gnome-utils - en to lv translation catalogue (966 entries)

en: The Gnome Calculator
lv: Gnome Kalkulators

en: Simple double precision calculator similiar to xcalc
lv: Vienkārš dubultās precizitātes kalkulators līdzīgi kā xcalc

en: Run in analog (slide rule) mode
lv: Palaist analogajā (slīdošā mēra) režīmā

en: Gnome Calculator
lv: Gnome Kalkulators

en: Select Character
lv: Izvēlēties Rakstzīmi

en: Insert
lv: Ievietot

en: Character code:
lv: Rakstzīmes kods:

en: Character:
lv: Rakstzīme

en: Gnome Character Map
lv: Gnome Simbolu Karte

en: The Gnome equalivant of Microsoft Windows' Character Map. Warning: might contain bad English.
lv: Gnomes ekvivalents Microsoft Windows Simbolu Kartei (Character Map). Brīdinājums: var saturēt sliktu angļu valodu.

en:  %s: Character code %d
lv: %s: Rakstzīmes kods %d

en: Text copied to clipboard...
lv: Nokopētais teksts...

en: Text cut to clipboard...
lv: Izgrieztais teksts...

en: Text pasted from clipboard...
lv: Ielīmētais teksts...

en: Action Toolbar
lv: D_arbību Rīkjosla

en: Text to copy:
lv: Kopēt Tekstu:

en: Exit
lv: Iziet

en: Copy
lv: Kopēt

en: About
lv: Par

en: Help
lv: Palīdzība

en: Insert Character...
lv: Ievietot Rakstzīmi...

en: Insert character(s) by choosing character codes.
lv: Ievietot rakstzīmi(es) izvēloties rakstzīmju kodus.

en: _Action Toolbar
lv: D_arbību Rīkjosla

en: View or hide the action toolbar
lv: Parādīt vai slēpt darbību rīkjoslu

en: _Text Toolbar
lv: _Teksta Rīkjosla

en: View or hide the text toolbar
lv: Parādīt vai slēpt teksta rīkjoslu

en: _Statusbar
lv: _Statusjosla

en: View or hide the statusbar
lv: Parādīt vai slēpt statusjoslu

en: Character Table's Font...
lv: Rakstzīmju Tabulas Fonts...

en: Set the character table's font.
lv: Iestatīt rakstzīmju tabulas fontu.

en: _Insert at end
lv: Ievietot beigās

en: Insert every selected character at the end of the text entry
lv: Ievietot katru izvēlēto rakstzīmi teksta ieraksta beigās

en: _Focusable Buttons
lv: _Fokusējamas Pogas

en: Set the buttons to be focusable or not
lv: Iestatīt, lai pogas būtu vai nebūtu fokusējamas

en: Insert character(s) by choosing character codes
lv: Ievietot rakstzīmi(es) izvēloties rakstzīmju kodus

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut the selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste the clipboard
lv: Ievietot no starpliktuves.

en: Show Gnome Character Map's manual
lv: Gnome Simbolu Rakstzīmju Kartes rokasgrāmatu

en: About this application
lv: Par šo aplikāciju

en: Exit the program
lv: Iziet no programmas

en: Couldn't start the dictionary; most likely, http://www.dict.org could not be contacted.
lv: Nevar palaist vārdnīcu; visdrīzāk nevar saslēgties ar http://www.dict.org.

note: Could not look up search strategies, so just display a * label; FIXME: Memory leak
en: Cannot connect to server
lv: Nevar savienoties ar serveri

en: Client for MIT dictionary server.
    Web: http://gdict.dhs.org/, http://www.psilord.com/code/
lv: MIT vārdnīcas servera klients.
    Tīkls: http://gdict.dhs.org/, http://www.psilord.com/code/

en: Spell-checking...
lv: Pareizrakstības pārbaude...

en: Spell check done
lv: Pareizrakstības parbaude veikta

en: No matches found
lv: Nav nevienas sakrišanas

en: Looking up word...
lv: Skatīties pēc vārda...

en: Lookup done
lv: Skatīšanās veikta

en: String not found
lv: Virkne nav atrasta

en: Find:
lv: Meklēt:

en: Unable to perform requested operation, either because the server
    you are using is down or because you are not connected to the
    Internet. If you are not already connected to the Internet, please
    do so and try again.
lv: Nevar izpildīt pieprasīto operāciju, tāpēc ka vai nu serveris,
    kuru lietojat, ir izslēgts vai arī tāpēc, ka neesat pievienojies
    Internetam. Ja jūs patiešām neesat to izdarījuši, izdariet to
    un mēģiniet vēlreiz.

en: Look up
lv: Lūkoties

en: Look up word in dictionary
lv: Lūkoties pēc vārda vārdnīcā

en: Spell
lv: Pareizrakstība

en: Check word spelling
lv: Pārbaudīt vārda pareizrakstību

en: Cut to Clipboard
lv: Ievietot Starpliktuvē

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz Starpliktuvi

en: Paste Clipboard Contents
lv: Ievietot Starpliktuves Saturu

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Server to use, default search strategy, fonts
lv: Lietojamais serveris, noklusētā meklēšanas stratēģija, fonti

en: Word definition
lv: Vārda definīcija

en: About...
lv: Par...

en: Preferences...
lv: Rekvizīti...

en: Show/Hide Definition Window...
lv: Parādīt/Slēpt Definīcijas Logu...

en: Spell Check...
lv: Pareizrakstības Pārbaude...

en: Cannot create applet!
lv: Nevaru izveidot apletu!

en: Error invoking query: %s
lv: Kļūda izpildot pieprasījumu: %s

en: Headword:
lv: Galvasvārds:

en: Sub-number:
lv: Zemskaitlis

en: Pronunciation:
lv: Izruna:

en: Etymology:
lv: Etimoloģija:

en: Part of speech:
lv: Runas daļa

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Main body:
lv: Galvenā daļa:

en: Cross-reference:
lv: Norāde

en: Smart lookup
lv: Gudrā meklēšana

en: Server:
lv: Serveris:

en: Port:
lv: Ports:

en: Database:
lv: Datubāze:

en: Default strategy:
lv: Noklusētā stratēģija:

en: Server
lv: Serveris

en: Fonts
lv: Fonti

en: Display handle bar
lv: Parādīt pārbīdes joslu

en: You have to restart GDict for these
    settings to become active.
lv: Jums jāparstartē GDict, lai šie
    uzstādījumi kļūtu aktīvi.

en: Applet
lv: Aplets

en: Search all databases
lv: Meklēt visās datubāzēs

en: The server you specified could not be found.
lv: Jūsu uzstādītais serveris nav atrasts.

en: Word:
lv: Vārds:

en: Search Strategy:
lv: Meklēšanas Stratēģija:

en: Find Words...
lv: Meklēt Vārdus...

en: Look up Word...
lv: Skatīties pēc Vārda...

en: Spell checker
lv: Pareizrakstības parbaude

en: Unable to parse the geometry string '%s'
lv: Nevar izanalizet ģeometrijas virkni '%s'

en: Specify the geometry of the window.
lv: Iestatīt loga ģeometriju.

en: GEOMETRY
lv: Ģeometrija

en: GDiskFree is a GNOME implementation of the shell utility 'df'.
lv: GDiskFree ir GNOME aizvietojums komandrindas utilītij 'df'.

en: GDiskFree Properties
lv: GdiskFree Rekvizīti

en: Invoke sync before getting usage info
lv: Palaist sync pirms lietošanas informācijas saņemšanas

en: Show drive mount points
lv: Parādīt iekārtu montēšanas punktus

en: Show drive size
lv: Parādīt iekārtas ietilpību

en: Dial Orientation
lv: Orientācija

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Update interval (ms)
lv: Atjaunošanas intervāls (ms)

en: General Settings
lv: Galvenie Uzstādījumi

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Don't search subdirectories
lv: Nemeklēt pa apakšdirektorijām

en: File owner
lv: Dantes īpašnieks

en: File owner group
lv: Faila īpašnieka grupa

en: Last modification time
lv: Pēdējais modificēšanas laiks

en: Don't search mounted filesystems
lv: Nemeklēt montētajās failsistēmās

en: Empty file
lv: Tukša dante

en: Invalid user or group
lv: Nepareizs lietotājs vai grupa

en: Filenames except
lv: Failu nosaukumi, izņemot

en: Follow symbolic links
lv: Sekot simbolsaitēm

en: Simple substring search
lv: Vienkārša apakšvirnes meklēšana

en: Regular expression search
lv: Regulāra izteiciena meklēšana

en: Extended regular expression search
lv: Paplašināta regulāra izteciena meklēšana

en: grep options found in find list bad bad!
lv: grep atrastās meklēšanas saraksta opcijas slikti slikti!

en: non-grep option found in grep list, bad bad!
lv: ne-grep atrastās meklēšanas saraksta opcijas slikti slikti!

en: Search already running on another page
lv: Meklēšana jau norit citā lapā

note: create the results box FIXME: add an option to autoclear result box and pass TRUE in that case
en: Search Results
lv: Meklēšanas Rezultāti

en: 
    ... Too many errors to display ...
lv: 
    ... Pārāk daudz kļūdu uz ekrāna ...

en: Start directory does not exist
lv: Sākuma direktorija neeksistē

en: Search command line
lv: Meklēt komandrindā

en: This is the command line that can be used to execute this search from the console:
    (Note: to print one file per line rather then null separated,
    append "| tr '\000' '\n'" to the line below)
lv: Šī ir komandrinda, kura var tikt lietota, lai palaistu šadu meklēšanu no konsoles:
    (Piezīme: lai parādītu nevis neatdalītu, bet vienā rinā vienu failu,
    pievieno "| tr '\000' '\n'" lejējai rindai beigās)

en: Entry changed called for a non entry option!
lv: Ieraksta maiņu izsauca ne-ieraksta opcija!

en: Enable
lv: Aktivizēt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Start in directory:
lv: Sākt direktorijā:

en: Browse
lv: Apskatīt

en: Add
lv: Pievienot

en: Show Command
lv: Parādīt Komandu

en: Start
lv: Sākt

en: Nothing to locate
lv: Nav ko atrast

en: This is an interface to locate.  If you type in a simple string it
    will be matched as a subset of the full path, and if you type
    in a string with wildcards, it will have to match the full path.
lv: Šī ir locate saskarne. Ja tu ierakstīsi vienkāršu rindiņu, tā
    tiks attiecināta kā pilna ceļa daļa, un ja tu ierakstīsi
    rindiņu ar aizstājējzīmēm, tai ir jāatbilst pilnam ceļam.

en: Locate file:
lv: Norādīt failu:

en: Full find (find)
lv: Pilnā meklēšana (meklēt)

en: Quick find (locate)
lv: Ātrā meklēšana (atrast)

en: The Gnome Search Tool
lv: GNOME Meklēšanas Darbarīks

en: (C) 1998,2000 the Free Software Foundation
lv: (C) 1998,2000 Brīvās Programmatūras Fonds (Free Software Foundation)

en: Frontend to the unix find/grep/locate commands
lv: Priekšpuse unix find/grep/locate komandām

en: Gnome Search Tool
lv: Gnome Meklēšanas Darbarīks

en: Cannot save file
lv: Nevaru saglabāt failu

en: Save Results
lv: Saglabāt Rezultātus

en: Command mangled
lv: Izkropļota komanda

en: No command for this mime type
lv: Nav komandas šadam mime tipam

en: no project selected
lv: neviens projekts nav izvēlēts

en: Couldn't understand geometry (position and size)
     specified on command line
lv: Nevarēja saprast komandrindā noteikto
    ģeometriju (vietu un izmēru)

en: Total
lv: Kopā

en: This Memo
lv: Šī Piezīme

en: Today
lv: Šodien

en: Week
lv: Nedēļa

en: Month
lv: Mēnesis

en: Year
lv: Gads

en: Project Title
lv: Projekta Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Task
lv: Uzdevums

en: Estimated Start Date
lv: Pagājušais Sākuma Termiņš

en: Estimated End Date
lv: Pagājušais Beiguu Termiņš

en: Date Due
lv: Datums Līdz

en: Sizing
lv: Izmēri

en: % Complete
lv: % Pabeigti

en: Urgency
lv: Steidzamība

en: Importance
lv: Svarīgums

en: Status
lv: Statuss

en: Low
lv: Zems

en: Med
lv: Vidējs

en: High
lv: Augsts

en: Not Started
lv: Nesākts

en: In Progress
lv: Procesā

en: On Hold
lv: Pieturēt

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Completed
lv: Izpildīts

en: project %t started
lv: projekts %t palaists

en: stopped project %t
lv: projekts %t apstādināts

en: Memo
lv: Piezīme

en: Elapsed
lv: Pagājušais

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: Task Time
lv: Uzdevuma Laiks

en: Bill Status
lv: Aprēķina Statuss

en: Billable
lv: Iekļaut Aprēķinā

en: Bill Rate
lv: Aprēķina Likme

en: Value
lv: Vērtība

en: Billable Value
lv: Aprēķina Vērtība

en: No Default Value
lv: Nav Noklusētās Vērtības

en: Hold
lv: Aizturēt

en: Bill
lv: Aprēķināt

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Not Billable
lv: Neiekļaut Aprēķinā

en: No Charge
lv: Bezmaksas

en: Regular
lv: Regulārs

en: Overtime
lv: Ārpuslaika

en: Double Overtime
lv: Dubukt Ārpuslaika

en: Flat Fee
lv: Cietā Maksa

en: Error - Unknown
lv: Kļūda - Nezināma

en: unknown token: >>>>
lv: nezināma zīme: >>>>

en: Error 404 Not Found
lv: Kļūda 404 NAv Atrasta

en: The file %s was not found.
lv: Fails %s nav atrasts.

en: (null)
lv: (nulle)

en: Unkown Error
lv: Nezināma Kļūda

en: Unable to open the file %s
    %s
lv: Nevar atvērt failu %s
    %s

en: New Task
lv: Jauns Uzdevums

en: Save HTML To File
lv: Saglabāt HTML Failā

en: Cannot open logfile %s for append
lv: Nevar atvērt append žurnālfailu %s

en: no description
lv: nav apraksta

en: program started
lv: programma sākta

note: log_if_equal
en: program exited
lv: programma izbeidzās

en: There seems to be another GTimeTracker running.
    Press OK to start GTimeTracker anyway, or press Cancel to quit.
lv: Izskatās, ka ir jau palaists viens cits GLaika Uzraudzītājs.
    Nospied OK, lai tik un tā palaistu GLaika Uzraudzītāju,
    vai arī nospied Atcelt, lai beigu.

en: Cannot create pid-file!
lv: Nevar izveidot pid-failu!

en: Do you want to continue?
lv: Vai vēlies turpināt?

en: Error
lv: Kļūda

en: Shall I setup a new configuration?
lv: Vai uzstādīt jaunu konfigurāciju?

en: Specify geometry
lv: Uzstādīt ģeometriju

en: Select a project on startup
lv: Izvēlies projektu pie sāknēšanas

en: PROJECT
lv: PROJEKTS

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Time tracking tool for GNOME
lv: GNOME Laika Uzraudzīšanas programma

en: New Project...
lv: Jauns Projekts...

en: Reload Configuration File
lv: Pārlādēt Konfigurācijas Failu

en: Do you really want to reload the configuration file?
lv: Vai patiešām vēlies pārlādēt konfigurācijas failu?

en: File %s exists, overwrite?
lv: Fails %s eksistē, pārrakstīt?

en: File cannot be written
lv: Fails nevar tikt ierakstīts

en: Export Current State
lv: Eksportēt Pašreizējo Statusu

en: _New Project...
lv: _Jauns Projekts...

en: _Reload Configuration File
lv: _Pārlādēt Konfigurācijas Failu

en: _Save Configuration File
lv: _Saglabāt Konfigurācijas Failu

en: _Export Current State
lv: _Eksportēt Pašreizējo Stāvokli

en: Clear _Daily Counter
lv: Attī_rīt Dienas Pulksteni

en: Zero out todays timer by deleting todays time logs
lv: Iestatīt uz nulli šodienas taimeri, izdzēšot šodienas laika ierakstus

en: _Journal...
lv: Ž_urunāls...

en: Show the timesheet journal for this project
lv: Parādīt laika kontrolsarakstu šim projektam

en: New _Task...
lv: Jauns _Uzdevums...

en: Change the current task for this project
lv: Mainīt šī projekta pašreizējo uzdevumu

en: _All Journal...
lv: _Pievienot Žurnālu...

en: Show the verbose timesheet journal for this project
lv: Parādīt vārdisku laika kontrolsarakstu šim projektam

en: _Invoice...
lv: _Rēķins...

en: Show a sample invoice for this project
lv: Parādīt parauga rēķinu šim projektam

en: _Primer...
lv: Ā_bece...

en: Show a sample introductory primer for designing custom reports
lv: Parādīt vienkāršu paraugpiemēru, lai izveidotu savas atskaites

en: _New Report...
lv: _Jauns Pārskats...

en: Define a path to a new GTT phtml report file
lv: Definēt ceļu uz jauno GTT phtml pārskata failu

en: St_art
lv: Star_tēt

en: Start the timer running
lv: Palaist taimeri

en: Sto_p
lv: I_zbeigt

en: Stop the timer
lv: Apstādināt pulksteni

en: _Timer Running
lv: Pu_lkstenis Palaists

en: _Reports
lv: _Pārskati

en: _Timer
lv: P_ulkstenis

note: deal with the i18n menu path ... (is this right ??? or is this pre-i18n ???)
en: Reports
lv: Pārskati

en: Reports/<Separator>
lv: Pārskati/<Atdalītājs>

en: Old GTT Tasks
lv: Vecie GTT Uzdevumi

en: empty
lv: tukšs

en: The keyboard and mouse have been idle
    for %d minutes.  The currently running
    project (%s - %s)
    has been stopped.
    Do you want to restart it?
lv: Klaviatūra un pele ir bijusi neaktīva
    %d minūtes. Pašreizējais
    projekts (%s - %s)
    tika apstādināts.
    Vēlies to pārstartēt?

en: System Idle
lv: Sistēma Dīkstāvē

note: Note to translators: just skip the `[GTT]'
en: [GTT]New
lv: [GTT]Jauns

en: Create a New Project...
lv: Izveidot Jaunu Projektu...

