Global Category List
pl: Modyfikacja globalnej listy kategorii

en: Modify a Category
pl: Modyfikacja kategorii

en: Modify...
pl: Zmodyfikuj...

en: Remove
pl: Usuń

en: _Category to Add:
pl: _Dodawana kategoria:

en: _Category to Modify:
pl: Modyfikowana kategoria:
