atk - en to ne translation catalogue (113 entries)

en: Selected Link
ne: छानिएको संपर्क सूत्र

en: Specifies whether the AtkHyperlink object is selected
ne: एटीकेहाइपरलिङ्क छानिएको छ कि छैन निश्चित गर्नुस्

en: Number of Anchors
ne: एङ्कोरको  संख्या

en: The number of anchors associated with the AtkHyperlink object
ne: एटीकेहाइपरलिङ्कसँग सम्बन्धित संपर्क सूत्रको  संख्या

en: End index
ne: अनुसूचीको अन्त्य

en: The end index of the AtkHyperlink object
ne: एटीकेहाइपरलिङ्कको अन्त्य अनुसूची

en: Start index
ne: अनुसूचीको सुरुआत

en: The start index of the AtkHyperlink object
ne: एटीकेहाइपरलिङ्कको प्रथम अनुसूची

en: invalid
ne: अमान्य

en: accelerator label
ne: द्रूतचालकको लेवल

en: alert
ne: साबधान

en: animation
ne: रङ्गचित्राङ्कन

en: arrow
ne: तीर

en: calendar
ne: पात्रो

en: canvas
ne: चित्रपट

en: check box
ne: जाँच-बाकस

en: check menu item
ne: मेनु-आइटम जाँच्नुस्

en: color chooser
ne: रङ्ग-छनौट

en: column header
ne: स्तम्भ-शीर्षक

en: combo box
ne: कम्बो-बाकस

en: dateeditor
ne: मिति-संशोधक

en: desktop icon
ne: डेक्सटप-छविचित्र

en: desktop frame
ne: डेक्सटप-खाका

en: dial
ne: डायल

en: dialog
ne: संवाद

en: directory pane
ne: निर्देशिका-प्यान

en: drawing area
ne: रेखाचित्रण-क्षेत्र

en: file chooser
ne: फाईल-चयक

en: filler
ne: भर्ने

en: fontchooser
ne: लिपि-चयक

en: frame
ne: खाका

en: glass pane
ne: ग्लास-प्यान

en: html container
ne: एचटिएमएल-बाकस

en: icon
ne: छविचित्र

en: image
ne: छवि

en: internal frame
ne: भित्रि-खाका

en: label
ne: लेबल

en: layered pane
ne: तहगत-प्यान

en: list
ne: सूची

en: list item
ne: आइटमको सूची

en: menu
ne: मेनु

en: menu bar
ne: मेनु-बार

en: menu item
ne: मेनु-आइटम

en: option pane
ne: वैकल्पिक-प्यान

en: page tab
ne: पृष्ठ

en: page tab list
ne: पृष्ठ-सूची

en: panel
ne: समूह

en: password text
ne: प्रवेशचिन्ह पाठ

en: popup menu
ne: पपअप मेनु

en: progress bar
ne: प्रगति-बार

en: push button
ne: थिच्ने बटन

en: radio button
ne: रेडियो बटन

en: radio menu item
ne: रेडियो मेनु आइटम

en: root pane
ne: मूल-प्यान

en: row header
ne: पंक्ति-शीर्षक

en: scroll bar
ne: वृत्त बार

en: scroll pane
ne: वृत्त प्यान

en: separator
ne: विभाजक

en: slider
ne: स्लाईडर

en: split pane
ne: छुट्टिएको प्यान

en: spin button
ne: स्पीन बटन

en: statusbar
ne: तहबार

en: table
ne: तालिका

en: table cell
ne: तालिका-कोष्ठ

en: table column header
ne: तालिका-स्तम्भ-शीर्षक

en: table row header
ne: तालिका-पंक्ति-शीर्षक

en: tear off menu item
ne: मेनु आइटमलाई छुट्याउनुस्

en: terminal
ne: टर्मिनल

en: text
ne: पाठ

en: toggle button
ne: टगल बटम

en: tool bar
ne: टुल-बार

en: tool tip
ne: टुल-टीप

en: tree
ne: ट्रि

en: tree table
ne: ट्रि-तालिका

en: unknown
ne: अज्ञात

en: viewport
ne: दृष्य विन्दु

en: window
ne: विन्डो

en: header
ne: शीर्षक

en: footer
ne: फुटर

en: paragraph
ne: अनुच्छेद

en: application
ne: अनुप्रयोग

en: autocomplete
ne: स्वत पूर्ण

en: edit bar
ne: सम्पादन बार

en: Accessible Name
ne: पहुँच योग्य नाम

en: Object instance's name formatted for assistive technology access
ne: सुगम सहयोगी प्रविधिका लागि तयार गरिएको वस्तु

en: Accessible Description
ne: पहुँच योग्य वर्णन

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
ne: सुगम सहयोगी प्रविधिका लागि तयार गरिएको वस्तुको वर्णन

en: Accessible Parent
ne: पहुँच योग्य माथिल्लो तह

en: Is used to notify that the parent has changed
ne: माथिल्लो तह परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?

en: Accessible Value
ne: पहुँच योग्य मान

en: Is used to notify that the value has changed
ne: मान परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?

en: Accessible Role
ne: पहुँच योग्य भूमिका

en: The accessible role of this object
ne: वस्तुको पहुँच योग्य भूमिका

en: Accessible Layer
ne: पहुँच योग्य तह

en: The accessible layer of this object
ne: वस्तुको पहुँच योग्य तह

en: Accessible MDI Value
ne: पहुँच योग्य एमडिआई मान

en: The accessible MDI value of this object
ne: वस्तुको पहुँच योग्य एमडिआई मान

en: Accessible Table Caption
ne: पहुँच योग्य  तालिकाको अनुशीर्षक

en: Is used to notify that the table caption has changed; this property should not be used. accessible-table-caption-object should be used instead
ne: तालिकाको अनुशीर्षक परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?। यो विशेषता प्रयोग गर्न सकिँदैन । यसको सट्टामा पहुँच योग्य-तालिका-अनुशीर्षक-वस्तु प्रयोग गर्नुस्

en: Accessible Table Column Header
ne: पहुँच योग्य  तालिका स्तम्भको शीर्षक

en: Is used to notify that the table column header has changed
ne: तालिकास्तम्भको अनुशीर्षक परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?।

en: Accessible Table Column Description
ne: पहुँच योग्य तालिका स्तम्भको वर्णन

en: Is used to notify that the table column description has changed
ne: तालिकास्तम्भको वर्णन परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?।

en: Accessible Table Row Header
ne: पहुँच योग्य तालिका पंक्तिको शीर्षक

en: Is used to notify that the table row header has changed
ne: तालिकापंक्तिको शीर्षक परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?।

en: Accessible Table Row Description
ne: पहुँच योग्य तालिका पंक्तिको वर्णन

en: Is used to notify that the table row description has changed
ne: तालिकापंक्तिको वर्णन परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?।

en: Accessible Table Summary
ne: पहुँच योग्य तालिकाको सार

en: Is used to notify that the table summary has changed
ne: तालिकाको सार परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?।

en: Accessible Table Caption Object
ne: पहुँच योग्य तालिका अनुशीर्षक

en: Is used to notify that the table caption has changed
ne: तालिका अनुशीर्षक परिवर्तन भएको जानकजरी प्रयोग गर्ने हो?

en: Number of Accessible Hypertext Links
ne: पहुँच योग्य हाइपर-पाठ लिङ्कको संख्या

en: The number of links which the current AtkHypertext has
ne: वर्तमान हाइपर-पाठ संपर्क सूत्रको संख्या
