vlc - en to lv translation catalogue (116 entries)

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
lv: Šī programma tiek piedāvāta pilnīgi BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS, ko pieļauj likumdošana.
    Jūs varat to izplatīt tālāk saskaņā ar GNU (General Public License) licenzi;
    izlasiet failu ar nosakumu COPYING, lai uzzinātu sīkāku informāciju.
    Uzrakstījusi VideoLAN izstrādātāju komanda; izlasiet AUTHORS failu.

en: VLC preferences
lv: VLC uzstādījumi

en: Select "Advanced Options" to see all options.
lv: Papildiespējas

en: General
lv: Pamata

en: Interface
lv: Saskarnes

en: Settings for VLC's interfaces
lv: Iestatījumi VLC saskarnēm

en: Main interfaces
lv: Galvenās saskarnes

en: Settings for the main interface
lv: Iestatījumi galvenajai saskarnei

en: Settings for VLC's control interfaces
lv: Iestatījumi VLC kontroles saskarnēm

en: Hotkeys settings
lv: Karsto taustiņu iestatījumi

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: General audio settings
lv: Pamata audio iestatījumi

en: Filters
lv: Filtri

en: Audio filters are used to postprocess the audio stream.
lv: Audio filtrus izmanto audio celiņe pēcapstrādei.

en: Visualizations
lv: Vizualizācijas

en: Audio visualizations
lv: Audio vizualizācijas

en: Output modules
lv: Izvades moduļi

en: These are general settings for audio output modules.
lv: Šie ir pamata iestatījumi audio izvades moduļiem.

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Miscellaneous audio settings and modules.
lv: Dažādi audio iestatījumi un moduļi

en: Video settings
lv: Video iestatījumi

en: General video settings
lv: Pamata video iestatījumi

en: Choose your preferred video output and configure it here.
lv: Izvēlieties sev piemērotāko video izvades metodi un pielāgojiet to šeit.

en: Video filters are used to postprocess the video stream.
lv: Video filtrus izmanto video celiņa pēcapstrādē.

en: Subtitles/OSD
lv: Subtitri/OSD

en: Input / Codecs
lv: Ievade / Kodeki

en: These are the settings for the input, demultiplexing and decoding parts of VLC. Encoder settings can also be found here.
lv: Sie ir ievades, demultipleksēšanas un atkodēšanas daļas iestatījumi VLC. Arī aizkodētāja iestatījumus var atrast šeit.

en: Access modules
lv: Piekļuves moduļi

en: Settings related to the various access methods used by VLC. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
lv: Iestatījumi, ka saistīti ar dažādām piekļuves metodēm, ko izmanto VLC. Šajā sadaļā, parasti, visbiežāk vēlas izmainīt HTTP starpniekservera (proxy) vai kešošanas iestatījumus.

en: Access filters
lv: Piekļuves filtri

en: Access filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. You should not touch anything here unless you know what you are doing.
lv: Piekļuves filtri ir speciāli moduļi, kas iespējo VLC ievadē lietot papildoperācijas. Nav ieteicams šeit neko mainīt, ja vien pats nesaproti, ko dari.

en: Demuxers
lv: Demukseri

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
lv: Demukserus izmanto, lai atdalītu audio un video celiņus.

en: Video codecs
lv: Video kodeki

en: Settings for the video-only decoders and encoders.
lv: Iestatījumi tikai-video atkodētājiem un aizkodētājiem.

en: Audio codecs
lv: Audio kodeki

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
lv: Iestatījumi tikai-audio atkodētājiem un aizkodētājiem.

en: Other codecs
lv: Pārējie kodeki

en: Settings for audio+video and miscellaneous decoders and encoders.
lv: Iestatījumi audio+video un dažādiem citiem atkodētājiem un aizkodētājiem.

en: General input settings. Use with care.
lv: Pamata ievades iestatījumi. Lietot rūpīgi.

en: Stream output
lv: Celiņa (stream) izvade.

en: Stream output is what allows VLC to act as a streaming server or to save incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
lv: Celiņa izvade ir tā, kas ļauj VLC izmantot kā straumēšanas serveri vai arī saglabāt ienākošos celiņus (straumes).
    Celiņus samuksē un nosūta caur "piekļuves izvades" moduli, kas spēj gan saglabāt celiņu (straumi) failā, gan straumēt to tālāk (izmantojot UDP, HTTP, RTP/RTSP protokolus).
    Celiņu atrašanas moduļi ļauj izmantot papildu celiņa apstrādi (transkodēšanu, dublēšanu...).

