vlc - en to af translation catalogue (6 entries)

en: VLC preferences
af: VLC voorkeure

en: General
af: Algemeen

en: Audio
af: Oudio

en: Video settings
af: Video verstellings

en: General video settings
af: Algemene video verstellings

en: Video codecs
af: Video kodeks
