atk - en to pl translation catalogue (110 entries)

en: Selected Link
pl: Wybrany odnośnik

en: Specifies whether the AtkHyperlink object is selected
pl: Określa czy obiekt AtkHyperlink jest zaznaczony

en: Number of Anchors
pl: Liczba zakotwiczeń

en: The number of anchors associated with the AtkHyperlink object
pl: Liczba zakotwiczeń powiązanych z obiektem AtkHyperlink

en: End index
pl: Indeks końcowy

en: The end index of the AtkHyperlink object
pl: Indeks końcowy obiektu AtkHyperlink

en: Start index
pl: Indeks początkowy

en: The start index of the AtkHyperlink object
pl: Indeks początkowy obiektu AtkHyperlink

en: invalid
pl: niepoprawny

en: accelerator label
pl: etykieta z klawiszem skrótu

en: alert
pl: alarm

en: animation
pl: animacja

en: arrow
pl: strzałka

en: calendar
pl: kalendarz

en: canvas
pl: płótno

en: check box
pl: przycisk opcji

en: check menu item
pl: element menu wyboru

en: color chooser
pl: okno wyboru kolorów

en: column header
pl: nagłówek kolumny

en: combo box
pl: wejście z opcjami

en: dateeditor
pl: edytor dat

en: desktop icon
pl: ikona pulpitu

en: desktop frame
pl: ramka pulpitu

en: dial
pl: tarcza-liczbowa

en: dialog
pl: okno-dialogowe

en: directory pane
pl: obszar katalogu

en: drawing area
pl: obszar rysowania

en: file chooser
pl: okno wyboru pliku

en: filler
pl: wypełniacz

note: I know it looks wrong but that is what Java returns
en: fontchooser
pl: okno wyboru czcionki

en: frame
pl: ramka

en: glass pane
pl: obszar szklany

en: html container
pl: zawartość html

en: icon
pl: ikona

en: image
pl: obraz

en: internal frame
pl: ramka wewnętrzna

en: label
pl: etykieta

en: layered pane
pl: obszar warstwowy

en: list
pl: lista

en: list item
pl: element listy

en: menu bar
pl: pasek menu

en: menu item
pl: element menu

en: option pane
pl: obszar opcji

en: page tab
pl: zakładka strony

en: page tab list
pl: lista zakładek stron

en: password text
pl: tekst hasła

en: popup menu
pl: menu podręczne

en: progress bar
pl: pasek postępu

en: push button
pl: przycisk

en: radio button
pl: przycisk radiowy

en: radio menu item
pl: radiowy element menu

en: root pane
pl: obszar główny

en: row header
pl: nagłówek wiersza

en: scroll bar
pl: pasek przewijania

en: scroll pane
pl: obszar przewijania

en: slider
pl: suwak

en: split pane
pl: obszar podziału

en: spin button
pl: wejście liczbowe

en: statusbar
pl: pasek-stanu

en: table
pl: tabela

en: table cell
pl: komórka tabeli

en: table column header
pl: nagłówek kolumny tabeli

en: table row header
pl: nagłówek wiersza tabeli

en: tear off menu item
pl: odrywający element menu

en: text
pl: napis

en: toggle button
pl: przycisk przełączalny

en: tool bar
pl: pasek narzędziowy

en: tool tip
pl: podpowiedź

en: tree
pl: drzewo

en: tree table
pl: tabela drzewiasta

en: unknown
pl: nieznany

en: viewport
pl: obszar-wyświetlania

en: window
pl: okno

en: header
pl: nagłówek

en: footer
pl: stopka

en: paragraph
pl: akapit

en: application
pl: aplikacja

en: autocomplete
pl: automatyczne uzupełnianie

en: edit bar
pl: pasek edycji

en: embedded component
pl: element osadzony

en: Accessible Name
pl: Nazwa obiektu dostępności

en: Object instance's name formatted for assistive technology access
pl: Nazwa instancji obiektu, sformatowana dla dostępu technologii wspierających

en: Accessible Description
pl: Opis obiektu dostępności

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
pl: Opis obiektu, sformatowany dla dostępu technologii wspierających

en: Accessible Parent
pl: Nadrzędny obiekt dostępności

en: Is used to notify that the parent has changed
pl: Jest używany do powiadamiania o zmianie obiektu nadrzędnego

en: Accessible Value
pl: Wartość obiektu dostępności

en: Is used to notify that the value has changed
pl: Jest używany do powiadamiania o zmianie wartości obiektu

en: Accessible Role
pl: Rola dostępności

en: The accessible role of this object
pl: Rola dostępności tego obiektu

en: Accessible Layer
pl: Warstwa dostępności

en: The accessible layer of this object
pl: Warstwa dostępności tego obiektu

en: Accessible MDI Value
pl: Wartość dostępności MDI

en: The accessible MDI value of this object
pl: Wartość dostępności MDI tego obiektu

en: Accessible Table Caption
pl: Nagłówek tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table caption has changed; this property should not be used. accessible-table-caption-object should be used instead
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie nagłówka tabeli; zamiast tej właściwości należy używać obiektu nagłówka tabeli dostępności

en: Accessible Table Column Header
pl: Nagłówek kolumny tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table column header has changed
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie nagłówka kolumny tabeli

en: Accessible Table Column Description
pl: Opis kolumny tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table column description has changed
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie opisu kolumny tabeli

en: Accessible Table Row Header
pl: Nagłówek wiersza tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table row header has changed
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie nagłówka wiersza tabeli

en: Accessible Table Row Description
pl: Opis wiersza tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table row description has changed
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie opisu wiersza tabeli

en: Accessible Table Summary
pl: Zestawienie tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table summary has changed
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie zestawienia tabeli

en: Accessible Table Caption Object
pl: Obiekt nagłówka tabeli dostępności

en: Is used to notify that the table caption has changed
pl: Jest używane do powiadamiania o zmianie nagłówka tabeli

en: Number of Accessible Hypertext Links
pl: Liczba hipertekstowych odnośników dostępności

en: The number of links which the current AtkHypertext has
pl: Liczba odnośników jakie posiada bieżący obiekt AtkHypertext