en: Muxers
lv: Mukseri

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
lv: Mukseri rada iekapsulēšanas formātus, kurus izmanto, lai savienotu pamata celiņus (video, audio, ...)
    kopā. Šis iestatījums ļauj forsēt kāda specifiska muksera izmantošanu pastāvīgi. Iespējams, ka jums 
    nevajadzētu to darīt. Varat arī iestatīt noklusētos parametrus katram mukserim atsevišķi.

en: VOD
lv: VOD (Video On Demand)

en: Playlist
lv: Saraksts

en: Advanced
lv: Papildu

en: Advanced settings. Use with care.
lv: Papildu iestatījumi. Lietot rūpīgi.

en: CPU features
lv: Procesora iespējas

en: You can choose to disable some CPU accelerations here. You should probably not change these settings.
lv: Šeit varat izvēlēties atspējot kādas procesora akselerācijas. Iespējams, ka jums šos iestatījumus nevajadzētu mainīt.

en: Advanced settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Other advanced settings
lv: Pārējie papildu iestatījumi

en: Network
lv: Tīkls

en: These modules provide network functions to all other parts of VLC.
lv: Šie moduļi piedāvā tīkls funkcijas visām citām VLC sastāvdaļām.

en: Chroma modules settings
lv: Chroma moduļu iestatījumi

en: No help available
lv: Palīdzība nav pieejama

en: There is no help available for these modules.
lv: Šiem moduļiem palīdzība nav pieejama.

en: 
    Warning: if you can't access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I wx"
lv: 
    Brīdinājums: ja vairs nav iespējams piekļūt grafiskajai saskarnei, atveriet komandrindas logu, atvariet mapi, kurā uzstādīts VLC un palaidiet komandu "vlc -I wx"

en: Meta-information
lv: Meta-informācija

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Genre
lv: Stils

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Album/movie/show title
lv: Albums/filma/rādīt nosaukumu

en: Track number/position in set
lv: Celiņa numurs/atrašanās vieta

en: Description
lv: Apraksts

en: Rating
lv: Novērtējums

en: Date
lv: Datums

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Language
lv: Valoda (Language)

en: Now Playing
lv: Pašreiz spēlē

en: Publisher
lv: Publicējis

en: CDDB Artist
lv: CDDB Izpildītājs

en: CDDB Category
lv: CDDB Kategorija

en: CDDB Disc ID
lv: CDDB Diska ID

en: CDDB Extended Data
lv: CDDB Papildu dati

en: CDDB Genre
lv: CDDB Stils

en: CDDB Year
lv: CDDB Gads

en: CDDB Title
lv: CDDB Nosaukums

en: CD-Text Arranger
lv: CD-Text Kārtotājs

en: Disable
lv: Atspējot

en: Stream %d
lv: Celiņš %d

en: Codec
lv: Kodeks

en: Type
lv: Tips

en: Channels
lv: Kanāli

en: Bitrate
lv: Bitreits

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Title %i
lv: Nosaukums %i

en: Chapter %i
lv: Nodaļa %i

en: Next chapter
lv: Nākamā nodaļa

en: Previous chapter
lv: Iepriekšējā nodaļa

en: Login
lv: Pieteikties

en: Password
lv: Parole

en: Help options
lv: Palīdzības iestatījumi

en:  (default enabled)
lv:  (pēc noklusējuma iespējots)

en:  (default disabled)
lv:  (pēc noklusējuma atspējots)

en: VLC version %s
lv: VLC versija %s

en: Compiled by %s@%s.%s
lv: Kompilējis %s@%s.%s

en: Compiler: %s
lv: Kompilātors: %s

en: 
    Press the RETURN key to continue...
lv: 
    Lai turpinātu, nospiediet RETURN...

en: Auto
lv: Automātiski

en: Brazilian Portuguese
lv: Portugāļu (Brazīlijas)

en: Romanian
lv: Romāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Turkish
lv: Turku

en: Simplified Chinese
lv: Ķīniešu (Vienkāršotā)

en: Chinese Traditional
lv: Ķīniešu (Tradicionālā)

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
lv: Šīs opcijas ļauj pielāgot VLC izmantotās saskarnes. Ir iespējams izvēlēties galveno saskarni, papildsaskarnes moduļus, kā arī norādīt dažādas ar saskarnēm saistītas opcijas.

en: Interface module
lv: Saskarnes modulis

en: Turn off all warning and information messages.
lv: Izslēgt visas brīdinājuma un informatīvos paziņojumus.

en: Enable audio
lv: Iespējot audio

en: Force mono audio
lv: Piespiedu kārtas mono audio

en: Default audio volume
lv: Noklusētais audio skaļums

en: Force detection of Dolby Surround
lv: Piespiedu kārtā noteikt Dolby Surround