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Configuration File
lv: Saglabāt Konfigurācijas Failu

en: Cut Selected Project
lv: Izgriezt Izvēlēto Projektu

en: Copy Selected Project
lv: Kopēt Izvēlēto Projektu

en: Paste Project
lv: Ivietot Projektu

en: Journal
lv: Žurnāls

en: View and Edit Timestamp Logs
lv: Skatīt un Rediģēt Laika Kontrolsarakstu

en: Props
lv: Rekvizīti

en: Edit Project Properties...
lv: Rediģēt Projekta Rekvizītus...

en: Timer
lv: Pulkstenis

en: Start/Stop Timer
lv: Startēt/Apstādināt Pulksteni

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: View Calendar
lv: Apskatīt Kalendāru

en: Prefs
lv: Uzstādījumi

en: Edit Preferences...
lv: Rediģēt Uzstādījumus...

en: Manual
lv: Rokasgrāmata

en: User's Guide and Manual
lv: Lietotāja Pamācība un Rokasgrāmata

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit GTimeTracker
lv: Iziet no GLaika Uzraudzītājs

en: 1 Hour
lv: 1 Stunds

en: 2 Hours
lv: 2 Stundas

en: 3 Hours
lv: 3 Stundas

en: Exact Time
lv: Precīzs Laiks

en: Set how Uncertain the Start Time Is
lv: Iestati, cik Neprecīzs Ir Sākšanas Laiks

en: Delete Interval
lv: Dzēst intervālu

en: Delete This Interval
lv: Dzēst šo Intervālu

en: Edit Interval
lv: Rediģēt Intervālu

en: Edit the Start & Stop Times
lv: Rediģēt Sākšanās un Apstāšanās Laikus

en: Insert Memo
lv: Ievietot Piezīmi

en: Insert a new memo above this time interval.
lv: Ievietot jaunu piezīmi virs šī intervāla.

en: Merge Down
lv: Apvienot Lejup

en: Merge Into Interval Above
lv: Apvienot Ar Augšējo Intervālu

en: Merge Into Interval Below
lv: Apvienot Ar Lejējo Intervālu

en: Merge Up
lv: Apvienot Augšup

en: Paste Memo
lv: Ielīmēt Piezīmi

en: Paste a previously cut memo.
lv: Ielīmēt iepriekš izgriezto piezīmi.

en: Close
lv: Aizvērt

en: New File
lv: Jauns Fails

en: Open File
lv: Atvērt Failu

en: Print
lv: Drukāt

en: Refresh
lv: Atjaunot

en: Save File
lv: Saglabāt Failu

en: Information
lv: Informācija

en: This function is not yet implemented!
    Coming Soon, I hope!
lv: Šī funkcija vēl nav iestrādāta!
    Es ceru, ka drīz būs!

en: Display
lv: Displejs

en: Enter a shell command to be executed when no projects are active.
lv: Ievadi čaulas komandu, kuru palaist, kad neviens no projektiem nav aktīvs.

en: Enter a shell command to be executed whenever projects are switched.
lv: Ievadi čaulas komandu, kuru palaist, kad tiek pārslēgti projekti.

en: Entry Start:
lv: Ierakstu Palaist:

en: Entry Stop:
lv: Ierakstu Apstādināt:

en: Entry that will be logged when a project starts. Use %t for the project title, %d for the description, etc. See the manual for more options.
lv: Ieraksts, kas tiks iegrāmatots, kad sākas jauns projekts. Lieto %t projekta nosaukumam, %d aprakstam utt. Papildus opcijām skatīt man lapas.

en: Entry that will be logged when the project stops.  Use %t for the porject title, %d for the project description, etc. See the manual for more options.
lv: Ieraksts, kas tiks iegrāmatots, kad projekts beidzas. Lieto %t projekta nosaukumam, %d aprakstam utt. Papildus opcijām skatīt man lapas.

en: Fields
lv: Laukumi

en: Filename:
lv: Faila Nosaukums:

en: Idle Seconds:
lv: Neaktivitātes Sekundes:

en: Inactivity Timeout
lv: Neaktivitātes Taimauts

en: Logfile
lv: Žurnālfails

en: Min Recorded:
lv: Min Ieraksti:

en: Misc
lv: Dažādi

en: No Project Command:
lv: Nav-Projekta Komanda:

en: Project List Display
lv: Projekta Sarakstu Ekrāns

en: Shell
lv: Čaula

en: Shell Commands
lv: Čaulas Komandas

en: Show Current Task
lv: Parādīt Pašreizējo uzdevumu

en: Show Estimated Effort
lv: Parādīt Atlikušās Pūles

en: Show Percent Complete
lv: Parādīt Izpildījumu Procentuāli

en: Show Planned Project End Date
lv: Parādīt Plānotā Projekta Beigu Datumu

en: Show Planned Project Start Date
lv: Parādīt Plānotā Projekta Sākuma Datumu

en: Show Project Description
lv: Parādīt Projekta Aprakstu

en: Show Project Due Date
lv: Parādīt Projekta Paredzēto Laiku

en: Show Project Importance
lv: Parādīt Projekta Svarīgumu

en: Show Project Status
lv: Parādīt Projekta Statusu

en: Show Project Urgency
lv: Parādīt Projekta Svarīgumu

en: Show Seconds
lv: Parādīt Sekundes

en: Show Status Bar
lv: Parādīt Statusa Joslu

en: Show Sub-Projects
lv: Parādīt Pakārtotos Projektus

en: Show Table Header
lv: Parādīt Tabulas Galveni

en: Show Time For The Current Task
lv: Parādīt Pašreizējā Uzdevuma Laiku

en: Show Time This Month
lv: Parādīt Laiku Šim Mēnesim

en: Show Time This Week
lv: Parādīt Laiku Šai Nedēļai

en: Show Time This Year
lv: Parādīt Šī Gada Laiku

en: Show Time Today
lv: Parādīt Šodienas Laiku

en: Show Toolbar Icons
lv: Parādīt Rīkjoslas Ikonas

en: Show Toolbar Texts
lv: Parādīt Rīkjoslas Tekstu

en: Show Tooltips
lv: Parādīt Knifus

en: Show Total Time Ever
lv: Parādīt Visu Kopējo Laiku

en: Show `Cut', `Copy', `Paste'
lv: Parādīt `Izgriezt', `Kopēt', `Ievietot'

en: Show `Help'
lv: Parādīt `Palīdzība'

en: Show `Journal'
lv: Parādīt `Žurnālu'

en: Show `New'
lv: Parādīt `Jauns'

en: Show `Preferences'
lv: Parādīt `Uzstādījumi'

en: Show `Properties'
lv: Parādīt `Rekvizīti'

en: Show `Quit'
lv: Parādīt `Iziet`

en: Show `Save', `Reload'
lv: Parādīt `Saglabāt', `Pārlādēt'

en: Show `Timer'
lv: Parādīt `Pulkstenis'

en: Show the 'szing', that is, the estimated amount of work that it will take to perform this project.
lv: Parādīt 'szing', tas ir, atlikušo darba apjomu, kas būs nepieciešams, lai pabeigtu šo projektu.

en: Switch Project Command:
lv: Projekta Pārslēgšanas Komanda:

en: Switches between projects that happen faster than this will not be logged (enter the number of seconds)
lv: Pārslēgšanās starp projektiem, kas notiek ātrāk par šo, netiks iegrāmatotas (ievadi sekunžu daudzumu)

en: The current active project will be made inactive after there has been no keyboard/mouse activity after this number of seconds.  Set to -1 to disable.
lv: Pašreizējais aktīvais projekts tiks padarīts par neaktīvu, ja nekonstatēs klavietūras/peles aktivitātes pēc šī sekunžu daudzuma.  Iestati -1, lai deaktivizētu.

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Toolbar Segments
lv: Rīkjoslas Segmenti

en: Use Logfile
lv: Lietot Žurnālfailu

en: View Project Fields
lv: Parādīt Projekta Laukumus

en: A title to assign to this project
lv: Nosaukums, kuru piedēvēt konkrētajam projektam

en: Auto-merge Gap:
lv: Auto-apvienošanas Starplaiks:

en: Auto-merge Interval:
lv: Auto-apvienošanas Intervāls:

en: Does this item need immediate attention? Note that some urgent tasks might not be important.  For example, Bill may want you to answer his email today, but you may have better things to do today.
lv: Vai šai lietai ir nepieciešama tūlītēja uzmanība? Zini, ka daži steidzami uzdevumi var nebūt svarīgi. Piemēram, Artis var gribēt, lai tu atbildi uz viņa epasta vēstuli jau šodien, bet tev var būt svarīgākas lietas, ko šodien darīt.

en: Double-Overtime Rate:
lv: Dubult-Papildllaika Maksa:

en: Due Date:
lv: Paredzētais Laiks:

en: Flat Fee:
lv: Cietā Maksa:

en: Hours to Finish:
lv: Stundas, lai Pabegtu:

en: How important is it to perform this task?  Not everything important is urgent.  For example, it is important to file a tax return every year, but you have a lot of time to get ready to do this.
lv: Cik svarīgs ir šī uzdevuma izpildījums?  Ne viss svarīgais ir steidzams.  Piemēram, ir svarīgi iesniegt nodokļu atskaiti katru gadu, bet tev ir daudz laika, lai sagatavotos to izdarīt.

en: If the gap between intervals is smaller than this, the intervals will be merged together.
lv: Ja atstarpe starp intervāliem ir līdzīga šai, intervāli tiks apvienoti.

en: If this project is billed for one price no matter how long it takes, enter the fee here.
lv: Ja šis projekts tiks apmaksāts par vienu samaksu neatkarīgi no tā, cik ilgi tas turpinās, ieraksti atalgojumu šeit.

en: Importance:
lv: Svarīgums:

en: Internal notes about the project, memos that will not be printed on an invoice.
lv: Iekšējās piezīmes par projektu, kuras netiks drukātas uz rēķina.

en: Intervals
lv: Intervāli

en: Intervals smaller than this will be discarded
lv: Intervāli mazāki par šo netiks ņemti vērā

en: Medium
lv: Vidējais

en: Minimum Interval:
lv: Minimālais Intervāls:

en: Not Set
lv: Nav Uzstādīts

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Overtime Rate:
lv: Papildlaika Maksa:

en: Planned Finish:
lv: Plānots Pabeigt:

en: Planned Start:
lv: Plānotais Sākums:

en: Planning
lv: Plānošana

en: Project
lv: Projekts

en: Project Description:
lv: Projekta Apraksts:

en: Project Title:
lv: Projekta Nosaukums:

en: Rates
lv: Tarifi

en: Regular Rate:
lv: Parastā Maksa:

en: Status:
lv: Statuss:

en: The dollars per hour charged for overtime work on this project.
lv: Dolāri stundā, kurus iegūst par papildlaika darbu šajā projektā.

en: The dollars per hour normally charged for this project.
lv: Dolāri stundā, kurus parasti iegūst par šo projektu.

en: The over-overtime rate (overtime on Sundays, etc.)
lv: Papild-papildlaika maksa (papildlaiks Sestdienās utt.)

en: Time below which an interval is merged with its neighbors
lv: Laiks, zem kura intervāli tiks apvienoti ar tā kaimiņiem

en: Urgency:
lv: Steidzamība:

en: What is the status of this project?
lv: Kāds ir šī projekta statuss?

en: a short description that will be printed on the invoice.
lv: īss apraksts, kurš tiks drukāts uz rēķina.

en: seconds
lv: sekundes

en: Delete _Memo
lv: Dzēst _Atgādni

en: Delete _Times
lv: Dzēst _Laikus

en: Delete the memo only, keep the time intervals
lv: Dzēst tikai piezīmi, paturēt laika intervālus.

en: Delete the memo, and the time intervals below it.
lv: Dzēst piezīmi un laika intervālus zem tās.

en: Edit the memo and othr task properties.
lv: Rediģēt piezīmi un citus uzdevuma rekvizītus.

en: Insert a new memo above this one.
lv: Ievietot jaunu piezīmi virs šīs.

en: _Edit Memo
lv: Re_diģēt Piezīmi

en: _New Memo
lv: _Jauna Atgādne

en: _Paste Memo
lv: _Ielīmēt Atgādni

en: A set of private notes that will not be printed on an invoice.
lv: Privātu piezīmju kopums, kas netiks drukāts uz rēķina.

en: A short description to attach to this block of time.
lv: Īss apraksts, kuru pievienot šim laika blokam.

en: Billable:
lv: Aprēķins:

en: Billing Block:
lv: Aprēķina Bloks:

en: Billing Rate:
lv: Aprēķina Likme:

en: Billing Status:
lv: Aprēķina Statuss:

en: Fee rate to be charged for this task.
lv: Brīvā maksa, kura jāsaņem par šo uzdevumu.

en: How should this task be billed?  "Billable" means bill to the customer in the normal fashion.   "Not Billable" means we can't ask for money for this, don't print on the invoice.   "No Charge" means print on the invoice as 'free/no-charge'.
lv: Kā šis uzdevums būtu jāaprēķina?  "Iekļaut Aprēķinā" nozīmē izziņot klientam parastā kārtā.   "Neiekļaut Aprēķinā" nozīmē, ka mēs nevaram par to prasīt naudu, nedrukāt to uz rīķina.   "Bezmaksas" nozīmē drukāt to rēķinā kā 'pa brīvu/bezmaksas'.

en: Is this task ready to be billed to the customer? "Hold" means maybe, but not yet, needs review.   "Bill" means print this on the next invoice.   "Paid" means that it should no longer be included on invoices.
lv: Vai šis uzdevums ir gatavs, lai tā rēķinu nosūtītu klientam? "Aizturēt" nozīmē varbūt, bet vēl nē, vajag pārskatīt.   "Aprēķināt" nozīmē drukāt to uz nākamā rēķina.   "Samaksāts" nozīmē, ka tas vairs nav jāiekļauj rēķinos.

en: Memo:
lv: Atgādne:

en: OverOver
lv: PapildPapild

en: Task Properties
lv: Uzdevuma Rekvizīti

en: The billed unit of time will be rounded to an integer multiple of this time.
lv: Aprēķina vienība tiks noapaļota uz veselu šī laika skaitli

en: minutes
lv: minūtes

en: This  program  is  part of  the  GNOME  project for Linux. Logview comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to redistribute it under the conditions of the GNU General Public Licence. The log icon is a courtesy of Tuomas Kuosmanen (a.k.a tigert).
lv: Šī programma ir daļa no GNOMEs Linux projekta. Sistēmas Žurnālu Skatītājs NEGARANTĒ PILNĪGI NEKO. Šī ir brīvā prgrammatūra, un tu esi laipni aicināts to izplatīt saskaņā ar GNU Vispārējās Publiskās Licences nosacījumiem. Sistēmas Žurnālu Skatītāja ikona ir Tuomas Kuosmanen (pazīstams arī  kā tigert) laipni dāvāta.

note: go get logview.xpm in $(prefix)/share/pixmaps/logview
en: Logview
lv: Žurnālu Skatītājs

en: Copyright (C) 1998
lv: Kopēšanas tiesības (C) 1998

en: Action database
lv: Darbību datubāze

en: Monitor options
lv: Monitringa opcijas

en: Add...
lv: Pievienot..

en: Edit...
lv: Rediģēt

en: Cannot open action data base <%s>! Open failed.
lv: Nevar atvērt darbību datu bāzi <%s>! Atvēršana neizdevās.

en: Error parsing actions data base
lv: Kļūda analizējot darbību datubāzi

en: Can't write to actions database!
lv: Nevar ierakstīt darbības datubāzē!

en: <empty>
lv: <tukšs>

en: log name regexp
lv: log vārda regexp

en: process regexp
lv: procesa regexp

en: message regexp
lv: ziņas regexp

en: action to execute when regexps are TRUE
lv: darbības, kuras izpildīt, kad regexpi ir TRUE (piepildās)

en: description
lv: apraksts

en: description:
lv: apraksts:

en: Description of this entry.
lv: Šī ieraksta apraksts.

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
lv: tag: [%s]
    log_vārds: [%s]
    process: [%s]
    ziņa: [%s]
    apraksts: [%s]
    darbība: [%s]

en: Log stats
lv: Žurnāla statistika

en: Log information
lv: Žurnāla informācija

en: Log:
lv: Žurnāls:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Modified:
lv: Izmainīts:

en: Start date:
lv: Sāknēšanas datums:

en: Last date:
lv: Pēdējais datums:

en: Num. lines:
lv: Rindiņu nr.:

en: %ld bytes
lv: %ld baiti

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Not enough memory!
lv: Par maz atmiņas!

en: Out of memory!
lv: Nav vairs atmiņas!

en: Unable to open logfile!
lv: Nevar atvērt žurnālfailu!

en: %s is not a regular file.
lv: %s nav parasts fails.

en: %s is not user readable. Either run the program as root or ask the sysadmin to change the permissions on the file.
lv: %s nav lietotājam nolasāms. Vai nu palaid programmu kā root, vai arī palūdz sistēmas administratoam nomainīt šī faila atļaujas.

en: %s could not be opened.
lv: %s nevar tikt atvērts.

en: %s not a log file.
lv: %s nav žurnālfails.

en: ReadLogStats: out of memory
lv: Lasīt Žurnāla Statistiku: nav vairs atmiņas

en: Open log...
lv: Atvērt žurnālu...

en: Open log
lv: Atvērt žurnālu

en: Export log...
lv: Eksportēt žurnālu...

en: Export log
lv: Eksportēt žurnālu

en: Close log
lv: Aizvērt žurnālu

en: Switch log
lv: Parslēgties uz žurnālu

en: Monitor...
lv: Novērot...

en: Monitor log
lv: Novērot žurnālu

en: Exit program
lv: Iziet no programmas

en: Show calendar log
lv: Parādīt kalendāra žurnālu

en: Show log stats
lv: Parādīt žurnāla statistiku

en: Zoom
lv: Fokusēt

en: Show line info
lv: Parādīt līnijas info

en: Show user preferences
lv: Parādīt lietotāja preferences

en: Select...
lv: Izvēlēties...

en: Select log events
lv: Izvēlēties žurnāla ierakstus

en: Filter..
lv: Filtrēt..

en: Filter log events
lv: Filtrēt žurnāla ierakstus

en: Info about logview
lv: Info par logview

en: No log files to open
lv: Nav žurnālfaila ko atvērt

note: Create App
en: System Log Viewer
lv: Sistēmas Logu Skatītājs

en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

en: Date:
lv: Datums:

en: Too many open logs. Close one and try again
lv: Par daudz atvērtu žurnālu.

en: Open new logfile
lv: Atvērt jaunu žurnālfailu

en: Error: [%s]
lv: Kļūda: [%s]

en: Choose logs to monitor
lv: Izvēlēties žurnālus monitorēšanai

note: Arrowed buttons
en: Add >>
lv: Pievienot >>

note: Remove button
en: Remove <<
lv: Izņemt <<

note: Check boxes
en: Hide app
lv: Slēpt aplikāciju

en: Exec actions
lv: Izpildīt darbības

note: Actions button
en: Actions...
lv: Darbības...

en: tmp_list is NULL
lv: tmp_list ir NULL

en: Monitoring logs...
lv: Novērojam žurnālus...

en: TOUCHED!!
lv: AIZTIKTS!!

en: hostname column width ( 0 to hide this column ):
lv: resursdatora slejas platums ( 0 paslēps šo sleju ):

en: Columns
lv: Slejas

en: Zoom view
lv: Palielināts skatījums

en: Log line detail for %s
lv: Žurnāla rindiņas detaļas priekš %s

en: Log line detail for <No log loaded>
lv: Žurnāla rindiņas detaļas priekš <žurnāls nav ielādēts>

en: Date:
lv: Datums:

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Cannot open regexp data base <%s>! Open failed.
lv: Nevar atvērt regexp datu bāzi <%s>! Atvēršana neizdevās.

en: Cannot open description data base <%s>! Open failed.
lv: Nevar atvērt apraksta datu bāzi <%s>! Atvēršana neizdevās.

en: Do nothing
lv: Darīt neko

en: Append it to ->
lv: Pievienot uz ->

en: Search it in ->
lv: Meklēt tajā ->

en: Edit it
lv: Rediģēt to

note: First view is considered as the default view ...
en: List
lv: Saraksts

en: Grid
lv: Restes

en: Edit
lv: Rediģēt

en: File
lv: Fails

en: Search RGB
lv: Meklēt RGB

en: Monitor
lv: Monitors

en: '%s' document has been modified; do you wish to save it ?
lv: '%s' dokuments ir izmainīts; vai vēlaties to saglabāt ?

en: GColorsel was unable to paste colors from the clipboard.
lv: GColorsel nevarēja ielikt krāsas no starpliktuves.

en: Please select a file document before.
lv: Lūdzu izvēlieties faila dokumentu vispirms.

en: I can't execute this action. Check that :
    
    1. You have associated an action with this event.
    2. The associated document still exists.
    3. The type of the associated document.
    
    Go to preferences, in the edit menu.
lv: Es nevaru palaist šo darbību. Pārbaudiet vai :
    
    1. Jūs esat asociējis jebkādu darbību šim notikumam.
    2. Asociētais dokuments vēl eksistē.
    3. Asociētā dokumenta tipu.
    
    Ejiet uz preferencēm, zem edit izvēlnes.

note: Init GnomeMDI
en: GColorsel
lv: GKrāsuIzvēle

en: <- Remove
lv: <- Izņemt

en: <- Remove all
lv: <- Izņemt visu

en: Add ->
lv: Pievienot ->

en: Add all ->
lv: Pievienot visu ->

en: Available documents
lv: Pieejamie dokumenti

en: Available views
lv: Pieejamie skatījumi

en: Connect to
lv: Savienoties uz

en: Create a document
lv: Izveidot dokumentu

en: Create views
lv: Izveidot skatījumus

en: Description :
lv: Apraksts :

en: Please, select the type of document to create.
    You can choose a short name, do not confuse it with the file name.
lv: Lūdzu izvēlieties dokumenta tipu, ko vēlaties izveidot.
    Varat izvēlēties īsu nosaukumu, nelietojiet faila nosaukumu.

en: Select source document
lv: Izvēlieties pirmsdokumetnu

en: Select type
lv: Izvēlieties tipu

en: Short name :
lv: Īss nosaukums :

en: This document read document from one or more other document. Please, choose these documents.
lv: Šis dokuments lasa dokumentu no viena vai vairākiem citiem dokumentiem. Lūdzu izvēlieties šos dokumentus.

en: You can create one or more views for this document. Note that you have to create at least one view.
lv: Jūs varat izveidot vienu vai vairākus skatījumus šim dokumentam. Taču jums noteikti jābūt vismaz vienam skatījumam.

en: Create a new view
lv: Izveidot jaunu skatījumu

en: Please, select the type of view you want to create.
lv: Lūdzu ierakstiet kāda tipa skatījumu jūs vēlaties izveidot

en: Actions
lv: Darbības

en: Bottom
lv: Apakša

en: Default
lv: Noklusētais

en: Display documents menu (restart required).
lv: Parādīt dokumentu izvēlni (pārstartēšana nepieciešama).

en: Documents
lv: Dokumenti

en: DoubleClick in previews:
lv: DubūltKlikšķis priekšskatījumos:

en: DoubleClick in views:
lv: DubūltKlikšķis skatījumos:

en: Drop:
lv: Nomest:

en: General
lv: Galvenais

en: Grab:
lv: Sagrābt:

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Modal
lv: Modāls

en: Mode:
lv: Režīms:

en: Notebook
lv: Piezīmjgrāmata

en: Notebook Tab position:
lv: Izvēles Šķirkļu pozīcija:

en: On ... execute ...
lv: Uz ... palaist ...

en: Right
lv: Pa labi

en: Save session on exit.
lv: Izejot saglabāt sesiju.

en: Session
lv: Sesija

en: Top
lv: Augša

en: Toplevel
lv: Augšlīmeņa

en: Begin
    Comments :
lv: Sākums
    Komentāri :

en: End
    Comments :
lv: Beigas
    Komentāri :

en: File name :
lv: Faila nosaukums :

en: Header :
lv: Galva :

en: Special properties
lv: Speciālie rekvizīti

en: Common properties
lv: Parastie rekvizīti

en: Name :
lv: Nosaukums :

en: Blue :
lv: Zilā :

en: Green :
lv: Zaļā :

en: Red :
lv: Sarkanā :

en: Colors format :
lv: Krāsu formāts :

en: Display document control (if exists)
lv: Parādīt dokumenta kontroli (ja eksistē)

en: Color height :
lv: Krāsas augstums :

en: Color width :
lv: Krāsas platums :

en: Draw numbers
lv: Zīmet skaitļus

en: New Document
lv: Jauns Dokuments

en: Create a new document
lv: Izveidot jaunu dokumentu

en: New View
lv: Jauns Skatījums

en: Create a new view for a document
lv: Izveidot jaunu skatījumu dokumentam

en: Close document
lv: Aizvērt dokumentu

en: Close the current document
lv: Aizvērt pašreizējo dokumentu

en: Close view
lv: Aizvērt skatījumu

en: Close the current view
lv: Aizvērt pašreizējo skatījumu

en: _Open palette...
lv: _Atvērt paleti...

en: Load a palette
lv: Ielādēt paleti

en: _Save palette
lv: _Glabāt paleti

en: Save the current palette in a file
lv: Saglabāt pašreizējo paleti failā

en: Save palette _As...
lv: Glabāt paleti _Kā...

en: Save the current palette with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo paleti ar citu nosaukumu

en: Insert color
lv: Ievietot krāsu

en: Remove selected colors
lv: Aizvākt izvēlētās krāsas

en: Edit selected colors ...
lv: Rediģēt izvēlētās krāsas ...

en: Document/View properties
lv: Dokumenta/Skatījuma rekvizīti

en: GColorsel was unable to save the file :
    
    %s
    
    Make sure that the path you provided exists,
    and that you have the approprate write permissions.
    
    Do you want to retry ?
lv: GColorsel nevarēja saglabāt failu :
    
    %s
    
    Lūdzu pārliecinieties, vai jūsu piešķrtais ceļš eksistē,
    un vai jums ir attiecīgās ieraksta atļaujas.
    
    Vai vēlaties mēģināt vēlreiz ?

en: GColorsel was unable to load the file:
    
    %s
    
    Make sure that the path you provided exists,
    and that you have permissions for opening the file.
lv: GColorsel nevarēja ielādēt failu:
    
    %s
    
    Lūdzu pārliecinieties, vai jūsu piešķrtais ceļš eksistē,
    un vai jums ir atļaujas atvērt šo failu.

en: Open Palette
lv: Atvērt Paletti

en: Loading file, please wait ...
lv: Ielādējam failu, lūdzu uzgaidiet ...

en: Save Palette as
lv: Saglabāt Paletti kā

en: File not saved ...
lv: Fails nav saglabāts ...

en: File saved ...
lv: Fails saglabāts ...

en: I'm going to close the last view of '%s'.
    
    This document will be closed too, continue ?
    
    Please note that %d virtual document use data from this document.
lv: Es vēršu ciet pēdējo skatijumu no '%s'.
    
    Šis dokuments arī tiks aizvērts, turpināt ?
    
    Lūdzu piezīmēt, ka tas %d virtuālais dokuments izmanto datus no ši dokumenta.

en: I'm going to close the last view of '%s'.
    
    This document will be closed too, continue ?
lv: Es vēršu ciet pēdējo skatijumu no '%s'.
    
    Šis dokuments arī tiks aizvērts, turpināt ?

en: I'm going to close '%s'.
    
    Please note that %d views will be destroyed,
    and that %d virtual document use data from this document.
    
    Do you want to continue ?
lv: Es taisos aizvērt '%s'.
    
    Lūdzu piezīmēt, ka %d skatījumi tiks iznīcināti,
    un ka arī tas %d virtuālais dokuments izmanto datus no ši dokumenta.
    
    Vai vēlaties turpināt ?

en: I'm going to close '%s'.
    
    Please note that %d views will be destroyed.
    
    Do you want to continue ?
lv: Es taisos aizvērt '%s'.
    
    Atcerities, ka %d skatījumi tiks iznīcināti.
    
    Vai jūs vēlaties turpināt ?

en: Gnome Color Browser
lv: Gnome Krāsu Skatītājs

en: Small utility to browse available X11 colors.
lv: Maza utilīta, lai apskatītu pieejamās X11 krāsas.

en: New Color
lv: Jauna Krāsa

en: View properties
lv: Skatījuma rekvizīti

en: Document properties
lv: Dokumenta rekvizīti

en: Open
lv: Atvērt

en: Open a palette
lv: Atvērt paleti

en: Grab
lv: Sagrābt

en: Grab a color on the screen
lv: Sagrābt krāsu uz ekrāna

en: Your config file is corrupted.
    Do you want to create a new session ?
lv: Jūsu konfigurācijas fails ir bojāts.
    Vai jūs vēlaties izveidot jaunu sesiju ?

en: Loading files, please wait ...
lv: Ielādējam failus, lūdzu uzgaidiet...

en: One or more files can not be restored :
lv: Viens vai vairāki faili nevar tikt atjaunoti :

en: System Colors
lv: Sistēmas Krāsas

en: User Colors
lv: Lietotāja Krāsas

en: Search
lv: Meklēt

en: Decimal 8 bits
lv: Decimāli 8 biti

en: Decimal 16 bits
lv: Decimāli 16 biti

en: Hex 8 bits
lv: Hekss 8 biti

en: Hex 16 bits
lv: Hekss 16 biti

en: Float
lv: Pludināt

en: Color
lv: Krāsa

note: Create everything.
en: Name
lv: Nosaukums

en: Font Selector
lv: Fontu Izvēlētājs

en: Selection:
lv: Izvēle:

en: Font to load
lv: Ielādējamie Fonti

en: FONTSPEC
lv: FONTSPECIFISKI

en: Print selected font name on exit
lv: Drukāt izvēlēto fontu nosaukumu pie izejas

en: Inhibit remembering selected font for next run
lv: Atslēgt fontu atcerēšanos priekš nākamās reizes

en: Inhibit loading of last font
lv: Apturēt pēdējo fontu ielādi

en: Reason %d
lv: Iemesls %d

en: Where to put the window, and its size
lv: Kur novietot logu, un tā izmēri

en: Ignore standard input; may be needed in some cases.
lv: Ignorēt standarta ievadi; var būt nepieciešams dažos gadījumos.

en: _New Window
lv: _Jauns Logs

en: New text viewer window
lv: Juns teksta skatītāja logs

en: _Fixed Font
lv: _Fiksētie Fonti

en: Display text with a fixed font
lv: Attēlot tekstu ar fiksētā izmēra fontiem

en: Text File Viewer
lv: Teksta Failu Skatītājs

en: Copyright 1998, under the GNU General Public License.
lv: Autortiesības 1998, pēc GNU Vispārējās Publiskās Licences (General Public License or GPL).

en: Find string
lv: Meklēt virkni

en: Find
lv: Meklēt

en: Loading...
lv: Ielādēšana...

en: No such file or directory:
    %s
lv: Nav tāda faila vai direktorijas:
    %s

en: Failed to decompress and display the file:
    %s
    %s
lv: Nespēja dekompresēt un attēlot failu:
    %s
    %s

en: Unable to display compressed file.
    zcat not found in your path.
lv: Nevar parādīt sakompresētā faila saturu.zcat programma nav atrasta (path problēma).

en: Error loading file:
    %s
    %s
lv: Kļūda ielādējot failu:
    %s
    %s

en: Saving...
lv: Glabāšana...

en: Failed to write file:
    %s
    %s
lv: Nevar ierakstīt failu:
    %s
    %s

en: Save Text As...
lv: Glabāt Tekstu Kā...

en: Open Text File...
lv: Atvērt Teksta Failu...

en: Sorry, no preferences yet.
lv: Atvainojiet, preferences vēl nav.

en: Searching...
lv: Meklēšana...

en: No search string was specified!
lv: Meklēšanas virkne netika piešķirta!

en: Shut Down
lv: Izslēgšana

en: Single User Mode
lv: Viena Lietotāja Režīms

en: Runlevel 2
lv: Darba režīms 2

en: Runlevel 3
lv: Darba režīms 3

en: Runlevel 4
lv: Darba režīms 4

en: Runlevel 5
lv: Darba režīms 5

en: Reboot
lv: Pārstartēšana

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties izslēgt datoru?

en: Are you sure you want to switch to single user mode?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties pārslēgties uz viena lietotāja režīmu?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 2?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties pārslēgties uz darba režīmu 2?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 3?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties pārslēgties uz darba režīmu 3?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 4?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties pārslēgties uz darba režīmul 4?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 5?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties pārslēgties uz darba režīmu 5?

en: Are you sure you want to reboot the system?
lv: Vai jūs patiesi vēlaties pārstartēt sistēmu?

en: You must be the super-user (root) to shut down or restart the computer.
lv: Jums ir jābūt super-lietotājam (root), lai izslēgtu vai pārstartētu datoru.

note: notebook pages
en: Shutdown or Reboot
lv: Izslēgt vai Pārstartēt

en: Easy
lv: Vienkāršii

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Click OK to shutdown or reboot. You will lose
    any unsaved information in open applications.
lv: Spiežiet OK lai izslēgtu vai pārstartētu datoru. Jūs zaudēsiet
    jebkādu nesaglabātu informāciju atvērtajās aplikācijās.

note: Put in a "revert to defaults" button
en: Revert to Defaults
lv: Atsaukt uz Noklusējumiem

en: Commands
lv: Komandas

en: Confirm before shutdown?
lv: Apstiprināt pirms izslēgšanas?

en: %s
    You will lose any unsaved work.
lv: %s
    Jūs zaudēsiet jebkuru nesaglabātu darbu.

en: Don't ask next time.
lv: Neprasīt nākošo reizi.

en: Command execution failed: fork failed
lv: Komandas palaiša neizdevusies: fork kļūdains

en: Make guname act as a control center applet
lv: Likt, lai guname (Sistēmas Informācija) darbojas kā kontroles centra aplets

en: an initialization error occurred while starting 'guname-capplet'.
lv: initializācijas kļūda, startējot 'guname-capplet'.

en: System Information
lv: Sistēmas Informācija

en: Logo file not found
lv: Logo fails nav atrasts

note: Up here so it uses the default font
en: GNOME contributors:
lv: GNOME līdzstrādnieki:

en: Email Information...
lv: Nosūtīt Informāciju Pa Epastu...

en: Save Information to File...
lv: Saglabāt Informāciju Failā...

en: Detailed Information...
lv: Detalizēta Informācija...

en: Category
lv: Kategorija

en: Your System
lv: Jūsu Sistēma

en: Save As...
lv: Glabāt Kā...

en: Mail To...
lv: Sūtīt Uz...

en: Error closing file `%s': 
    %s
    Some or all data may not have been written.
lv: Kļūda aizverot failu `%s': 
    %s
    Dažus vai visus datus nevarēja ierakstīt.

en: Couldn't open file `%s': %s
lv: Nevar atvērt failu `%s': %s

en: Save System Information As...
lv: Saglabāt Sistēmas Informāciju Kā...

note: I don't think the error_string() will reliably mean anything.
en: Command failed ` %s ': %s
lv: Komanda izgāzās ` %s ': %s

en: Couldn't run command ` %s ': %s
lv: Nevar palaist komandu ` %s ': %s

en: The following mail will be sent to %s.
     Are you sure you want to mail this information?
lv: Sekojošā ziņa tiks nosūtīta uz %s.
    Jūs esat pārliecināts, ka gribat nosūtīt šo informāciju pa epastu?

en: Are you sure?
lv: Esat pārliecināts?

en: Address to mail to:
lv: Adrese, uz kuru sūtīt ziņu:

note: *********************************** Globals **********************************
en: Distribution:
lv: Distribūcija:

en: Operating System:
lv: Operētājsistēma:

en: Distribution Version:
lv: Distribūcijas Versija:

en: Operating System Version:
lv: Operētājsistēmas Versija:

en: Operating System Release:
lv: Operētājsistēmas Izlaidums:

en: Processor Type:
lv: Procesoru Tips:

en: Processor Speed:
lv: Procesora Ātrums:

en: Host Name:
lv: Resurdatora Vārds:

en: Domain Name:
lv: Domaina Vārds:

en: User Name:
lv: Lietotāja Vārds:

en: X Display Name:
lv: X Displeja Nosaukums:

en: System Status:
lv: Sistēmas Statuss:

en: Real Memory:
lv: Reālā Atmiņa:

en: Swap Space ("virtual memory"):
lv: Maiņatmiņas Vieta ("virtuālā atmiņa"):

en: Total Memory:
lv: Kopējā Atmiņa:

en: Free Memory:
lv: Brīvā Atmiņa:

en: Device
lv: Iekārta

en: Size
lv: Lielums

en: Used space
lv: Aizņemtā vieta

en: Free space
lv: Brīvā vieta

en: Percent free
lv: Procenti brīvs

en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

note: This is about the only case where we'll put Unknown instead of simply not showing the info.
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown filesystem
lv: Nezināma failsistēma

en: No information for this filesystem.
lv: Nav informācijas par šo failsistēmu

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Kilobytes
lv: Kilobaiti

en: %ld%% memory used.
lv: %ld%% atmiņa izmantota.

en: %ld%% swap used.
lv: %ld%% maiņatmiņa izmantota.

en: Detailed System Information
lv: Detalizēta Sistēmas Informācija

en: Disk Information
lv: Diska Informācija

en: Memory Information
lv: Atmiņas Informācija

en: CPU Information
lv: CPU Informācija

en: Mount Point:
lv: Montēšanas Punkts:

en:     Device:
lv:     Iekārta:

en:     Filesystem Type:
lv:     Failsistēmas Tips:

en: %ld megabytes, %ld free (%ld superuser); %ld inodes, %ld free.
lv: %ld megabaiti, %ld brīvi (%ld superlietotājs); %ld inodes, %ld brīvi.

en: %2d%% full
lv: %2d%% pilns

en: Couldn't find the "w" command in your path.
    This command is needed for the program to work.
lv: Nevar atrast "w" komandu jūsu norādītajā ceļā.
    Komandai vajag programu, lai strādātu.

en: Active User Listing
lv: Aktīvo Lietotāju Saraksts

en: Update Information
lv: Atjaunot Informāciju

en: Command Line
lv: Komandrinda

en: Add some defaults
lv: Pievienot dažus noklusētos

en: Delete
lv: Dzēst

en: Command Editor
lv: Komandu Redaktors

en: You can configure the commands on the popup menus.
    Just enter the name you want to appear on the 
    menu, and the command to execute.
    In the command, you can use %u to represent the
    currently selected username, and %t for the tty.
lv: Jūs varat konfigurēt komandas ātrizvēlnēs.
    Tikai ievadiet nosaukumu, ko jūs gribat redzēt 
    izvēlnē, un komandu, kuru palaist.
    Komandā, jūs varat lietot %u lai representētu
    pašreizējā lietotāja vārdu, un %t priekš tty.

en: Click this button to add
    some sample commands.
lv: Sied šo pogu lai pievienotu
    dažas vienkāršas komandas.

en: Menu items
lv: Izvēlnes priekšmeti

en: Command
lv: Komanda

en: Running: %s
lv: Strādājošs: %s

en: Default 16-bit
lv: Noklusētais 16-bit

en: 32-bit
lv: 32-bitu

note: there is no 2 apparently
en: 32-bit w/sync
lv: 32-bitu ar sin.

en: Sleeping
lv: Gulēšana

en: Active/Idle
lv: Aktīvs/Miera stāvoklī

en: Standby
lv: Nodrose

en: Unable to access the drive.
lv: Nevar lietot iekārtu.

en: The DMA setting for this drive cannot be changed.
lv: DMA uzstādījumi šai iekārtai nevar tikt mainīti.

en: Enabled
lv: Aktivizēts

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: The IRQ unmask setting for this drive cannot be changed.
lv: IRQ atmaskas (unmask) uzstādījums šai iekārtai nevar tikt mainīts.

en: The drive refused to keep its settings.
lv: Iekārta atteicās saglabāt tās uzstādījumus

en: Keep settings
lv: Atstāt uzstādījumus

en: None
lv: Nekas

en: (1 Sector)
lv: (1 Sektors)

en: (Dual Port)
lv: Duālais Ports

en: (Dual Port Cache)
lv: Duālā Porta Kešs

en: No
lv: Nē

en: Yes (%d sector)
lv: Jā (%d sektori)

en: Yes (%d sectors)
lv: Jā (%d sektori)

en: Model
lv: Modelis

en: Firmware
lv: Programaparatūra

en: Serial No.
lv: Seriālais Nr.

note: do config here
en: Geometry
lv: Ģeometrija

en: Cache
lv: Keišs

en: Legacy MFM/RLL drive
lv: Legacy MFM/RLL iekārta

en: DMA Mode
lv: DMA Režīms

en: IO Mode
lv: IO Režīms

en: IRQ Unmask
lv: IRQ Atmaskošana

en: Multisector
lv: Multisektors

en: On Reset
lv: Pie Pārslēšanās

note: *	Set up the outer display first
en: IDE Status
lv: IDE Statuss

en: Disk Logo Not Found
lv: Diska Logo Nav Atrasts

en: Only the superuser can use this tool
lv: Tikai superlietotājs (superuser) var lietot šo darbrīku

en: You appear to have no IDE drives
lv: Izskatās, ka jums nav IDE draivu.

en: MInternal Error: Unable to seek to the correct location.
lv: MIekšējā Kļūda: Nevareja sameklēt līdz pareizai vietai.

en: MInternal Error: Weird value (%ld) in do_test
lv: MIekšējā Kļūda: Savāda vērtība (%ld) iekš do_test

en: EBad block at block %lu
lv: ESlikts sektors blokā %lu

note: while (!i) ;
en: MChecking for bad blocks...
lv: MSlikto sektoru pārbaude...

en: MFailed to open device %s for badblock checking
lv: MNevarēja atvērt iekārtu %s, lai varētu pārbaudīt sliktos sektorus

en: MChecking for bad blocks... Done
lv: MSlikto sektoru pārbaude... Izdarīts

en: MFormatting the disk...
lv: MFormatēju disku...

en: EI don't know what this is, but it's very wrong.
lv: EEs nezinu, kas tas ir, bet tas ir ļoti nepareizi.

en: EError formatting track #%d
lv: EKļūda formatējot celiņu #%d

en: EError during completion of formatting
lv: EKļūda formatēšanas pabeigšanas laikā

note: XXXX - need to tell parent we're finished
en: MFormatting the disk... Done
lv: MFormatēju disku... Izdarīts

note: XXXX - tell parent we're starting verify stage
en: MVerifying the format...
lv: MPārbaudu formātu

en: EUnable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
lv: ENevar ierakstīt disketē.
    
    Lūdzu pārliecinies, vai tā nav aizsargāta pret rakstīšanu.

en: EInsufficient permissions to open floppy device %s.
lv: ENepietiekamas atļaujas, lai avērtu disketes iekārtu %s.

en: EUnable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
lv: ENevar piekļūt disketei.
    
    Lūdzu pārliecinies, vai tā ir iekšā iekārtā
    ar aizvērtām iekārtas durtiņām.

en: EGeneric error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
lv: EParasta kļūda piekļūstot disketes iekārtai %s.
    
    Kļūdas kods %s:%d

en: ERead Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
lv: ELasīšanas Kļūda:
    Problēma lasot cilindru %d, gaidīja %d, nolasīja %d

en: EProblem reading cylinder %d, expected %d, read %d
lv: EProblēma lasot cilindru %d, gaidīja %d, nolasīji %d

en: MBad data in cyl %d.  Continuing...
lv: MSlikti dati cilindrā %d. Turpinām...

en: EError closing device %s
lv: EKļūda aizverot iekārtu %s

en: MVerifying the format... Done
lv: MPārbaudu formātu... Izdarīts

en: EUnable to write to device %s
lv: ENevarēja ierakstīt iekārtā %s

en: EGeneric error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
lv: EParasta kļūda piekļūstot disketes iekārtai %s.
    
    Kļūdas kods %s

en: ECould not determine current format type
lv: ENevarēja noteikt pašreizējā formāta tipu

en: Double Density 3.5" (720 KB)
lv: Dubultblīvuma 3.5" (720 KB)

en: Double Density 5.25" (360 KB)
lv: Dubultblīvuma 5.25" (360 KB)

en: File system type:
lv: Failsistēmas tips:

en: Floppy Density:
lv: Disketes Blīvums:

en: Floppy Device:
lv: Disketes Iekārta:

note: * Translatable strings file generated by Glade. * Add this file to your project's POTFILES.in. * DO NOT compile it as part of your application.
en: Format a floppy
lv: Formatēt disketi

en: High Density 3.5" (1.44 MB)
lv: Lielblīvuma 3.5" (1.44 MB)

en: High Density 5.25" (1.2 MB)
lv: Lielblīvuma 5.25" (1.2 MB)

en: _Quick format
lv: Ā_trā formatēšana

en: MMaking filesystem on disk...
lv: MVeidoju failsistēmu uz diska...

en: EUnable to create filesystem correctly.
lv: ENevarēja pareizi izveidot failsistēmu.

en: MMaking filesystem on disk... Done
lv: MVeidoju failsistēmu uz diska... Izdarīts

en: EUnable to create filesystem.
lv: ENevar izveidot failsistēmu.

en: MChecking for bad blocks... (this might take a while)
lv: MPārbadu sliktos sektorus... (tas var aizņemt kādu laiku)

en: Unable to open the device %s, formatting cannot continue.
lv: Nevarēja atvērt iekārtu %s, formatēšana nevar turpināties.

en: The device %s is disconnected.
    Please attach device to continue.
lv: Iekārta %s ir atslēgta.
    Lūdzu pievieno iekārtu, lai turpinātu.

en: You do not have the proper permissions to write to %s, formatting will not be possible.
    Contact your system administrator about getting write permissions.
lv: Tev nav pietiekamas atļaujas, lai rakstītu uz %s, formatēšana nebūs iespējama.
    Sazinies ar sistēmadministrātoru, lai dabūtu rakstīšanas atļaujas.

en: The device to format
lv: Formatējamā iekārta

en: DEVICE
lv: IEKĀRTA

note: We do this to get around a bug in libglade.  Ideally we won't need * to do this in the future.
en: Format
lv: Forrmatēt

en: Format another floppy?
lv: Formatēt vēl vinu disketi?

en: Floppy formatted successfully.
lv: Diskete noformatēta sekmīgi.

en: Floppy formatting cancelled.
lv: Disketes formatēšana atcelta.

en: Format progress.
lv: Formatēšanas progress.

en: Param
lv: Parametrs

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Scale
lv: Mērogs

en: Copyright 2000 John Kodis
lv: Kopēšanas tiesības 2000 John Kodis

en: The GNOME stripchart program plots various user-specified parameters as a function of time.  Its main use is to chart system performance parameters such as CPU load, CPU utilization, network traffic levels, and the like.  Other more ingenious uses are left as an exercise for the interested user.
lv: GNOME stripchart programma zīmē dažādus lietotāja norādītus parametrus kā laika funkcijas.  Tās galvenais pielietojums ir projicēt tādus sistēmas darbības parametrus, kā CPU noslodzi, CPU izmantošanu, tīkla noslodzes līmeņus utt.  Citi daudz atjautīgāki pielietojuma veidi tiek atstāti kā vingrinājums ieinteresētajam lietotājam.

en: Show values
lv: Parādīt vērtības

en: Edit Prefs...
lv: Mainīt Uzstādījumus...

en: Edit Params...
lv: Mainīt Parametrus...

en: closing parenthesis expected
lv: bija jābūt noslēdzošajām iekavām

en: no such field: %d
lv: nav tāda lauka: %d

en: missing variable identifer
lv: trūkst mainīgā identifikācijas

en: invalid variable identifer: %s
lv: nepareiz mainīgā identifikators: %s

en: number expected
lv: cerēts uz numuru

en: extra junk at end: "%s"
lv: beigās papildus mēsli: "%s"

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Equation
lv: Vienādojums

en: Filename
lv: Faila Nosaukums

en: Pattern
lv: Raksts

en: Linear
lv: Lineārs

en: Logarithmic
lv: Logaritmisks

en: Type
lv: Tips

en: Indicator
lv: Indikators

en: Line
lv: Līnija

en: Point
lv: Punkts

en: Solid
lv: Nepārtraukts

en: Add Parameter Before
lv: Pievienot Parametru Pirms

en: Add Parameter After
lv: Pievienot Parametru Pēc

en: Apply Parameter Changes
lv: Pielietot Parametru Izmaiņas

en: Delete Parameter
lv: Dzēst Parametru

en: Add Color
lv: Pievienot Krāsu

en: Delete Color
lv: Izdzēst Krāsu

en: Info
lv: Informācija

en: Parameter Editor
lv: Parametru Redaktors

en: Parameters
lv: Parametri

en: Chart
lv: Diagramma

en: enabled
lv: aktivizēts

en: minor
lv: mazākais

en: major
lv: lielākais

en: Update
lv: Atjaunināšana

en: Smooth
lv: Gludens

en: Ticks
lv: Tikšķi

en: Pen
lv: Rākstītājs

en: Geometry string: WxH+X+Y
lv: Ģeometrijas rinda: WxH+X+Y

en: GEO
lv: ĢEO

en: Configuration file name
lv: Konfigurācijas faila nosaukums

en: FILE
lv: FAILS

en: Values
lv: Vērtības

en: Prefs...
lv: Uzstādījumi...

en: Params...
lv: Parametri...

en: Executing arbitrary programs that you downloaded from the network might be dangerous.
    
    Are you sure you want to run `%s'?
lv: Patvaļīgu programmu palaišana, kuras tu nolādēji no tīkla var būt bīstama.
    
    Vai esat pārliecināts, ka vēlaties palaist `%s'?

en: Could not access file permissions
lv: Nevarēja piekļūt faila atļaujām

en: Could not execute the file `%s' due to a permission problem
lv: Nevarēju palaist failu `%s' atļauju problēmas dēļ

en: Failure at executing `%s'
lv: Kļūda palaižot `%s'

en: It was not possible to open the file `%s'
lv: Nebija iespējams atvērt failu `%s'

en: The file `%s' is empty
lv: Fails `%s' ir tukšs

en: There was an error. `%s' is empty
lv: Šeit bija kļūda. `%s' ir tukšs

en: This is a library and can not be executed
lv: Šī ir bibliotēka un nevar tikt palaista

en: The file is a core file and can not be executed
lv: Šis fails ir core fails un nevar tikt palaists

en: This is an unknown kind of executable
lv: Šī ir nezināma veida izpildāmā fails

en: The executable is for a different platform and can not be executed on this system
lv: Izpildāmais fails ir citai platformai un nevar tikt palaists uz šīs sistēmas

en: Number of files: %d
    Nuber of folders: %d
lv: failu skaits: %d
    Direktoriju skaits: %d

en: No files or folders, drop files or folders
    above to add them to the archive
lv: Nav failu vai direktoriju, augstāk sametiet failus
    vai direktorijus, lai pievienotu tos arhīvam

en: Cannot start the archive (tar) program
lv: Nevar palaist arhīva (tar) programmu

en: Cannot run tar/gtar
lv: Nevar palaist tar/gtaz

en: Archive.tar.gz
lv: Arhīvs.tar.gz

en: The GNOME Archive Generator
lv: GNOME Arhīvu Ģenerātors

en: Drag files in to make archives
lv: Savelc iekšā failus, lai izveidotu arhīvus

en: No filename selected
lv: Neviens faila vārds nav izvēlēts

en: File exists, overwrite?
lv: Fails eksistē, pārrakstīt?

en: No items to archive
lv: Nav nekā, ko arhivēt

en: File does not exists
lv: Fails neeksistē

en: Add file or folder
lv: Pievienot failu vai direktoriju

en: Add file or folder...
lv: Pievienot failu vai direktoriju...

en: Add a file or folder to the archive
lv: Pievienot failu vai direktoriju arhīvam

en: Create archive...
lv: Izveidot arhīvu...

en: Create a new archive from the items
lv: Izveidot jaunu arhīvu no priekšmetiem

en: Remove the selected item(s)
lv: Aizvākt izvēlēto(s)

en: GNOME Archive Generator
lv: GNOME Arhīva Ģenerātors

en: Drop files here to add them to the archive.
lv: Nomet failus šeit, lai pievienotu tos arhīvam.

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Drag this button to the destination where you want the archive to be created or press it to pop up a file selection dialog.
lv: Velc šo pogu uz turieni, kur tu vēlies, lai arhīvs tiktu izveidots, vai arī piespied to, lai dabūtu failu izvēles dialogu.

en: Cannot find proper icons anywhere!
lv: Nekur nevar atrast atbilstošās ikonas!

en: Cannot find the archive (tar) program!
    This is the program used for creating archives.
lv: Nevar atrast arhīva (tar) programmu!
    Šo programmu lieto arhīvu izveidē.

en: Format Floppy Disks
lv: Formatēt Disketi

en: Gnome client for the MIT dictionary server
lv: Gnome klients MIT vārdnīcas serverim

en: GNOME client for RFC 2229-compliant dictionary server
lv: Gnome klients RFC 2229 savietojamam vārdnīcas serverim

en: Shows a stripchart plot
lv: Parāda stripchart diagrammu

en: Stripchart Plotter
lv: Stripchart Grafikas Sastādītājs

en: Notepad
lv: Piezīmjgrāmata

en: Simple editor (notepad)
lv: Vienkāršs redaktors (piezīmjgrāmata)

en: IDE Device Tool
lv: IDE Iekārtas Rīks

en: Show and Configure IDE Device Settings
lv: Parādīt un Konfigurēt IDE Iekārtas Uzstādījumu

en: User Listing
lv: Lietotāju Saraksts

en: View users on the system
lv: Apskatīt lietotājus sistēmā

en: Show various system information
lv: Parāda dažādu informāciju par sistēmu

en: System Info
lv: Sistēmas Info

en: Technical information about this computer
lv: Tehniskā informācija par šo datoru

en: Shut Down or Reboot
lv: Izslēgt vai Pārstartēt

en: Turn off or reset the computer
lv: Izslēgt vai pārstartēt datoru

en: Ask for a command to execute
lv: Pieprasi komandu, kuru palaist

en: Run A Command...
lv: Palaid Komandu...

en: GNOME Penguin
lv: GNOME Pengvīns

en: Let a cute pinguin chase your pointer
lv: Ļauj foršajam pingvīnam vajāt tavu kursoru

en: Prompts the user for a program to run
lv: Liek lietotājam ievadīt palaižamo programmu

en: Run program...
lv: Palaist programmu...

en: Page files as with `more' and `less'
lv: Lappušu faili kā ar `more' un `less'

en: Select a font for pasting
lv: Izvēlies ievietojamo fontu

en: Browse available X11 colors.
lv: Caurlūkot pieejamās X11 krāsas.

en: Color Browser
lv: Krāsu Skatītājs

en: Archive Generator
lv: Arhīvu Ģenerātors

en: GNOME Archive Generator aka Meat Grinder
lv: GNOME Arhīvu Ģenerātors, pazīstams arī kā Meat Grinder

en: SysLog tool
lv: SysLog rīks

en: System log monitor
lv: Sistēmas žurnālu novērotājs

en: Time Tracker tool
lv: Laika Uzraudzītājs

en: Time tracking tool
lv: Laika uzraudzīšanas rīks

en: Shows a stripchart
lv: Parāda stripchart

en: GNOME Search Tool
lv: Gnome Meklēšanas Rīks

en: Show free space on mounted file systems using dials.
lv: Brīvā vieta montētajās failsistēmās attēlota ciparnīcā.

en: GNOME Character Map
lv: GNOME Rakstzīmju Karte

en: Simple Calculator
lv: Vienkāršs Kalkulātors

en: Personal cron manager
lv: Personālais cron pārvaldnieks

en: Personal crontab manager
lv: Personālais crontab pārvaldnieks
