gal 0.9.99 - en to sk translation catalogue (145 entries)

en: %l:%M %p
sk: %I:%M %p

en: Today %l:%M %p
sk: Dnes %l:%M %p

en: Late Yesterday %l:%M %p
sk: Včera večer %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
sk: Včera %l:%M %p

en: (Ascending)
sk: (Vzostupne)

en: (Descending)
sk: (Zostupne)

en: Not sorted
sk: Neutriedené

en: No grouping
sk: Bez zoskupovania

en: <- _Remove
sk: <- _Odstrániť

en: A_vailable Fields:
sk: Polia k _dispozícii:

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Clear All
sk: Vyčistiť všetko

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Group
sk: Zoskupenie

en: Group Items By
sk: Zoskupiť podľa

en: Move _Down
sk: Presunúť _nižšie

en: Move _Up
sk: Presunúť _vyššie

en: Sh_ow these fields in order:
sk: _Zobraziť tieto polia v poradí:

en: Show Fields
sk: Zobraziť polia

en: Show field in View
sk: Zobraziť pole v pohľade

en: Sort
sk: Triedenie

en: Sort Items By
sk: Utriediť podľa

en: Then By
sk: Potom podľa

en: _Add ->
sk: _Pridať ->

en: _Group By...
sk: _Zoskupiť podľa...

en: _Sort...
sk: _Triediť...

en: Field Chooser
sk: Výber poľa

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
sk: Stĺpec do tabuľky pridáte ťahaním
    na miesto, kde ho chcete

en: Add a column...
sk: Pridať stĺpec...

en: << Remove
sk: << Odstrániť

en: Add >>
sk: Pridať >>

en: Available fields
sk: Polia k dispozícii

en: Show in this order
sk: Zobraziť v tomto poradí

en: %s : %s (%d item)
sk: %s : %s (%d položka)

en: %s : %s (%d items)
sk: %s : %s (%d položiek)

en: %s (%d item)
sk: %s (%d položka)

en: %s (%d items)
sk: %s (%d položiek)

en: Configuring view: FIXME
sk: Nastavujem pohľad:

en: Sort Ascending
sk: Utriediť vzostupne

en: Sort Descending
sk: Utriediť zostupne

en: Unsort
sk: Netriedené

en: Group By This Field
sk: Zoskupiť podľa tohto poľa

en: Group By Box
sk: Zoskupiť podľa boxu

en: Remove This Column
sk: Odstráni tento stĺpec

en: Add a Column...
sk: Pridať stĺpec...

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Best Fit
sk: Nejlepšie

en: Format Columns...
sk: Formát stĺpcov...

en: Customize Current View...
sk: Prispôsobiť aktuálny pohľad...

en: Define Views for "%s"
sk: Definujte pohľady pre "%s"

en: Re_set to Factory Defaults...
sk: P_rednastavené hodnoty...

en: Views for "%s"
sk: Pohľady pre "%s"

en: _Copy...
sk: _Kopírovať...

en: _Delete...
sk: _Odstrániť...

en: _Edit...
sk: _Upraviť...

en: _New...
sk: _Nový...

en: Table
sk: Tabuľka

en: Name of new view:
sk: Meno nového pohľadu:

en: Type of view:
sk: Typ pohľadu:

en: Group %i
sk: Skupina %i

note: This is the default custom color
en: custom
sk: vlastný

note: "Custom" color - we'll pop up a GnomeColorPicker
en: Custom Color:
sk: Vlastná farba:

en: Choose Custom Color
sk: Vyberte farbu

en: black
sk: čierna

en: light brown
sk: svetlohnedá

en: brown gold
sk: zlatohnedá

en: dark green #2
sk: tmavozelená #2

en: navy
sk: námornícka

en: dark blue
sk: tmavomodrá

en: purple #2
sk: purpurová #2

en: very dark gray
sk: veľmi tmavošedá

en: dark red
sk: tmavočervená

en: red-orange
sk: oranžovočervená

en: gold
sk: zlatá

en: dark green
sk: tmavozelená

en: dull blue
sk: tlmená modrá

en: blue
sk: modrá

en: dull purple
sk: tlmená fialová

en: dark grey
sk: tmavošedá

en: red
sk: červená

en: orange
sk: oranžová

en: lime
sk: citrónová

en: dull green
sk: tlmená zelená

en: dull blue #2
sk: tlmená modrá #2

en: sky blue #2
sk: modrá oblohy #2

en: purple
sk: purpurová

en: gray
sk: šedá

en: magenta
sk: fialová

en: bright orange
sk: svetlooranžová

en: yellow
sk: žltá

en: green
sk: zelená

en: cyan
sk: modrozelená

en: bright blue
sk: svetlomodrá

en: red purple
sk: fialovočervená

en: light grey
sk: svetlošedá

en: pink
sk: ružová

en: light orange
sk: svetlooranžová

en: light yellow
sk: svetložltá

en: light green
sk: svetlozelená

en: light cyan
sk: svetlá modrozelená

en: light blue
sk: svetlomodrá

en: light purple
sk: svetlofialová

en: white
sk: biela

en: purplish blue
sk: fialovomodrá

en: dark purple
sk: tmavofialová

en: sky blue
sk: modrá obloha

en: Add to global category list
sk: Pridať do globálneho zoznamu kategórií

en: Add all to global category list
sk: Pridať všetko do globálneho zoznamu kategórií

en: Remove from global category list
sk: Odstrániť z globálneho zoznamu kategórií

en: Remove all from global category list
sk: Odstrániť všetko z globálneho zoznamu kategórií

en: Edit Master Category List...
sk: Upraviť hlavný zoznam kategórií...

en: Item(s) belong to these _categories:
sk: Položky patriace do týchto _kategórií:

en: _Available Categories:
sk: _Možné kategórie:

en: categories
sk: kategórie

en: Birthday
sk: Narodeniny

en: Business
sk: Obchod

en: Competition
sk: Konkurencia

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Gifts
sk: Dary

en: Goals/Objectives
sk: Ciele

en: Holiday
sk: Prázdniny

en: Holiday Cards
sk: Pohľadnice

en: Hot Contacts
sk: Významné kontakty

en: Ideas
sk: Myšlienky

en: International
sk: Medzinárodné

en: Key Customer
sk: Kľúčový zákazník

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Personal
sk: Osobné

en: Phone Calls
sk: Telefónne volania

en: Status
sk: Stav

en: Strategies
sk: Stratégie

en: Suppliers
sk: Dodávatelia

en: Time & Expenses
sk: Čas & Výdaje

en: Waiting
sk: Čakanie

en: * Click here to add a category *
sk: * Kliknutím sem pridajte kategóriu *

en: Category
sk: Kategória

en: Add a category
sk: Pridať kategóriu

en: Add...
sk: Pridať...

en: Edit Global Category List
sk: Upraviť globálny zoznam kategórií

en: Modify a Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Modify...
sk: Zmeniť...

en: Remove
sk: Odstrániť

en: _Category to Add:
sk: Pridať _kategóriu:

en: _Category to Modify:
sk: Upraviť _kategóriu:
